Jump to content
Sign in to follow this  
Gizem83

Yardim Ederseniz Sevinirim

Recommended Posts

Arkadaslar size durumumu anlatip sizden birazda olsa akil istiyorum cunku bende kalmadi.

17 senelik evliyim Insallah kisa anlaticam. Esim 6 ay evli kaldiktan sonra cok degisti. Icki,kumar,yanlis arkadaslar aldatmak kufur hersey basladi. Sabrettim genc oldugumuz icin gecer diye Sonra stressten dolayi karnimdaki bebegi kaybettim. Yine sabrettim ama ben sabrettikce dahada arsiz olmaya basladi. Senelerce boyle gecti Suanda bana hic saygisi yok, bana zarar veriyor nerde veya naptigini sormaya hakkim bile yok. Eve her geldiginde kavga beni asiri hastalikli derecede kiskaniyor. Nerdeyse disariya bile birakmicak. Her halti yedigi icin bende onun gibi yaptigimi saniyor.Bosanalim dedigimde affedersiniz sen kotu kadin olmak istiyosun diyor ve reddediyor cunku bi elindede ben olmam lazim Yada diyo ayrilalim ama nikahimda kal  Ben elinde diplomasi olan bakimli Allahtan baska kimseye muhtac olmayan biriyim. Aklimi yicem ayrilmak cok istiyorum ama asiri korkuyorum sanki onsuz bir hicim Oyle bagimli olmusumki ona o kadar zarar verdigi halde kapiyi cekip gidemiyorum Cok istiyorum Asiri takinti haline getirmisim Napicam ben arkaslar nasil kurtulurum bu kendi durumumdan. Onsuz hayatim cok iyi olacak surekli baski altindayim ama yapamiyorum. Napicam ben cok caresizim.

kardeşim okadar baskı altında kalınca ne düşinecegini bilemiyorsun du duayı istedigin kadar oku 

Allahümme lâ sehle illâ mâ cealtehû sehlen ve ente tecalu’l hazne iza şi’te sehlen.  içtigi suya yemegine giydiklerine yüzüne karşı oku niyetlen ilerde durumlara bakarız birkaçgün ( 7 veya 9 ) güne kadar belliolur

Banada ne okur yardım edin 16 yılık evliyim bir sene oldu evden gideli her ne yaptıysam onu döndüremedim evine Benimde hatalarım oldu ama affedilmiycek hatalar değil elhamdulillah namusuzluk değil ailesine çok takıntılıydım işi yoktu hep ters gitti belki haddimi aştığım anlar oldu sevgisi bitmiş 15 yaşında bir kızım var önüne geçemiyorum asi yanlış arkadaşlar ne olur bildiginiz bir dua vardır brlkş benim yapmadığım duydugum her duayı yapmaya çalıştım nasip olmayınca olmuyor elbette 

Beyala, 27 dakika önce yazdı:

Banada ne okur yardım edin 16 yılık evliyim bir sene oldu evden gideli her ne yaptıysam onu döndüremedim evine Benimde hatalarım oldu ama affedilmiycek hatalar değil elhamdulillah namusuzluk değil ailesine çok takıntılıydım işi yoktu hep ters gitti belki haddimi aştığım anlar oldu sevgisi bitmiş 15 yaşında bir kızım var önüne geçemiyorum asi yanlış arkadaşlar ne olur bildiginiz bir dua vardır brlkş benim yapmadığım duydugum her duayı yapmaya çalıştım nasip olmayınca olmuyor elbette 

Yazını okudum üzüldüm. Rabbim cuma vakti gönül huzuru sağlık sıhhat bereket versin. Herkesin bir hikayesi vardır, öyle oluncada her gecenin sabahı vardır. Kul bittim dediğinde rabbim yettim kulum dermiş. 

İşim var kısaca yazayım cuma vakti

Estağfirullah el azim etübi ileyke bol bol oku

Salavat getir bol bol 

Tekrar yazacağım. Sanada dua edeceğim

Allaha emanet

Neyi çok istersen o senden kaçar, bazen oluruna bırakmak lazım tecrübe ile sabit

Para istedim fakir oldum oluruna bıraktım zengin oldum

Sevgi istedim herkes kaçtı vebalı gibi oluruna bıraktım sevgi seli oldum, aranan kişi oldum resmen. 

Sağlık huzur istedim hem huzurum bozuldu hem sağlığım elden gitti, demem o ki bir şeyi çok isteme hakkımda hayırlısını gönlüme razı eyle Allah ım de

Daha varda yazarım

Edited by hacersş

Arkadaslar yazdiginiz dualari okuyacagim Beyala Allah gonlune gore versin Allah yardimcin olsun seninde.

Beyala, 20.09.2019 - 10:02 yazdı:

kardeşim yaşadıklarına üzüldüm yapabilecegim tekşey dua etmek dualarla yardımcı olmaya çalışmak kardeşim bir kimsenin kalbini kazanmak için sabah namazından sonra kişi adına niyet edip Allahümme ya hayyu ya kayyumu ya ferdü ya vitrü ya samedü ya senede menistenede ileyhi ya men lem yelid velem yuled velem yekünlehu küfüven ehad       sayıya takılmadan bolca okuyun  beklediginiz kişiden haber gelinceye kadar devam edin kardeşim 4 ay dan fazla ayrı kaldıgınız için gelince yeni imam nikahı kıyınız

kardeşim bir kimseyi getırmek için niyet edip yasin suresini okuyun her mübin e gelince 114 defa Kâle ıfrîtun minel cinni ene âtîke bihî kable en tekûme min makâmike ve innî aleyhi le kaviyyun emîn  ayetini okuyun