Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

Aranılan Terkip ve Dualar...

Recommended Posts

kayınpeder okuduysa sizde okuyun, bakara suresini açıp üç gün sizde okuma yapın huzurunuz gelsin

• Like 1

sudanperi, 34 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.Arkadaş çevremin genişlemesi için hangi Esma ve duayı okumam gerek

903 kez ya kabid

114 kez ya cami

• Thanks 1

Selam arkadaşlar

20 yıla yakındır panik atak hastasıyım son 1 yıldır en ağır halini yaşıyorum. Yemek yiyemiyorum su içemiyorum! Son iki haftadır ismi azam tesbih zikrini tekrarlıyorum inanın yemeye başladım ? Çok sevdiğim ama hiç ilgi alaka görmediğim kişiden ilgi görmeye başladım daha bir sürü şey... nolur bu mübarek zikri heran tekrarlayın. Rabbimin mübarek isimlerini zikrettikçe herşey yoluna girmeye başladı.

”la ilahe illa ente ya hannanu ya mennenu ya bedias semavati ya zül celali vel ikram “

• Thanks 2

Cangirl75, 21.01.2018 - 20:57 yazdı:

Arkadaslar,

Sormak istedigim ne bileyim bizi bir araya getirecek etkili yöntem arayis icindeyim.. tecrübe ettiginiz birsey olursa iyi olur..

belki ben cesaretlenip yanina gitme ihtimalim olusur..

Bana cözüm verin bazen his olarak sIkintiya giriyorum...

Cevap yazıcam kaç zamandır unutuyorum bu geceye nasipmiş. Ne oldu iletişim varmı hala arayış içinde misin,

Ya Allahül Mahmud fi külli fialihi 

200 adet cuma günü sela ve ezan arası oku  muradına kavuşursun ya sana döner veya olumsuz ise  kalbin soğur biiznillah 

• Like 1

hacersş, 9 saat önce yazdı:

Cevap yazıcam kaç zamandır unutuyorum bu geceye nasipmiş. Ne oldu iletişim varmı hala arayış içinde misin,

Ya Allahül Mahmud fi külli fialihi 

200 adet cuma günü sela ve ezan arası oku  muradına kavuşursun ya sana döner veya olumsuz ise  kalbin soğur biiznillah 

cnm bunu ben her cuma selasinda zikrediyorum hic kacirmam saglik icin ama deniliyor onun icin gerci aliskanlik oldu devam ediyorum.. :)

kedimi bulmam için bana bir dua önerirmisiniz. ilan da verdim ama nafile bu konuda bana yardımcı olacak arkadaslardan şimdiden Allah razı olsun..

Diriliş, 9 saat önce yazdı:

kedimi bulmam için bana bir dua önerirmisiniz. ilan da verdim ama nafile bu konuda bana yardımcı olacak arkadaslardan şimdiden Allah razı olsun..

kediler bir zaman sonra tekrar geri dönebiliyorlar iyi arastir bir yere sIkismis kalmis ta olabilir korkarak saklanabilirler ama ismini zikrederek beraberinde ya cami 114 kere bi dene istersen insallah ilham olup döner

arkadaşlar hayırlı ramazanlar,çok borcum var artık ödeyecek güçte hissetmiyorum kendimi ,bereket ,rızk için bildiğiniz dua ,ayet paylaşabilir misiniz.