Jump to content
Mutsuz_Palyaco_Geri_Döndü

Ben Hala O Bildiğiniz Mutsuz Palyaçoyum Yİne...

Recommended Posts

Asli, 10 dakika önce yazdı:

Ya bu gönül meseleleri tam bir muamma. Bir bakmışsın kalbin bir çirkin için güm güm atmış ? Bu arada belki palyaço da çok yakışıklıdır canı sıkılıyordur belki böyle konu açmıştır muhabbet olsun diye ? 

yaa sen öyle san tutturmus basa basa  tipsizim diyo ?

Cangirl75, 10 dakika önce yazdı:

yaa sen öyle san tutturmus basa basa  tipsizim diyo 

Alıntı

Ya bu gönül meseleleri tam bir muamma. Bir bakmışsın kalbin bir çirkin için güm güm atmış ?

yüzde yüz katılıyorum  kesinlikle çok doğruuuuuuu :(

Mutsuz_Palyaco_Geri_Döndü, 16.12.2019 - 18:14 yazdı:

Sonuçta bu konu başlığı altındasın, cevap verdiğin bir başkası değilki. Verdiğin örnekten yola çıkmaya çalışmışsın ama bilinç altından söylemek istediğin şey belkide bu?
Herneyse, ne düşündüğünüz umrumda değil. Düşüncelerinizi destekleyecek somut hiçbir şey yok, sadece cümleler üzerinden güya yanıldığımı anlatmaya çalışıyorsun. Görmediğiniz dağın ardı hakkında çok güzel cümleler betimliyorsunuz fakat hayalperest bir iyimsersiniz, ya da gerçeği bilip de hiç bilmiyormuş gibi yapanlardansınız. 
Sizin gibilerin sözleri karnımı haddinden fazla doyurdu, artık ishal yapıyor...

Büyükler olarak çok güzel terbiye vermişiz sizlere öyle umuyorum. Benden 20 yaş küçüksün.  ( bu yazıda tamamen benim egomdan kaynaklanıyor) 

Bu yazıyı yazmana sebeb olan benim haklısın, ishal olmana üzüldüm lakin iyi olmuş hazmetmişsin. İçinde kötülük kalmamıştır. 

Tip kime göre değerlendirilir sana göre tipsizsen otur oturduğun yerde herkes senin fikrini kabul etmek zorunda değil. 

Şimdi ki durumda nüfus kadınlar fazla olduğu için erkekler değerli durumda şu anda, sonrası ne olur bilemem. 

Lütfen benle yazışırken ölçülü ol nezih bir site nezih olarak kalsın. 

Bana cevap yazmak zorunda değilsin. 

Allah seni böyle yaratmış isyana gerek yok, şükret haline sağlıklı olduğun için. Ben hastaneden geliyorum şimdi o kadar çok sevindim ki, dedim ölüme merhaba dedik. Bugün kan tahlilleri çok temiz çıktı, kanser değilmişim ramak kalmış. Dikkatli olmak lazım mış.. Esasında doğru beslenme ve zayıflama ile sağlığıma kavuşacakmışım. Çok şükür çok şükür çok şükür 

Şimdi ben herşeyi kabul ediyorum dedim ki bu çocuk güzel yazılarda yazabilirdi

( benim düşüncem) yazdığın yazılardan alındım ve buna ben sebeb olduğum için hopoonop yaptım. 

Hopoonoop:

o halde yaşamımızda gördüğümüz,duyduğumuz bizde duygu oluşumuna sebep olan ne varsa,yaşantımızda olsun yada olmasın arınma gerektiren bir anıdan yada alıntıdan ibaret..

''Eksiksiz sorumluluk,her şeyi kabul etmek demektir..hatta hayatınıza giren insanları ve onların sorunlarını..çünkü onların sorunları sizin sorunlarınızdır..onlar sizin hayatınızdalar,ve eğer hayatınızın tüm sorumluluğunu alıyorsanız o zaman onların deneyimlemekte olduklarınında tüm sorumluluğunu üzerinize almak zorundasınız..

bu aklı karıştıran,belleği açan,beyni kasan bir fikir.bunu yaşamak,yaşamı asla eskisi gibi olmayacak şekilde değiştirmektir..ama sadece %100 sorumluluk fikrini anlamak bile,kabul etmek şöyle dursun,çoğumuzun yapmaya hazır olduğunun bile ötesinde bir şey..

eğer sorun bir başkası ile ilgiliyse,kendinize sadece şunu sorun; kendi içimde bu insanın beni kızdırmasına neden olan ne oluyor? ''insanlar hayatınıza sadece sizi öfkelendirmek için gelirler! eğer bunu bilirseniz,her türlü durumu kaldırabilirsiniz..
nasıl?

basit:''şu anda neler oluyorsa,bunun için üzgünüm..lütfen beni affet..

''örnek: biri size tipsiz olduğunu vurguluyorsa, sorulması gereken soru şudur; içimde bu insanın tipsiz olduğunu algılaması, kendini gösteren ne oluyor?

bedeninle konuş..ona de ki: ''seni bu halinle seviyorum, benimle olduğun için teşekkür ederim..eğer herhangi bir nedenle benim tarafımdan kötüye kullanılmış olduğunu hissettiysen, lütfen beni affet''şimdi dur ve günün geri kalanında bedenini ziyaret et..ziyaretinin şükran ve sevgi ziyareti olmasına izin ver..
''beni taşıdığın için sana teşekkür ederim..nefes alıp verdiğim için,kalbim attığı için teşekkür ederim''

bedenini bir hayat arkadaşın olarak gör,bir hizmetçi olarak değil..tıpkı küçük bir çocuğa konuşurmuş gibi konuş bedeninle..onunla dost ol..kendi kendine çalışmak için en çok sevdiği şey bol sudur..onun aç olduğunu hissedebilirsin,ama aslında sana susadığını anlatmak istiyor olabilir..

Senden Özür Dilerim dediğinizde sorumluluğu kabul edersiniz
Lütfen Beni Affet dediğinizde bağışlanma talep edersiniz
Seni Seviyorum dediğinizde enerji tıknaıklıarı sevgi ile açılır
Teşekkür Ederim dediğinizde şükranlık duyarsınız...
Bu bilinçle birbirimizin sorunlarına ''İÇİMİZDEKİ SORUNUN YANSIMASI ''olarak odaklandığımızda iyileşme sağlayacaktır...

Zero Limit - Joe Vitale, Dr.Ihaleakala Hew Len

Allah ın acil şifa vermesi dileğiyle, 

Nefsiniz mi sıkıldı :  şöyle içten bir şekilde;

Allahım Allahım Allahım deyin

gökyüzüne bakın 

kalbinize bakın 

doğaya bakın 

yarattığı muhteşemliğe bakın 

Sorunun Kaynağı İçimdeki Negatifliklerdir. Sorumluluğunu Kabul Ediyorum. özür Diliyorum. Affediyorum. Arınıyorum 

Allahım Seni Seviyorum 

Özür Dilerim 

Lütfen Beni Affet 

Teşekkür Ederim. 

Edited by hacersş
  • Like 1

Negatif de olsanız, pozitif de olsanız işin ucup tipe geliyor yine.Albenisi olmayan erkek tipinin hiçbir kadının nazarında yeri yok. Aksi düşüncelere sahip bir kadının sevdiğini, hoşlandığını ne duydum ne de gördüm.Ben hayal kurmayı sevmem, umutlanmayı da sevmem.Benim için tek doğru gerçekçiliktir.Bunun dışında söylenen her söz teselliden öteye geçmez.