Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
blackout

Başkası İçin Dua

Question

merhaba arkadaşlar,
Benim ablam öğretmen.Yumuşak yüzlü olduğu için öğrenciler asla onun sözünü dinlemiyor sınıfta ders anında kalkıp dersi kaynatıyorlarmış dur-otur sözünden anlamıyorlar müdür müdür yardımcısı da bu konuda sürekli ablamı sıkıştırıyorlar ders saatinde birden sınıfa girip bu sınıfın hali ne diye ablama kızıyorlar ben ablam için ne okumalıyım ablam çalıştığı için vakti yok malesef ben ona okumak istiyorum

• Like 1

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba

Ablanizin mizacinin sertlesmesi gerekiyor ornegin ya cebbar esmasi ile fakat soyle bir durum var esma enerjisi icin kendisi okumalı 

Siz ablaniz aciktiginda onun yerine yemek yiyor musunuz

• 0
Ivy, 8 saat önce yazdı:

Merhaba

Ablanizin mizacinin sertlesmesi gerekiyor ornegin ya cebbar esmasi ile fakat soyle bir durum var esma enerjisi icin kendisi okumalı 

Siz ablaniz aciktiginda onun yerine yemek yiyor musunuz

evet haklısınız çok söylüyorum esma çek ayetel kürsi oku o da yapmıyor onun için ben okumak istedim çok etkileniyorum onu üzgün görünce.ne yapcağımı bende sasırdım acaba onu ibadete yönlendirmek için mi dua okusam,ben bu forumdan sürekli hacet duası okurum ama okumalarıma ailemi de katarım onlar için de dua okuyorum ama ablam ibadet etmey yakın biri değil 

Cangirl75, 3 saat önce yazdı:

Veli toplantısında bu sorunu veliler ile çözme imkanı yok mu? 

malesef ergenleri bilirsiniz en deli çağlarındalar zaten. ablam ders huzurunu bozmaktan tutanak tuttuğunda cocuk üstüne yürümüş sınıfta en arkaya geçip ders dinlemiyor konusuyorlarmıs geziyorlarmış ders anında müdür yardımcıları da birden derse girip cocukları o halde görünce ablamı sucluyorlarmış cocukları zapt demiyorsun diye müdür de oyle pat diye derse giriyor öğrencileri öyle görünce beni sınıfta cocukların arasında azarlıyor cocuklar 1-2 dakika sucluluk duyup susuyorlar sonra yine konusmaya gezinmeye baslıyorlarmış

• 0
blackout, 27.12.2019 - 00:06 yazdı:

merhaba arkadaşlar,
Benim ablam öğretmen.Yumuşak yüzlü olduğu için öğrenciler asla onun sözünü dinlemiyor sınıfta ders anında kalkıp dersi kaynatıyorlarmış dur-otur sözünden anlamıyorlar müdür müdür yardımcısı da bu konuda sürekli ablamı sıkıştırıyorlar ders saatinde birden sınıfa girip bu sınıfın hali ne diye ablama kızıyorlar ben ablam için ne okumalıyım ablam çalıştığı için vakti yok malesef ben ona okumak istiyorum

Konu başlığının altında ki ilk yorum kısmen yanlış, başkası için madde alemde bir şey yapamayabilirsiniz, onun yerine yemek yiyemezsiniz AMA manevi alemde onun için Ya Cebbar ismi veya herhangi bir esma ile veya dua ile veya kalbinizden gelen herhangi bir sistemle çalışma yapabilir ve etki sağlayabilirsiniz. Yöntem size kalmış elbette ancak ben sözünü dinletmek adına 21 günlük bir süre için Ya KAHHAR esmasını çalışmanızı öneriyorum. Ancak asla bir daha tekrar etmemek kaydıyla ve öğrenciler ablanızın sözünü dinlesin diye değil, ablanızda kahir kuvvetlerin gelişmesi amacıyla! 21 güne ulaşmdan bile istediğini alacaktır ama bu çalışmadan sonrasını yani gerisini ona bırakın. Başka bir şey yapmaya çalışmayın!

Allah kolaylık versin.

Bu arada tavsiyemi dinlerseniz tüm kalbinizle özel bir zaman ayırarak ve esmayı, ebced adedi kadar okuyun.

• 0
Freestyle, 2 saat önce yazdı:

Konu başlığının altında ki ilk yorum kısmen yanlış, başkası için madde alemde bir şey yapamayabilirsiniz, onun yerine yemek yiyemezsiniz AMA manevi alemde onun için Ya Cebbar ismi veya herhangi bir esma ile veya dua ile veya kalbinizden gelen herhangi bir sistemle çalışma yapabilir ve etki sağlayabilirsiniz. Yöntem size kalmış elbette ancak ben sözünü dinletmek adına 21 günlük bir süre için Ya KAHHAR esmasını çalışmanızı öneriyorum. Ancak asla bir daha tekrar etmemek kaydıyla ve öğrenciler ablanızın sözünü dinlesin diye değil, ablanızda kahir kuvvetlerin gelişmesi amacıyla! 21 güne ulaşmdan bile istediğini alacaktır ama bu çalışmadan sonrasını yani gerisini ona bırakın. Başka bir şey yapmaya çalışmayın!

Allah kolaylık versin.

Bu arada tavsiyemi dinlerseniz tüm kalbinizle özel bir zaman ayırarak ve esmayı, ebced adedi kadar okuyun.

teşekkür ederim ama ya kahhar ismi beni çok korkutuyor:/ 
başka bir dua öneriniz varsa ona açığım