Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Guest Evren

Arkadaşlar Lütfen Allah Rızası İçin Yardım Edin!

Question

Guest Evren

arkadaşlar 6 yıl boyunca bir çocuğu platonik olarak sevdim. sevgilisi olduğunu bilmeme rağmen yıllardır unutamadım çünkü aynı okuldaydık unutamadım. sonradan kendisi de bana karşı aşırı ilgili davranmaya başladı ve arkadaşlarım onun da bana bir şeyler hissettiğini söylüyorlardı. sevgilisiyle arası bozuktu zaten. sonra memleketine gitti ve her şey bozuldu. bana karşı değişmeye başlayınca duygularımı söyledim ve beni sevmediğini öğrendim. o günden sonra aylarca konuşmadık. sonra karşıma çıktı ben seni özlüyorum her gün fotoğraflarına bakıyorum diye ama yine sevgilisi vardı yani. hep böyle oldu gel git gel git. onu sevdiğim için ne zaman gelse konuştum. en son yine gitti ve bu kez bazı kötü olaylar yaşandı.tartıştık ama ben onun bana yaşattıklarına rağmen hala onu seviyorum. hiç unutamıyorum. hep anılarımız gözümün önünegeliyor ağlıyorum. 6 yıl boyunca bir tane erkeğe yakışıklıymış bile demedim. gözüm ondan başkasına kördü hala da kör. biliyorum ki kimse onu benim kadar sevemez. etrafımdakiler bana kızıyor hep unut artık diyor. olmuyor şimdi ayrı şehirlerdeyiz de. yüzünü göremiyorum mesaj da yok arama da yok. bana yardım edin. edebileceğim dua önerin lütfen. aramızdaki şey kesinlikle arkadaşlık değildi. bir kız hisseder ya. zaten kendisi de farklı diyordu ama kızdan da ayrılmadı ve işin garip kısmı kızla muhteşem bir ilişkisi de yoktu yani. hani kim kimin kaderi bilemeyiz. o kızın tek artısı onu benden önce tanıyor olması. hani evli olsalar nişanlı hatta asla dua da istemem bir şeyde... ama şu an o kız da onun helali değil ve kimin kaderine kim yazılı bilemeyiz. arkadaşlar lütfen bana yardım edin. elhamdulillah namazlarımı kılıyorum ama depresyonun eşiğindeyim. her gelmediği gün daha kötü oluyorum. uzun oldu ama ALLAH rızası için bana yardım edin.

19 answers to this question

Recommended Posts

• 0

allahümme ya camian nasi li yevmin la raybe fiyhi innallahe la yuhliful miy adi icma beyni ve beyne filan filan

Bu duayı diyorsunda inan hiç bir bilgim yok. 

• 0
Guest Evren
hacersş, 8 dakika önce yazdı:

allahümme ya camian nasi li yevmin la raybe fiyhi innallahe la yuhliful miy adi icma beyni ve beyne filan filan

Bu duayı diyorsunda inan hiç bir bilgim yok. 

anladım sağ ol ablacığım. 25 yaşındayım hiç sevgilim olmadı sadece onu sevdim bekledim. yaşıtlarım evlendi çocuk yaptı ben hala onu bekliyorum. ne yapacağımı hiç bilmiyorum. istiyorum ki bir sevgilim olsun onunla da evleneyim. o da gönlümdeki insan olsun istiyorum. çok insan teklif etti hepsini düşünmeden reddettim aklımda kalbimde sadece o var

• 0

yasin oku bol bol hayırlısa gelir hayırsızsa sen soğursun  aşk dualarına hiç girme derim boşa uğraşırsın aşk acısının en iyi ilacı yasin emin ol aynı şeyleri yaşadım

Evren, 56 dakika önce yazdı:

anladım sağ ol ablacığım. 25 yaşındayım hiç sevgilim olmadı sadece onu sevdim bekledim. yaşıtlarım evlendi çocuk yaptı ben hala onu bekliyorum. ne yapacağımı hiç bilmiyorum. istiyorum ki bir sevgilim olsun onunla da evleneyim. o da gönlümdeki insan olsun istiyorum. çok insan teklif etti hepsini düşünmeden reddettim aklımda kalbimde sadece o var

internette bağ kesme çalışmaları var onları yap youtube kanalına yaz çıkıyor bu sağlıklı bir şey değil ona bağlı kalarak kendine gelecek olan belkide en hayırlı kısmetin gelmesini engelliyorsun mutlaka bağ kesme çalışmasını yap önce araştır oku ondan sonra yap

• 0
Guest Evren
Edda, 2 dakika önce yazdı:

yasin oku bol bol hayırlısa gelir hayırsızsa sen soğursun  aşk dualarına hiç girme derim boşa uğraşırsın aşk acısının en iyi ilacı yasin emin ol aynı şeyleri yaşadım

yasin'i niyetsiz mi okumalıyım canım? 

• 0
Posted (edited)
Evren, 3 dakika önce yazdı:

yasin'i niyetsiz mi okumalıyım canım? 

niyet ettim allah rızası içinn yasini şerifi okumaya de en basında sonrasında peygmber efendiimize ve tüm ölmüşlere bağışla sonrasında Allahım bu kişi benim için hayırlıysa tez zamanda bizi birleştr eğer değilse onun sevgisini içimden sök al diye dua et..Allahım benim sahibim sensin vekilim sensin sana sığındım diye dua edebilirsin

Aşk duası ettikçe sana ddaha cok etki eder daha cok acı cekersin araştırr bak herkes aynı şeyen müzdarip hiç aşk dualarna girme derim naçizne fikrim bu

Edited by Edda
  • Like 1

• 0
Guest Evren
Edda, 1 dakika önce yazdı:

niyet ettim allah rızası içinn yasini şerifi okumaya de en basında sonrasında peygmber efendiimize ve tüm ölmüşlere bağışla sonrasında Allahım bu kişi benim için hayırlıysa tez zamanda bizi birleştr eğer değilse onun sevgisini içimden sök al diye dua et..Allahım benim sahibim sensin vekilim sensin sana sığındım diye dua edebilirsin

çok teşekkür ederim. beni düşünüp yazdığın için Allah razı olsun. gönlündeki duaları hakkında hayırlı eylesin inşAllah.

• 0
Evren, Şimdi yazdı:

çok teşekkür ederim. beni düşünüp yazdığın için Allah razı olsun. gönlündeki duaları hakkında hayırlı eylesin inşAllah.

Amin canım benim hepimiz aynı yollardan geçtik aşk acısı çok zordur rabbim seninde gönlüne göre versin...lütfen gelsinn illa olsun ddiye dua etme hayırlısını iste

• 0
Guest Evren
Edda, Şimdi yazdı:

Amin canım benim hepimiz aynı yollardan geçtik aşk acısı çok zordur rabbim seninde gönlüne göre versin...lütfen gelsinn illa olsun ddiye dua etme hayırlısını iste

tamam canım hakkımızda hayırlıysa gelsinler zaten. hayırsızsa geri gidiyorlar zaten boşuna da üzülmüş oluyoruz. 

• 0

Hayirliysa gelir hayirsizsa gider diye bisey yok

O kisi senin agiretin icin hayirlidir ama bu dunyada sana çile cektirecektir 

Bunu ister misin ? Allahim kismetim kim ise onu iyi ce güzel eyle tez vakitte bir araya bizi getir diye duani edersen ki o kişiyse kismetin gelecektir ama o kisinin ismiyle duani etme

Abla tavsiyesi bu sana

• Like 2