Jump to content
hacersş

Adını Sen Koy

Recommended Posts

hacersş, ‎17‎.‎01‎.‎2020 - 23:17 yazdı:

Allah ın izni ile gelişmelerini bekleyeceğim. 

Sabah kalktığında şükret uyandığın ve nefes aldığın için, sağlığın için, ailen için güzel bir gün geçireceğin için, küçük veya büyük süprizlerin için vs... Her şey için şükret, niyet çalışmasını oku bir kağıda yaz veya telefonundan oku veya zaten ezberlersin, yataktan teşekkür ederek kalk. Abdest al çay suyunu koy namazını kıl kahvaltını yap sonrası çok güzel hayat akışını seyret nefis bir gün geçireceksin. İnşallah Allah ın izni ile, gün boyu şükret ve yatıncada sabah yatakta yaptıklarını söyleyerek oku güzel bir uyku geçirirsin. Zaten bunları yaparsan hislerin hep iyisini sunar sana. 

çok teşekkür ederim!!!!!!!!!!!!!!! ne güzel bir insansın sen yaa cidden söylüyorum hacer sağol varol Allah razı olsun hep karşına çıkarsın iyiliklerin yüzüsuyu hürmetine tüm güzellikleri canım kardeşim parayla satın alınmayacak bu değerli hediyen için tekrar teşekkürler 🍀

• Like 1

Güzel dilek ve temennilerin için ben çok teşekkür ederim. Dualarımızı Rabbim mizanınıza kondursun biiznillah.... 

"yüreğinizin seçtiği şeye çok dikkat edin  çünkü mutlaka onu elde edersiniz" Emerson

• Like 2

hacersş, Bir saat önce yazdı:

Güzel dilek ve temennilerin için ben çok teşekkür ederim. Dualarımızı Rabbim mizanınıza kondursun biiznillah.... 

"yüreğinizin seçtiği şeye çok dikkat edin  çünkü mutlaka onu elde edersiniz" Emerson

süpersin sen😊

• Like 1