Jump to content
Sign in to follow this  
hacersş

Zamanı değerlendirelim

Recommended Posts

02.02.2020 tarih çok güzel. 

Sıfırları atınca 22.22 oluyor. Dileklerinizi yazın. 

Sevdiğim biri yazı gönderdi. Hemen sizinle paylaşmak istedim. Çekim yapmasını bilenler, güzel olumlama yapanlar hemen kağıt kaleminizi alın ve hayatınızda ne olmasını istiyorsanız nerde ne zaman para, aşk, huzur, iş her ne istiyorsanız yazın. Güzel cümleler burdan da yazın ki bizde öğrenelim. Ben şimdi düşünüp yazacağım paylaşırım sizlerdende bekliyorum. 

22.22 az kaldı inanın enerji çok büyük bizde bu dalgaya girelim haydi... 

Edited by hacersş
  • Thanks 1

Olumlama yöntemlerinin ve cümlelerinini motivasyonuna inanmakla beraber yakın zamandaki tecrübelerime dayanarak "güzel cümle" tanımının göreceli olduğunu düşünüyorum. Örneğin yedi senedir g*tü göbeği salmış beni harekete geçirip üç haftada 9.5 kilo vermeme ve üzerimdeki ölü toprağını atmama sebep olan duyguyu Papa I. Gregorius, insanın hayatı boyunca sakınması gereken yedi büyük günah arasına yerleştirmiştir. 

• Like 1

Ben kilo veriyorsam herkes verir,  yeterki yürekten inan. 

Boğazıma çok düşkün bir insanım öyle böyle değil hemde herşeyi yemem müthiş yemek seçerim. Azraili karşımda görünce Yusuf Yusuf yani.

Neyse olumlu cümleler kuracaktık değilmi. Diyet Dr. Sayesinde her ay düzenli 2 kilo veriyorum. Başımdakiler felaket aman aman yani. Yinede mutluyum huzurluyum. 

Niyetlerinizi yazdınızmı

1_ Enerjisi çok güzel bir gün ve ayın konumundan dolayı niyetlerimizle ilgili çalışma yapmak için muhteşem bir gün 

2_ niyetlerinizi olmuş gibi yazın. 

3_ Benim ve bütünün hayrına tüm zaman ve boyutlarda gerçekleşti oldu oldu oldu yazın

4_ kağıdı daha sonra kalbiniz hizzasında tutup olmuş gibi imgeleyin. 

5_ Kağıdı cüzdanınızda saklayın. Belli bir zaman sonra açıp bakın bakalım. 

Allah ın izni ile kaçı gerçekleşmiş. 

Saat 22.22 yapın. İnşallah

Allah ım yaptığımız yapacağımız bütün dualarımızı dergahında kabul eyle amin amin amin.... 

• Like 1

2009 yılında ilk defa yapmak , gerçekleştirmek, isteklerimi yazmıştım o dönemde severek hemde duygu yoğunluyla yazmıştım; örneğin tekinde borcu kapatacağım diye yazdım kafamdada tasarlıyorum nasıl yapıcam diye . 5 - 6 yıl boyunca hepsinin üzerinde çalışarak isteklerime kavuştum . Yüklü borcu mu da 5 veya 5,5 yıl içersinde kapattım. Sanırım olacağı varmış diyorum. 

Yeniden plan yapmadım ama inş biraz zamanı var şartlar biraz elversin tekrardan kendi tasarladığım işimi yapmayı çok istiyorum.

Edited by Cangirl75
  • Like 1

İnşallah en kısa sürede istediğin işi başarırsın. 

Her zaman düşünceler önemlidir.

Plan yaparken her zaman Allah ın izni ile de başla işine, yolların hep açılır.

Tabiki Allah ın izni ile, 

Kul plan yaparken kader gülermiş . ..

Kardeşim sen düşünceden ibaretsin. Geriye kalan et ve kemiksin. Gül düşünürsün , gülistan olursun. Diken düşünürsün dikenlik olursun. 

Mevlana 

Ekimleri güzel yapın, hasılat iyi olsun. 

Bir düşünce ekersin, bir eylem biçersin. Bir eylem ekersin, alışkanlık biçersin. Bir alışkanlık ekersin, karakter biçersin. Bir karakter ekersin, kaderini biçersin.

Robin Sharma

• Like 1

hacersş, 2 dakika önce yazdı:

İnşallah en kısa sürede istediğin işi başarırsın. 

Her zaman düşünceler önemlidir.

Plan yaparken her zaman Allah ın izni ile de başla işine, yolların hep açılır.

Tabiki Allah ın izni ile, 

Kul plan yaparken kader gülermiş . ..

Kardeşim sen düşünceden ibaretsin. Geriye kalan et ve kemiksin. Gül düşünürsün , gülistan olursun. Diken düşünürsün dikenlik olursun. 

Mevlana 

Ekimleri güzel yapın, hasılat iyi olsun. 

Bir düşünce ekersin, bir eylem biçersin. Bir eylem ekersin, alışkanlık biçersin. Bir alışkanlık ekersin, karakter biçersin. Bir karakter ekersin, kaderini biçersin.

Robin Sharma

İnş abla , herşeyin bi zamanı var yapıcam diyede hemen hiç biri gerçekleşmiyor ben bunu da kendim farkettim . Çok şükür alttan alt zemin var  gibi gözüküyor ama zamanı gelmedi şuan, elim kolum bağlı henüz ama iyi haberlerimi geçen yılda aldım. Sanki hedefime doğru hazırlanıyormuşum gibi geldi. Açıkçası henüz ailemden kimseler bilmiyor, bi tek yeğenimle paylaştım projemi fena bulmadı... ancak en son iki yıl sonra felan  açılırım aileme , bakalım artık ...

• Like 1

Kin gütme, mutlaka sinir olduğun veya kırıldığın insan vardır affet, herşeyi güzel gör, 

Unutmaki karşındaki insan senin aynan, onda kızdığın her ne ise senin içinde kopan fırtınadandır. Kendini incele bu insanı kızdıracak ne yaptım diye, inan içine doğar hatanı telafi edersin. 

Bazıları tavsiye almaktan pek hoşlanmıyor, ben seni sevdiğim için son bir şey daha yazacağım

Günlük 

100 adet

Estağfirullah el azim etübi ileyke 

100 adet 

Sübhânallâhi ve bi-hamdihî adede halkihî ve rızâ nefsihî ve zinete arşihî ve midâde kelimâtihî

Oku güzel yaşantını düşün içine hep yapacağın işlerin en güzeli malum olur. 

Allah yolunu açık etsin. 

• Like 1

hacersş, 13 dakika önce yazdı:

Kin gütme, mutlaka sinir olduğun veya kırıldığın insan vardır affet, herşeyi güzel gör, 

Unutmaki karşındaki insan senin aynan, onda kızdığın her ne ise senin içinde kopan fırtınadandır. Kendini incele bu insanı kızdıracak ne yaptım diye, inan içine doğar hatanı telafi edersin. 

Bazıları tavsiye almaktan pek hoşlanmıyor, ben seni sevdiğim için son bir şey daha yazacağım

Günlük 

100 adet

Estağfirullah el azim etübi ileyke 

100 adet 

Sübhânallâhi ve bi-hamdihî adede halkihî ve rızâ nefsihî ve zinete arşihî ve midâde kelimâtihî

Oku güzel yaşantını düşün içine hep yapacağın işlerin en güzeli malum olur. 

Allah yolunu açık etsin. 

Abla, bunu bana mı tavsiye ediyorsun ? Ben tavsiye , fikirlere vs açık birisiyimdir.. biraz kırılganlık oluyor onu tamamen yok edemiyorum maalesef. Sinirli ve kinli değilimdir yoksa kimse ile konuşmamam gerekir.

• Like 1

Yok sana demedim. Olumlama yaparken affetmek önemlidir ya o yüzden yazdım. 

• Like 1

Cangirl75, 11 dakika önce yazdı:

Abla, bunu bana mı tavsiye ediyorsun ? Ben tavsiye , fikirlere vs açık birisiyimdir.. biraz kırılganlık oluyor onu tamamen yok edemiyorum maalesef. Sinirli ve kinli değilimdir yoksa kimse ile konuşmamam gerekir. Ellerin dert görmesin , sağol abla 🙂

• Like 1