Jump to content
berresu

Tövbe Duası

Recommended Posts

Bismillahirrahmanirrahim Eseltağfurullah Estağfurullah Estağfurullah aziym elležiy Lailahe illa hüvel hayyel gayyume ve etubu ileyhi min cemiy-ı ma yekrahullahu gavlen ve fiğlen ve hatıren ve nazıren ve batınen ve zahiren Allahümme inni esteğfiruke lima gaddemtü ve ehhartü ve vema eğlentü vema eğlentü vema ente eğlemu bihi minniy entel mugaddimu ve entel muahhiru ve ente alâ külli şeyin gadiyr.Allahümme inniy esteğfiruke min külli ženbin tübtü minhü śümme uddtü ileyhi esteğfiruke lima eradtü lehü vechekel keriyme fehaleteniy fiyhi ma leyse leke bihi rızan ve esteğfiruke lima deaniy ileyhil heva min gablirruhasi mimmeştebehe aleyye vehüve ındeke muharremün ve esteğfiruke minenniamilletiy en amte biha aleyye festeantü biha alâ measıyke ve esteğfiruke minežžünübilletiy la yettaliu aleyha ehadün sivake vela yünciy minha ehadün ğayrüke vela yesuha illa hılmüke vela yünciy minha illa afvüke ve esteğfiruke min külli yemiynin haneśtü fiyhi vehüve ındeke muharremün ve ene muahhežün bihi ve esteğfiruke Lailahe illa ente ya alimel ğaybi veşşehadeti min külli seyyietin amiltüha fiy sevadilleyli vebeyadınnehari fiy melein ve halein gavlen ve fiğlen ve ente nazirün ileyye iža ketemtühü vetera ma eteytühü minel ısyani ya keriymü ya mennanü ya haliymü ve esteğfiruke Lailahe illa ente sübhaneke inniy küntü minezzalimiyn ve esteğfiruke min külli feriydetin vecebet aleyye fiy anailleyli ve etrafinnehari veterektüha sehven ev ğafleten ev hataen ve ene mes-ulün biha ve esteğfiruke min külli sünnetin min süneni seyyidil mürseliyne ve hateminnebiyyine Seyyidina Sallallahu teâlâ aleyhi vesellem veterktüha sehven ev ğafleten ev hataen ev tehavünen ve inniy esteğfiruke ya Allahü ya Allahü Lailahe illa ente sübhaneke inniy küntü minezzalimiyn Lailahe illa ente ya Rabbel alemiyne ente Rabbiy Lailahe illa ente vahdeke la şeriyke leke sübhaneke ya Rabbel alemiyne ve ente alâ külli şeyin gadiyr.Vela havle vela guvvete illa billahilaliyyil aziym.Ve sallallahu teâlâ alâ Seyyidina Muhammedininnebiyyil ümmiyyi ve alâ alihi ve sahbihi ecmaiyn sübhane Rabbike rabbil ızzeti  amma yesifün ve selamün alel mürseliyn velhamdülillahirabbil alemiyn.

Alıntı 

• Thanks 1

güzel bi dua emeğinize sağlık günde bir kez hergün okuyabilsek ne mutlu bize

kimin derlediği bi dua acaba merak ettim

• Like 1

zebercet, Bir saat önce yazdı:

güzel bi dua emeğinize sağlık günde bir kez hergün okuyabilsek ne mutlu bize

kimin derlediği bi dua acaba merak ettim

Ben bunu biryerden buldum içeriği hakkında bilgim yok. 

berresu, 3 saat önce yazdı:

Ben bunu biryerden buldum içeriği hakkında bilgim yok. 

Berresu, Geçmiş olsun, İstanbul depremi malum mu oldu tövbe alalım dedin... Şaka bir yanada Rabbim rahatlıklar nasip eylesin. 

Bu istiğfar, bu sitede vardı hatırladığım kadarı ile silinmiş galiba bulamadım ömründe 4 defa okuyana mucizeler yaşatan muazzam bir istiğfar 

Abdullah İbni sultan (r.a) istiğfarıdır. 
Hz Ali (r.a) peygamber efendimiz (s.a.v) emrî ile yazıya dökmüştür. 

Birinci Estağfurullah düzeltme şansın varsa düzeltiver. 

Edited by hacersş
  • Like 1

hacersş, 13 dakika önce yazdı:

Berresu, Geçmiş olsun, İstanbul depremi malum mu oldu tövbe alalım dedin... Şaka bir yanada Rabbim rahatlıklar nasip eylesin. 

Bu salavat bu sitede vardı hatırladığım kadarı ile silinmiş galiba bulamadım ömründe 4 defa okuyana mucizeler yaşatan muazzam bir istiğfar 

Abdullah İbni sultan (r.a) istiğfarıdır. 
Hz Ali (r.a) peygamber efendimiz (s.a.v) emrî ile yazıya dökmüştür. 

Birinci Estağfurullah düzeltme şansın varsa düzeltiver. 

Konuya açıklık getirdigin icin Allah razı olsun . Bende biryerden buldum paylaştım ne olduğunu bilemedim. Bende yanlışı gördüm ama nasıl düzeleceğimi bilemiyorum.

• Like 1

Alıntı yanında düzenle yazısı varsa düzeltebiliyorsun . Kaybolmuş ise Renan dan  rica et. Veya yazdığımız yazıları görürler düzelterek okusunlar. 

Edited by hacersş