Jump to content
  • 0

Question

Akadaşlar selamın aleyküm benim yardıma ihtiyacım var bana yapılan ölüm büyüsü yüzünden kızıma musallat bulaştı kızımı geri istiyorum çare bulamadım yardım edin bana 

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Çare bulamamana şaşmamak lâzım. Bacım Allah aşkına 21. yy'da bilgi ve iletişim çağındayız. Dünya parmaklarınızın ucundayken nasıl bu tür safsatalara inanıp kendinizi gereksiz strese sokabiliyorsunuz akıl alır gibi değil.

• Like 3

• 0
кυвiŁαу, 20 saat önce yazdı:

Çare bulamamana şaşmamak lâzım. Bacım Allah aşkına 21. yy'da bilgi ve iletişim çağındayız. Dünya parmaklarınızın ucundayken nasıl bu tür safsatalara inanıp kendinizi gereksiz strese sokabiliyorsunuz akıl alır gibi değil.

Her ne dersen de beni ölümden kızım 6 gün uğraşıp döndürdü birgün baygın kaldım 5 gün belden aşağım felç olarak kaldım nedenini bilmiyorum ama yaşadıklarım hiçde normal değil di

• Sad 1

• 0

Badem önce geçmiş olsun Rabbim şifa versin. 

Biz sana ne desek boş sen buna tüm halinle inanmışsın düşüncelerinde bu yönde olacak. 

Miras işiniz mi var yada sevenlerimi ayırdınız birinin ocağına çomak mı soktunuz. Bizim ailede dedemin pis huyu yüzünden herkes birbirine düştü. Dedemin kendinde 45 yaş küçük 4 numaralı karısı ( halen hayatta 87 yaşında) Rahmetli anneme hepinize ölüm büyüsü yaptık soyunuzda kimse kalmayacak demiş, sonrada büyü yapan hoca ölmüş bizlere sirayet etmemiş vs.... Bence hikayede elbetteki yaradan bilir. Çünki en büyük Allah. 

Eğer beni dinlersen bu anlattıkların sağlıkla ilgili kan tahlili yaptır elbette doktorlar çare olur. 

Allah acil şifalar versin. 

"İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn. Allâhumme indeke ahtesibü musîbetîf e’cürnî fîhâ ve ebdilnî bihâ hayran minhâ"

Biz ’Allah'a aidiz ve her an O’na dönmekteyiz. Allah'ım! Bu musibetimde bana mükâfat lutfeyle! Sonra da bundan daha hayırlısını ihsan et

ismi azamla dua nı yap

Peygamber efendimiz buyurur

" Sema kapılarını açan dua" 

Allahu ekber kebîrâ, velhamdü lillâhi kesîrâ, subhânallâhi bükraten ve asîlâ

Allah, büyükte büyüktür, Allah'a hamdimiz çoktur, 

Edited by hacersş
  • Like 1

• 0
hacersş, 14 saat önce yazdı:

Badem önce geçmiş olsun Rabbim şifa versin. 

Biz sana ne desek boş sen buna tüm halinle inanmışsın düşüncelerinde bu yönde olacak. 

Miras işiniz mi var yada sevenlerimi ayırdınız birinin ocağına çomak mı soktunuz. Bizim ailede dedemin pis huyu yüzünden herkes birbirine düştü. Dedemin kendinde 45 yaş küçük 4 numaralı karısı ( halen hayatta 87 yaşında) Rahmetli anneme hepinize ölüm büyüsü yaptık soyunuzda kimse kalmayacak demiş, sonrada büyü yapan hoca ölmüş bizlere sirayet etmemiş vs.... Bence hikayede elbetteki yaradan bilir. Çünki en büyük Allah. 

Eğer beni dinlersen bu anlattıkların sağlıkla ilgili kan tahlili yaptır elbette doktorlar çare olur. 

Allah acil şifalar versin. 

"İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn. Allâhumme indeke ahtesibü musîbetîf e’cürnî fîhâ ve ebdilnî bihâ hayran minhâ"

Biz ’Allah'a aidiz ve her an O’na dönmekteyiz. Allah'ım! Bu musibetimde bana mükâfat lutfeyle! Sonra da bundan daha hayırlısını ihsan et

ismi azamla dua nı yap

Peygamber efendimiz buyurur

" Sema kapılarını açan dua" 

Allahu ekber kebîrâ, velhamdü lillâhi kesîrâ, subhânallâhi bükraten ve asîlâ

Allah, büyükte büyüktür, Allah'a hamdimiz çoktur, 

Çok teşekkür ederim zaten dua veya zikir şeklinde yardım istedim çok şükür Rabbime inancım tam ondan asla Ümit kesmedim ben her zamanda duamı ederim istediğimi dilerim bu konu hariç her duamın karşılığını aldım çok şükür belki de vakti vardır ama dualar için minnettarım çok teşekkür ediyorum 

• Like 1