Jump to content
Adanus01

Adanus Artık Babanus Olmuştur

Recommended Posts

İkiz miiiii?.. :D Daha iyi olmuş. Gerçi bakımı biraz zordur ama bir anda hem kız hem erkek çocuk sahibi olmak müthiş bir şey. Allah bağışlasın... :)

• Like 1

Hayırlı olsun adanus yavrularını sağlıkla sıhhatle hayırla analı babalı güle güle büyütürsün inşallah  ...

• Like 1

NURLAN, 20 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun adanus yavrularını sağlıkla sıhhatle hayırla analı babalı güle güle büyütürsün inşallah  ...

Teşekkürler Nurlan kardeş.Allah hepimizin yavrularını esirgesin.

Renan, 05.08.2019 - 12:15 yazdı:

İkiz miiiii?.. :D Daha iyi olmuş. Gerçi bakımı biraz zordur ama bir anda hem kız hem erkek çocuk sahibi olmak müthiş bir şey. Allah bağışlasın... :)

Eyvallah Renan cümlemizinkini bağışlasın İnşallah. Ehh artık ikiz gibi birşey diyelim artık çünkü ikisi birbirine çok benziyor.(Dip not: alıştıra alıştıra sayı veriyorum):derisive:

• Like 1

Evet bebişlerim üçüz oldu maşallah. Dakika farkına göre sıralamaları Melike-Muhammet-Mustafa. Bir batında kurtulup 5 kişilik kalabalık aile oluverdik. :D

Ã¼Ã§Ã¼z leylek ile ilgili görsel sonucu

• Like 2

Oyyy güle güle büyütün. İsimleri çok güzel. İsimleriyle hayırlı uzun bir ömürleri olsun inşallah. Senin adına çok sevindim Adanus... :)

Allah razı olsun Renan Rabbim en güzellerini herkesin kalbine göre versin.:thumbsup:

• Like 1

Hayırlı olsun çocukların adanus

Rabbim  isteyen herkese versin inşallah

Yeğenim var onlarda istiyor onlarında olur inşallah  dualarınızı bekleriz artık 

• Like 2

astrolog, 10.08.2019 - 01:19 yazdı:

Hayırlı olsun çocukların adanus

Rabbim  isteyen herkese versin inşallah

Yeğenim var onlarda istiyor onlarında olur inşallah  dualarınızı bekleriz artık 

Teşekkürler Allah razıolsun kardeş.Yeğenlerininde olur inşallah Rabbim onlarada tatdırsın evlat sevgisini.İnanıyorumki herşeyin bir vakti zamanı var ben 5 yıl bekledim Rabbim ziyadesiyle lütfetti.

• Like 1

Amın Adanus 

Rabbım duysun sesimizi inşallah 

Evet dediğin gibi zamanı  ne zamansa  bilemiyoruz hayırlısıyla versin inşallah rabbim

Allah razı olsun