Jump to content
Sign in to follow this  
berresu

Zerrin Özer den Boşanma Açıklaması

Recommended Posts

61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kendisinden yaşça küçük sevgilisi Murat Akıncı ile nikâh masasına oturup oturmaz iddialar havada uçuşmaya başladı. Akıncı’nın dolandırıcı olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kadınları ve erkekleri kandırıp dolandıran Akıncı’nın babası şoke eden sözler söyledi.

“OĞLUM BİR NUMARALI DOLANDIRICI”

Akıncı hakkında ortaya çıkan iddiaların ardından Zerrin Özer boşanmaya karar vermişti. Akıncı’nın babası bugün bir magazin programına yaptığı açıklamada “Ben 2005 yılında annesi Sevilay Hanım bana telefon açtı. “Bu çocuk evlenmek istiyor, babalık vazifesi yap evlendir” dedi. Ben de yardımcı oldum ve evlendirdim. Fakat evlendirdikten sonra da evlendiği kızın bütün altınlarını çalıp götürmüşler. Bizim aile şerefimizi iki paralık etti. Yalancılık bunda, kadınları kandırma, kendisine aşık etme bunda, zengin kadın avcılığı bunda, iş adamları dolandırmak bunda. Zaten dolandırdığı insanların paralarını da Zerrin Hanım’a yediriyor. Çıbanın başı, şeytanın kendisi de annesi Sevilay Hanım. Zaten ben onu evlatlıktan reddettim. Benim evimdeki altınlarımı aldı, çocuklarımın, benim ve eşimin telefonlarını çaldı. Dün de annesi aradı “Bu senin oğlun, televizyona çıkma, rezil etme” dedi. Ben de dedim “Hayırdır neden çekiniyorsunuz?” cevap veremedi. Murat asker kaçağı, gitmiş benim evimi adresi olarak göstermiş. Jandarmalar haciz işlemleri için geldiler. Ayrıca Sevilay Hanım Marmara Üniversitesi’nde akademisyen falan değil. Bir akademisyenin sekreterliğini yapıyordu sadece. Özer’in menajeri Murat’ı neden koruyor anlamıyorum. Zerrin Özer bu adamı neden evinde hala tutuyor anlamıyorum. Oğlum ve annesi bir numaralı dolandırıcıdır. Annesi ve oğlum o kadar kötüler ki DNA testi istemeyi düşünüyorum, o benim çocuğum olamaz” diyerek herkesi şoke etti.

ZERRİN ÖZER: “BOŞANIYORUM”

Yaşanan bu olayın ardından Zerrin Özer canlı yayına bağlandı ve “Boşanıyorum” dedi. Özer açıklamasında Akıncı’nın babasının açıklamalarından sonra boşanmaya karar verdiğini söyledi.

Zerrin Özer hastaneye kaldırıldıYayınlanma Tarihi: 11:52, 21 Haziran

https://www.google.com/amp/s/www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/zerrin-ozerden-bosanma-aciklamasi/amp/

Bu kadının da yüzü bir türlü gülmedi. 

• Sad 1

Posted (edited)
hacersş, 9 saat önce yazdı:

Bu kadının da yüzü bir türlü gülmedi. 

Eski eşine bakılırsa yanlış kararlar veriyor sanırım çabuk inanıyor 

Edited by Cangirl75
  • Sad 1

Böyle bir adam karşıma çıksa bende kandiririlirdim  :(

berresu, 18 dakika önce yazdı:

Böyle bir adam karşıma çıksa bende kandiririlirdim  :(

Büyük konuşmamak gerekir ama genç adam çıtır gibi arkasında inandırıcı olarakta yağlı ballı arkasında annesi duruyor ikisinin birinde ikna gücü var ama bu kararı Zerrin Özer ilk önce kardeşlerine danışmalıydı ve ekrana çıkartmalıydı önceden tesbit edilirdi ama yine de verecek sadakası varmış Allah korumuş bi büyük belayı atlattı. 

• Like 1

Aslında kadın parası icin geldiğinin farkında kadında para var yakışıklı adam bulmuş yesin paralarimi demiştir. Ama adam dolandırıcı çıktı  :(