Jump to content
  • 0
evn21

Niyet ve Dilek Defteri Nasıl Yazılır?

Question

Merhaba, niyetlerimizi ve dileklerimizi yazacağımız defter nasıl olmalı, ne tür cümleler yazılmalı, her gün bunu tekrar etmelimiyiz vs vs .. bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi !!   Bu konulara yeni merak sarmış biri olarak bunun tüm inceliklerini öğrenmek adına destek almak istiyorum 😊

3 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Sayin super modum incisel kitaba göre söylemiş ama. Yüreğiniz de ne varsa ona gore hareket et edersiniz. Herkes insan sonuçta hepsi zayıf. Yureginizden geçen ne? Yureginizden geçen defter söyle olmalı. En dürüst, en doğru, ve içinizden geldiği gibi! Ötesi çok ünlü, çok başarılı, çok iyi sizi hiç ırgalamaz. Siz size gore olanı bulun, ve ona sahip çıkın, gerisi sadece yorum. Boş verin!..  :)

• 0

Sevebileceğin eline devamlı tutabileceğin bi defter edinebilirsin kendine içine isteklerini dileklerini gelecekte plan projeni hazırlayabilirsin , ben şahsen yapmıştım ama defterimi yok  ettim kâğıda yazıyorum daha sonra yırtıp atıyorum , bendeki biraz gizli tutulmasını isteğimden kaynaklı 

• 0
evn21, 15.01.2020 - 21:25 yazdı:

Merhaba, niyetlerimizi ve dileklerimizi yazacağımız defter nasıl olmalı, ne tür cümleler yazılmalı, her gün bunu tekrar etmelimiyiz vs vs .. bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi !!   Bu konulara yeni merak sarmış biri olarak bunun tüm inceliklerini öğrenmek adına destek almak istiyorum 😊

Bu konulara ilgi duyuyorsaniz su ara benim okudugum bir kitap var size onu tavsiye edebilirim.nasil niyet edebiliriz ornekler var icerisinde.Bircan Yildirim-Hayat Cesurlara Torpil Geçer