Jump to content
  • 0
Asli

Ağız içinde çıkan aftlar

Question

Selamlar arkadaşlar

12 yaşındaki kızımın diş etlerinde aft çıkıyordu sürekli ama son 1 yıldır yoktu seviniyordum kurtuldu diye çünki çok ağrılı yemek yiyemiyor o çıktığı zaman:( şimdide dilinin altında çıktı çok korkuyorum bu bir hastalık belirtisi olabilir ??  Dua yada başka bir tavsiyeniz olursa lütfen paylaşır mısınız🙏

• Like 1

8 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Geçmiş olsun. Allah şafi ismi ile şifa versin biiznillah...

Bağışıklığı düşük demekki vitamin eksikliğinden kaynaklanır. kabartma tozu nu elin ile yara yerlere sür pısar yalnız geçiçi bir çözümdür ağrı yı kısa süre keser ve iltihapları giderir. Doktor a  göster Ağız ve Diş sağlığına. kaşıntı olursa mantardır. 

Nazar da olabilir Kalem süresi 51-52 ayetler  ve Nas Felak oku 3-5-7 adet.

Allaha emanet.

Edited by hacersş

• 0

Çok teşekkür ederim çok sağolun sizde Allah a emanet olun inşallah 🙏☺️

• 0

Adaçayı ile gargara iyi gelebilir.

Çocukluğumda öyle bişey bende de oldu annem bana birşey söyletmişti geçmişti ebediyen.... benim değil havva anamızın dilimiydi felan sonra üç kez banyoya tükürmemi söyledi 3 kez tekrarladım üç kez tükürdüm yaşlılar bilir onlarada sorabilirsin

• 0

Anladım canım onu da yapıcam çok teşekkür ederim varol☺️🙏 bende daha iyiyim bu arada önerdiğin kür sayesinde:)

• 0
Alıntı

Adaçayı ile gargara iyi gelebilir.

Çocukluğumda öyle bişey bende de oldu annem bana birşey söyletmişti geçmişti ebediyen.... benim değil havva anamızın dilimiydi felan sonra üç kez banyoya tükürmemi söyledi 3 kez tekrarladım üç kez tükürdüm yaşlılar bilir onlarada sorabilirsin

arkadaşım bunu tam olarak bi sorsana nasıl söyleniyo  benimde bi arkadaşımda var bu aft olayı bayaa bi rahatsız hiç diilse bi sevap işleriz öğrenip söylersek:)

• 0
Asli, 13.10.2019 - 20:54 yazdı:

Selamlar arkadaşlar

12 yaşındaki kızımın diş etlerinde aft çıkıyordu sürekli ama son 1 yıldır yoktu seviniyordum kurtuldu diye çünki çok ağrılı yemek yiyemiyor o çıktığı zaman:( şimdide dilinin altında çıktı çok korkuyorum bu bir hastalık belirtisi olabilir ??  Dua yada başka bir tavsiyeniz olursa lütfen paylaşır mısınız🙏

laktoz intoleransı buna bakılması gerekiyor