Jump to content
DryDry

Denenmiş Dil Bağlama Duası

Recommended Posts

Herkese merhaba,

Deneyip sonuca ulaşmış arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum. Bir anda sinirlenip karşısındakine hakaret eden, kalp kıran, agresif tavırlarından vazgeçmeyen kinci insanlar için bildiğiniz uygulayıp sonucunu aldığınız dualarınız var mı? Çok kırılıyorum anlatamam arkadaşlar lütfen varsa uygulama istiyorum sizlerden?

DryDry, 9 saat önce yazdı:

Herkese merhaba,

Deneyip sonuca ulaşmış arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum. Bir anda sinirlenip karşısındakine hakaret eden, kalp kıran, agresif tavırlarından vazgeçmeyen kinci insanlar için bildiğiniz uygulayıp sonucunu aldığınız dualarınız var mı? Çok kırılıyorum anlatamam arkadaşlar lütfen varsa uygulama istiyorum sizlerden?

kardeşim 

Eziyet yapılmasından korkulan kişilerin yanına gidilirken devamlı olarak;    

Yâ Müzill” okunur.Bulunduğu yere girilmeden önce de “Euzü bi’llahimine’ş-şeytâni’r-racim,Bismillahirrahmanirrahim” “Sümmün bükmün,ümyün fehüm lâ yerci’ün” okunur.

Ayırca; her gün “50 defa  Yâ Hüve,yâ men Hüve illâ Hüve”okunup dua edilir.

Guest markos

dil bağlamak vs gibi uygulamalar büyüye girer  sonra  ne okuyorsun biliyormusun  anlamını  müslümansanız imanınızdan olma ihtimaliniz var yok müslüman değilseniz zaten sorun yok 

manyetik, 26.10.2019 - 11:41 yazdı:

kardeşim 

Eziyet yapılmasından korkulan kişilerin yanına gidilirken devamlı olarak;    

Yâ Müzill” okunur.Bulunduğu yere girilmeden önce de “Euzü bi’llahimine’ş-şeytâni’r-racim,Bismillahirrahmanirrahim” “Sümmün bükmün,ümyün fehüm lâ yerci’ün” okunur.

Ayırca; her gün “50 defa  Yâ Hüve,yâ men Hüve illâ Hüve”okunup dua edilir.

Markos,

Kardeşim merhaba ben büyü istemedim  zaten dua istedim bir kardeşimiz de sağolsun yardımcı oldu. Lütfen nasıl bir eziyet çektiğimi bilmeden dinden çıkma konusunda yorum yapmayınız. Ayrıca dinden kimin çıkarılacağını da Cenabı Hakk tayin eder. Bilmeden konuşup dinden çıkarılacağını söylemek de şirke girer. Yorumunuz için de teşekkürler.

DryDry, 22 saat önce yazdı:

Markos,

Kardeşim merhaba ben büyü istemedim  zaten dua istedim bir kardeşimiz de sağolsun yardımcı oldu. Lütfen nasıl bir eziyet çektiğimi bilmeden dinden çıkma konusunda yorum yapmayınız. Ayrıca dinden kimin çıkarılacağını da Cenabı Hakk tayin eder. Bilmeden konuşup dinden çıkarılacağını söylemek de şirke girer. Yorumunuz için de teşekkürler.

kardeşim bahsettiginiz konular nerede yazıyor size büyü veren kim dinden çıkma konusunda yorum yapan kim her halde mesajı yanlış kişiye yazdınız

Edited by manyetik

Manyetik merhaba,

mesajım size değildi Markos isimli şahsaydı. Bilakis sizden “bir kardeşimiz de sağolsun yardımcı oldu” diye bahsettim. Yanlış anlaşılma oldu tarafınızdan. Tekrar teşekkür ederim size.

Guest sanalulke

Kardeşim ama dikkat et şirke girme Allah'tan başka kimseden umut bekleme. Dua et yeter.

Guest markos

dil bağlama nedir ya :)  insan iradesine nufus etmeye çalışıyorsunuz   bağlama zaten başlı başına insana yapılan bir kötülüktür  bağlamak diyorsun  insana nufus etmeye çalışıyorsun  niyetin bozuk herşeyden önce  insanın  herşeyini bağlama niyetinde olabilirsin   sizinle tartışmıcam  fikrimi savunuyorum  he diğer konu yazdığı duamı  bilmiyorsunuz  anlamını bile bilmiyorsun vermemiş meali ne  bilmediğin seyi dua diye okuyorsun ayette olabilir ama kötü niyetinle ayeti okuman durumunu iyileştirmez 

Edited by markos
gereksiz

kardeşim bu yazdıgım dua bakara suredinin 18 . ayetidir ve esmalarıdır bazen kötü olmamak kaydı ile iradeye müdahale etmek gerekebilir ameller niyete göredir niyet dil baglamaksa verilen terkip kullanılır markos un dedigi gibi herşeyini baglamak için ise HAK teala herşeyi gören bilendir markos kardeşim bu kadar art niyetli düşünme birde hakkında dili baglanan kişi sadece bu terkibi yapan kişiye karşı kötü söyleyemez veya aklına gelmez bu şekilde savuşturmuş olur dedikoducu lar için ideal