Jump to content
hacersş

Korona Virüsü

Recommended Posts

hacersş, 2 dakika önce yazdı:

Biz alıştık takıl kafana göre, burada bir aileyiz. Ben ailem gibi görüyorum sizleri

zaten bir aile gibiyiz bu sitede yıllardır varım çok dostlerımı buradan edindim.. teşekkür ederim hacersş...

• Thanks 1

Merhaba, ben Çin'den Lila Ahmadi, Tıp Bilimleri Fakültesi, Zanjan Üniversitesi
  Corona virüsü er ya da geç herhangi bir ülkeye ulaşır, pek çok ülkede teşhis kitleri ya da ekipmanları yoktur, bu nedenle
  Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için lütfen mümkün olduğunca * doğal C vitamini * kullanın.
  Endişelenme, bundan çok kurtulur ve bu normaldir.
  Ayrıca daha fazla sarı ağaç kullandığınızdan emin olun, virüs şu anda aşı ve spesifik tedavi içermez.
  Ne yazık ki, Onu çok tehlikeli yapan genetik mutasyon nedeniyle
  Bu hastalık, bir genin bir yılan ve bir yarasa içine kaynaşmasından kaynaklanıyor gibi görünmektedir ve insanlar da dahil olmak üzere memelileri enfekte etme yeteneğini kazanmıştır.

En büyük tanıdıklarınızla ilgili bir mesaj tutmak önemlidir: Pekin askeri Hastanesi Genel Müdürü Profesör Chen Horin, «bir bardak ılık suda limon dilimleri hayatınızı kurtarabilir»dedi. *
   Çalışsanız bile, bu mesaja bir göz atmalı ve başkalarına aktarmalısınız! Sıcak limon kanser hücrelerini öldürebilir! Limon üç parçaya kesilir ve bir bardağa konur, daha sonra sıcak su dökün ve (Alkalin su) haline getirin, her gün içmek kesinlikle herkes için iyi olacaktır. Sıcak limonlar bir kez daha anti-kanser ilacını serbest bırakabilir. Sıcak limon suyu kanserli tümörlerde ortaya çıktı ve tüm kanserleri tedavi etti.
  Bu ekstrakt ile tedavi sadece malign hücreleri yok eder ve sağlıklı hücreleri etkilemez.
  İkincisi: limon suyundaki asitler ve karboksilik asitler yüksek tansiyonu düzenleyebilir, dar arterleri koruyabilir, kan dolaşımını düzenleyebilir ve kan pıhtılaşmasını azaltabilir.
  Okuduktan sonra, bunu başka birine söyleyin ve sevdiklerinize verin ve sağlığınıza dikkat edin.
  İpucu:
  Profesör Chen Horin, bu mesajı alan kişinin en azından birinin hayatını kurtaracağını garanti ettiğini belirtiyor ...
  İşimi yaptım ve umarım siz de geliştirmeme yardımcı olursunuz.
 Bunu üniversite gruplarında yayınladılar

• Like 1
  • Thanks 1

süpersin hacer  teşekkürler işte bunlar en güzel bilgiler

Alıntı

Hastanede coronali hastaları çekmişler, öyle kendilerinden geçmiş yatıyorlar 2 haftada iyileşecek gibi durmuyorlar, hatta bazıları yüzükoyun yatıyor. 

aynen yaaa onu bende gördüm valla çoğu yolcu gibiydi

zekai tahir neresi hacercim???

• Thanks 1

Zekai Tahir kadın doğum çocuk hastanesi idi. Ankara şehir hastaneleri açılınca bu hastane boşalmıştı, uçak yolcularını buraya topluyorlar, 

Ankara da, Cebeciye yakın da sanırım Altındağ olarak geçiyor mevki olarak

• Like 1

Posted (edited)

yaf bir zamanlar da kuş gribi dediler ne kadar kümes hayvanı var telef ettirdiler şöyle öldürür böyle götürür bi sürü aşı sattılar neticede hala kuşlar ötüyor ortada bişe kalmadı, domuz gribi dediler ne kadar öldürücü olduğu günlerce hatta aylarca manşet oldu bi sürü aşı sattılar domuzlar hala var ama gribi yok.. kene dediler kırım kongo kanamalı ateşi dediler tuttumu götürür dediler dağ taş kene dolu ama o furya da bitti... şimdi de corona virüs modası başlattılar yine ilaç şirketleri epeyce bi ilaç aşı filan satacaklar o furya da bitecek bakalım bundan sonra ne hastalık icat edecekler ne fol yumurtlayacaklar.. merakla bekliyoruz efendim...

Edited by HaYaLGöZLüM

Posted (edited)

BSE hastalıkta yanılmıyorsam ineklerde ingilterede çıkmıştı , hedefte ilaç üretimini canlandırmak.

Korona virüsü bana pek inandırıcı gelmiyor hemen sizde korona virüsü tanımlama yapıyorlar.

Bundan epey yıllar önce dr uğradığımda yorgundum mevsimsel ve stres vardı dr bey görür görmez sizde depresyon var dedi ve hapı yazdı hapın 4 te birini kullanırken dengesizleşmeye başladım birkaç ilaç tan sonra kestim sonra kendim düzeldim . Amaç ilaç sektörünü hızlandırabilmek.  Daha çok örnekleri var ..

Edited by Cangirl75

Korona virüsü şeytanilerin  üretip dünyaya pompaladığı bi pislikten başka bi şey diil kanserin çaresini bildikleri gibi korona denilen şeyinde panzehiri ellerinde mevcut canları ne zaman isterse piyasaya o zaman  sürücekler.😆

Posted (edited)

Benim yeğen doktor kendi diğer yeğenime whatsappa bildirmiş, hap vs hiç bir ilaç kullanmayın , korona virüs hakkında hiç bişey de verilse kabul etmeyin uyarıda bulunmuş dün bana da msj attı

Edited by Cangirl75

0501 1740174 WhatsApp ihbar hattı Ticaret Bankanlığının. 

Faiş fiyat uygulayanları ihbar edin

Marketlerde kolanya yok. Kolanyayı seven birisi olarak evimde var.

Kolanya Soran çok. 

Havlu kağıt yelpaze gibi katla kenarlarını zımba ile lastik tak. Maske oluyor. 

Okyanus suyu çok pahalı yapımı çok kolay

0,5 L. Suya 5 çay kaşığı deniz veya kaya tuzu atın çalkalayın okyanus suyu oluyormuş. Elinizi, yüzünüzü, kollarınızı dirseklere kadar yıkayın. 

Gençler atlatıyormuşta ciğer lerde ağır tahribat yapıyormuş. Spor vs yapamıyorlarmış...

Not : çeşme suyu kullanacaklar ise önce suyu kaynat soğutduktan sonra tuz katılıyor. 

bu virüsün bir faydası olduysa el yıkamayı hiç bilmeyen hatta doğduğu gün yıkandığı ile gezenlere temizliği el yıkamayı temiz olmayı öğretti.. eh bu da bir şey yani..