Jump to content
doga17

Süper Besin Karabuğday

Recommended Posts

Aranızda karabuğday (gerçka) tüketen var mı? Ben yaklaşık 2 haftadır tüketiyorum. Süper besin diyorlar. Düşünceleriniz neler?

Öncelikle hoşgeldin.. Büyük harlerle başlık atmak, mesaj yazmak, konu açmak yasak. Onu belirteyim. Evet hep duyuyoruz ama karabuğday kullanmadım ben hiç. Madem kullanıyorsun düşüncelerini alalım. Bir fayda gözlemlemişsindir gözlemlerini alalım lütfen... :) 

• Like 1
  • Confused 1

unun ve bulgurunda esmeri çok faydalı ve çok daha lezzetli eminimki buğdayınki de öyledir

• Like 1

başlık için kusuruma bakmayın o halde :)  yani kullanıyorum evet tok tutuyor ve zayıflatıyor sanki. kilolu değilim ama kilo verdim. faydalarını araştırdım ve başladım. deneyimlerimi yazarım. merak ettiğim uzun süre kullanan var mı? :) 

• Like 1

Nasıl tüketiyorsun? Ekmeğini mi tüketiyorsun yoksa farklı bir şekilde mi tüketiyorsun biraz bilgi verebilir misin?..

• Like 1

Polen, keçiboynuzu, kolloidal gümüş suyu hepsi süper besin bence. 

• Like 2

Haşlama yapıyorum durunun karabuğdayı bazı marketlerde oluyor. Pilav gibi yapıyorum ama akşamdan suya koyup bekletseniz de yenecek kıvama geliyor. Sabahları sütle tüketmek en kolayı haşlanmış olunca da güzel gidiyor. Süt sevmeyenler ekmek yerine kullanabilir ve ben oldukça çok tüketiyorum. Sabahları yumurta ile de yada salatasını da yapabilirsiniz. Harici ekmek vs tüketmiyorum. Sizler eminim daha güzel tarifler bulursunuz. Ama lezzeti her damağa uygun mu bilemiyorum. ☺️

Migros’larda oluyor ve yerel marketlerde var genelde.

• Like 1

Beslenme tarzıma uygun gibi. En kısa zamanda deneyeceğim...

Freestyle, 3 saat önce yazdı:

Polen, keçiboynuzu, kolloidal gümüş suyu hepsi süper besin bence. 

Keçiboynuzu tüketiyorum ben. Çayını özellikle. Keçiboynuzu unu aldım ama henüz denemedim...

• Like 1