Jump to content
hacersş

Korona Virüsü

Recommended Posts

Neymiş efendim Dünya nufüsünü gençleştireceklermiş. Buyrun gençleştirin.

Neyse çekirgeler bari bizi sevmemiş sınırdan dönmüşler. Teşekkürler çekirgelere.... 

• Like 1

ne var ne yok    youtube kanalini izle orada anlatiyor nedenini , belki bu acidan dogru olabilir 

Süper karar 

17 Nisana kadar Avrupa'dan Turkiyeye 9 ülkeden ucuslar yasaklandi. 

ALMANYA
FRANSA
HOLLANDA 
AVUSTURYA 
BELCIKA
ISPANYA
NORVEC 
DANIMARKA
ISVEC

ISPANYA amanın çok üzüldüm çokkkk :D :D

Anne duası çok önemli, elinden birşey gelmiyorsa sal Allaha, böyle olmasını istemezdim lakin Allah büyük.... 

hacersş, 10.03.2020 - 22:56 yazdı:

Çok ölen var, bizimkiler İspanyaya gezmeye gideceklerdi. Ben korkuyorum gitmeyin dedim. Ne yapacaklar bilmiyorum. 

Gençlerin çoğu kendini kurtarabiliyormuş da yaşlılar hemen ölüyorlarmış. 

Sevincim tamamen kişisel, yanlış anlaşılmasın yoksa içim kan ağlıyor... 

Eve hapis olduk, dışarı çıkmıyoruz hastane randevumu erteledim. Zararıda çok..... 

Dünya bizi istemiyorsa, biz de dünyayı ne yapalım bizde  istemeyruk seni.... 

Posted (edited)

bununla da yetinmiyor benim bildigim 14 ülkeler daha var onlarda istemiyor . Karsilikli oldu .. 😊

Kozlarini paylasma zamani gelmis oldu .. 🤪

Edited by Cangirl75
  • Like 1

Sorma gitsin, ne illet birşey miş kökü kurusun. İsrail aşıyı bulmuş onay bekliyormuş muş.  Anlaşıldı 

• Like 1

Bu olayin en onemli iki ayağı, 1 nüfusu genclestirmekle birlikte, yaşlılar ile genclerin bağını keserek yeni dünya dinini, düzenini ve yonlendirilebilen yeni neslin rahatca beyinlerini yıkamak, öyle artık eskilerden tavsiye bile almayacaklar filan... 2 para mikrop saçıyor herkesin eline değiyor bahanesi ile, (her ne kadar kısmen doğru bile olsa) tüm insanlığı kredi kartı ve kripto sanal para birimlerine yönlendirerek para üzerinde tam kontrol sağlamak, netice de cip takılacak insanlığa bir adim daha yaklaşmak.

Bunu gördüğü halde karşı çıkmayan tüm dünya derin devletlerine ise ayrıca lanet olsun. Büyük savaş'a çeyrek kala, sözde aydın ve muhaliflerin, sayıları bir elin parmağını bile geçmeyen vatan severlere, en hafif seviye de komplo teorisyeni diyerek dalga geçmelerini ise ayrıca bir ibretle izledim!.. 

• Like 1
  • Thanks 1

Büyük İhtimalle Son İki Günde Hapşırmayı ,El Yıkamayı Çok İyi Öğrendik Şimdi Sıra Yere Tükürmemekte
Lütfen Yere Tükürme❗

• Like 3
  • Haha 1

Alıntı

Sorma gitsin, ne illet birşey miş kökü kurusun. İsrail aşıyı bulmuş onay bekliyormuş muş.  Anlaşıldı 

zaten virüsü de üreten bi şekilde bu zındıklar oldukları için eminim aşısını da  bulmuşlardır 😆 bekliyolardır 🤣    çıkarmak için  

• Like 1

Eskiden bilgisayarlara virüs bulaştırırlardı bütün dosyaların yok olurdu, hemen program ürettik derler iyileştirme yoluna giderdik. Zihniyet ve mantık aynı.

Artık cana kast etmeye başladılar. 

facebook_1584383053651.jpg

• Like 1

yaa hacer iyi getirdin aklıma bak çok doğru bi tespit benim evde hiç eksik olmaz zaten karanfil bazen çaylara yada kompostolara falan koyarım güzel bi tat ve koku veriyo ama yanımda taşımak hiç aklıma gelmemişti doğrusu süper fikir

ama işte birazcık yakar herkes tadını pek sevmeyebilir

• Like 1