Jump to content
Renan

Kış Geldi Sokak Hayvanları Aç ve Üşüyor...

Recommended Posts

Görüntünün olası içeriği: yazı

Görüntünün olası içeriği: köpek ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: köpek

Görüntünün olası içeriği: yazı

Fotoğraf açıklaması yok.

Aracinizi calistirmadan kaputa vurursaniz, isinmak icin motora giren canlarin hayatlarini kurtarmis olursunuz.

• Like 2

Bizim arabamıza da girmişti. Yazık birde korktu sıkıştı itfaiyeden yardım istemiştik. Sonra bizim ordan hiç ayrılmadı sanırım teşekkür etmişti. Kızım küçükken bisiklete binerken peşinden hiç ayrılmazdı onu koruyordu. Hayvanlar bir başka gerçek dostlarımız bizim.

Ben uzaktan çok severim. Elimle sevemem bu korkumu bir atlatamadım gitti. 

Yemeklerini verir hemen kaçarım. Sanki beni yiyecekler tövbe tövbe

• Like 1

Maalesef insanın çıkarları uğruna evcilleştirdikleri kedi, köpek ve diğer canlar şu zamanda biz insanların merhametine kalmış durumda ki maalesef - istisnalar hariç - hiç olumlu bir tablo oluşmuyor. Anlayamıyorum ki zararı yok, ağzı var konuşamıyor üzerine iki adam gitsen korkup kaçıyorlar zaten. Bir kap yemek, bir kap su koymak bu kadar zor olmamalı.. Koruyup kollamak yerine partilerini kesenler, köpeğin önüne zevk için kedi atan insanlıktan, merhametten nasibini almayanlar, sırf dükkanın önüne yattı diye üzerine kaynar su dökenler, havladı diye köpek vuranlar ve daha kötüleri.. 

• Like 1

Ben hayvanların eziyet çekmesine, canlarının yanmasına dayanamıyorum. Bazı insanlara da çok kızıyorum. Hayvan sevmeyebilir, sevmediği için bakmayabilir amenna ama hiç kimsenin bir hayvana zarar verme gibi bir hakkı yok. Canını biz vermedik ki ölsün diye uğraşalım. Yaratılanı yaratandan dolayı hoş görebilene ne mutlu...

• Like 2
  • Thanks 1

Alıntı

Ben hayvanların eziyet çekmesine, canlarının yanmasına dayanamıyorum. Bazı insanlara da çok kızıyorum. Hayvan sevmeyebilir, sevmediği için bakmayabilir amenna ama hiç kimsenin bir hayvana zarar verme gibi bir hakkı yok. Canını biz vermedik ki ölsün diye uğraşalım. Yaratılanı yaratandan dolayı hoş görebilene ne mutlu...

SÜPERSİN  SEEEENNN RENAN CANIM BENİM

canlarım onlar benim insanlardan çok çok daha fazla seviyorum onları çünkü insanların sevilecek bi yanları kalmadı maalesef

• Like 1

Heryerde aynıdır diye düşünüyorum bizim mahallede sokak hayvanları yaşlılara emanet onlar besler sever. Bu zor günlerde yaşlılar evden çıkamıyor bize görev düştü. Bir-kac dilim ekmeği bir poşete koyuyorum evdeki yaptığım yemekten üstüne bir kase boşaltıyorum ağzını açıp çöpün yanına koyuyorum. 

• Like 1

Besleme yapan gönüllüler her şattta o canlari ac birakmamaya calisiyorlar takdir ediyorum.keske hepimiz uzerimize duseni yapsak...

• Like 1

Hem hava soğuk, hem de şimdi pek çok yer kapalı, durumları daha zor. Unutmayıp el uzatan herkesten Allah razı olsun.

• Like 2