Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar 7 gündür istihare yapıyorum hem kırmızı hem yeşil hem beyaz hem sarı görüyorum napacapımı bilemedim her gün bu renkleri gördüm nasıl hareket etmem gerekiyor lütfen yardım edin.. 

Ilk gordugunuze itibar ediniz 

Ivy, 20.01.2020 - 02:06 yazdı:

Ilk gordugunuze itibar ediniz 

İlk günden beri çift renkli gördüm ama 7 gün boyunca hep çift renkli 

Cangirl75, 6 saat önce yazdı:

Bazı konularda hayırlı bazı konularda şer

Eşimle boşanma için bakmıştım yani ne karar alacağımı anlayamadım hayatım gibi istiharemde karısık bu durumda istişare mi yapmam gerekir 

Cangirl75, 4 saat önce yazdı:

Rüyala amel edilmez hakkında hangisi hayırlısı ise o olsun cnm

Amin inşallah Allah razı olsun 🤲 ❤ 

• Like 1

Efendimizin torunları hasan ve huseyine r.a. yeni elbiseler alinir, ama renksiz elbiseleri goren cocuklar ille de renkli olsun isterler, cebrail a.s. gelir ve efendimize s.a.v. renkler için bir formül verir. Hüseyinin kırmızı, hasanın ise sarı rengi istediğini duyan cebrail ağlar ve efendimize, hüseyini kılıçlarla, hasanı ise zehirleyerek şehit edecekler, buyurur. Kırmızı kan, sarı zehir, yeşil iman nurunun rengidir. Beyazi herkes biliyordur sanirim. Hikayeyi özet geçmeye çalıştım. Istihare önemli elbette ancak bunun yerine her şeyi canı gönülden Allah'ın a.c. üzerine havale etseniz daha güzel olmaz mı? Ben bu isimi sana havale ediyorum, senin ellerine bırakıyorum Allahım demek bence bin istihareden evladır. Allaha emanet olun.

Freestyle, Bir saat önce yazdı:

Efendimizin torunları hasan ve huseyine r.a. yeni elbiseler alinir, ama renksiz elbiseleri goren cocuklar ille de renkli olsun isterler, cebrail a.s. gelir ve efendimize s.a.v. renkler için bir formül verir. Hüseyinin kırmızı, hasanın ise sarı rengi istediğini duyan cebrail ağlar ve efendimize, hüseyini kılıçlarla, hasanı ise zehirleyerek şehit edecekler, buyurur. Kırmızı kan, sarı zehir, yeşil iman nurunun rengidir. Beyazi herkes biliyordur sanirim. Hikayeyi özet geçmeye çalıştım. Istihare önemli elbette ancak bunun yerine her şeyi canı gönülden Allah'ın a.c. üzerine havale etseniz daha güzel olmaz mı? Ben bu isimi sana havale ediyorum, senin ellerine bırakıyorum Allahım demek bence bin istihareden evladır. Allaha emanet olun.

Dediğinizde çok güzel ben pek bilmediğim için istihare yaptım önemli Bi karar olduğu için istihareye başvurdum ama o da verimli olmadı... Dediğiniz en güzeli öyle dua edeceğim artık Allah sizden razı olsun çok sağolun 

Bakın bunu mutlaka yapın ve bu isle ilgili her şeyi gerçekten ona 'C.C'' guvenerek ve hayırlı yani güzel bir sonu hayal edin duanızı da buna göre samimiyetle yapmayı unutmayın bence, kim bilir belki de Allah güvenmenin nasıl bir şey olduğunu tatmak çok zevklidir. :) ve sonucları emin olun harika oluyor!

• Like 1