Jump to content
Asli

Zalim Dünya

Recommended Posts

Hep duyardım bu sözü de ...

Ölümün verdiği çaresizlik ve acı devam ediyor bugün 38. Gün babamın sesini duymadım😔 

Benim al yanaklı çiçek gibi babam toprak oldu gidip o mezarı açıp babama doya doya sarılmak istiyorum ölüyorum hergün ölüyorum işte yaşadığımız dünya işte bu kadar zalim bu dünya. 

Okuyanlar nolur bana sabır için dua edin acıdan hergün ölüyorum ah babam ah benim güzel babam 

Başın sağolsun. Allah babana rahmet eylesin inşallah. İlk zamanlarda hep böyle oluyor. Ama zamanla serinliğini veriyor Allah. Acısı özlemi sızı gibi kalıyor içinde ama tabi daha çok yeni şimdi. Zamana ihtiyacın var. Allah sabırlar versin, çok zor...

• Like 1

Allah razı olsun sağolun. İçim öyle acıyor ki sanki kalbim delindi yara oldu😔 o benim kıymetlimdi en sevdiğimdi çocuk gibiydi günde en az 10 kere mesajlaşırdık konuşurduk hala inanamıyorum . Bu nasıl bir çaresizlik 😢

çok sağolun tekrar 

Ateş düştüğü yeri yakar. Asla unutmazsın da acısı biraz biraz geçer. 

Zamanında banada demişlerdi çok zor hele birisine çok kızmıştım ne yapayım kafamı mı koparayım unutamıyorum işte demiştim. 

Rabbim sabırlar versin. Babanın da mekanı nı  cennet eylesin. 

Amiiiiin sağol canım benim Allah razı olsun 🤲 Hayatın anlamı bitti 4 kardeş hepimiz hasta olduk tansiyon şeker herşey tavan. O yaşamayı çok seviyordu çok gençti sağlıklıydı daha 3 ay önce komple chuck up yaptırmıştı birşeyi yoktu niye böyle oldu niye gitti benim güzel babam. Herkes parlak derdi öyle pırıl pırıldı ki😔 nazar mı değdi benim güzel babama. Düşünmekten beynimiz durdu

Başınız sağolsun Allah mekanini cennwt eylesin

Evlat olarak babayibkaybetmek ne demektir iyi bilirim hele hele babasina resmen aşık bir evlat ise

Yüreğin kor misali yanar yanar en sonunda o korun üstü kullenir ama altta yine o ates yanmaya devam edecek sen sadece alisacaksin

İη¢ιѕєℓ, 18 dakika önce yazdı:

Allah sabir versin basiniz sagolsun

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 

İη¢ιѕєℓ, 19 dakika önce yazdı:

Allah sabir versin basiniz sagolsun

Ivy, 4 dakika önce yazdı:

Başınız sağolsun Allah mekanini cennwt eylesin

Evlat olarak babayibkaybetmek ne demektir iyi bilirim hele hele babasina resmen aşık bir evlat ise

Yüreğin kor misali yanar yanar en sonunda o korun üstü kullenir ama altta yine o ates yanmaya devam edecek sen sadece alisacaksin

Allah razı olsun. Evet bu acı mezara kadar geçmeyecek biz artık böyle yarım yaşıycaz 😔 

başın sağolsun arkadaşım şimdi gördüm  Allah yardımcınız olsun inşallah çok zor bişey maalesef tahammülü çok zor hiç bir şekilde de telafisi olmayan bir olay dünyanın tek ve en acımasız gerçeği bu diyorum ben

sana birde naçizane bir tavsiyem olucak arkadaşım bol bol içinden olsun sesli olsun inşirah suresi ilk ayetini oku bi süre sonra bir nebzede olsa tahammülün artıcaktır Allahın izniyle