Jump to content
Cangirl75

Kiminle Evleneceksiniz (Ilk gecede görürüsünüz)

Recommended Posts

Henüz hiç kimsenin evine gitmediyseniz ilk gecede görebilirsiniz..

Örneğin taşınmış olur siz evine girmiyorsunuz ama daha sonra yatılı kalacaksınız herhangi bir sebeble olur kardeş, abi, abla, anne ve baba, arkadaşta vs. olabilir..  

En önemlisi ilk defa eve girmenizdir.. Ev sahibinin bundan haberi olmaması gerekiyor.. 

Kalacağınız günü bir poşete biraz tuz dolduracaksınız ve bir parça ekmek ağzını bağlıyorsunuz ve o yatacağınız sırada yastığının altına yerleştiriyorsunuz o esnada bir fatiha 3 ihlas okuyup Allah`tan kiminlen evleneceğiniz kişinin göstermesini niyaz edip amin deyip direk yatıyorsunuz .

Daha o gece sabaha karşı vesikalık şekilde canlı görüntü ile uyanırsınız.. 

Poşet tuz, ekmek parçasından hiç bir şekilde ev sahibinin haberi olmaması gerekiyor.

• Like 2

Bir şey soracağım Cangirl75, şimdi bu ev değilde otel olurmu hem kimsede bilmez. Bizde de çok bekar var, hem kız hem erkek. Birde boşanmış ve yeniden evlenmek isteyen de yapabilir mi? 

Ben bir kaç kişiye tavsiye edicem olur veya gerçekleşen olursa yazarım buraya tabi Rabbim ömür verirse. Hiç duymadım ilginç geldi onun için sordum. 

Birde yatakta ekmek, yastık altıda olsa tehlikeli gibi geldi. Yanılıyor olabilirim. Allah korusun çarpılmasınlar

• Like 1

abla otel benim aklima da geldi ama sanirim sahsi ev olmasi gerekiyor yine de otelde denilebilir tabi ki kisitlama olmaz . Bosanmis yapar mi  bilemem denesinler derim ama bekarda ful tutar. 

• Thanks 1

Tövbe yarabbim sanki vahi geldi bana habire altarnetif uydurdum.

Ekmek yerine elma koyabiliriz vs.

Şaka bir yanada

senin yazdığın usulü yeğenlerime söyledim. Haber verecekler, paylaşırım. 

• Like 1

bir parca ekmek agzina lokma atilan parca kadarini bahsetmekteyim.  

Maalesef yeni aklima geldi 1993 yilinda ilk uygulamam.. 

Anlatirsan cok memnun kalirim netice veriyor emin olabilirler..  Görenlere basarilar diliyorum.. 

• Like 1

İnşallah olurda paylaşırım. 35_40 yaşlarına geldiler. İlk başlarda hayatlarından memnudu larda, kızıma dert yanmışlar bizde evlenmek isterizde gönlümüze göre bulamadık vs.. İnsan üzülüyor bunları duyunca Allah büyük vardır kısmetleri tez vakitte çıkar karşılarına. 

Bizede söyleyemiyorlar, çok vardı kısmetleri tepdiler, yüzlerine vururuz diye, 

Cangirl bu yöntemi çok kötü bir zamanda paylaştın.  Bu virüs zamanı kimin evine yatıya gidicem :( .

Ayy şimdi aklıma geldi virüs aklımı başımdan aldı, ben evlenmekten vazgeçtim ya bu uygulama bir işime yaramaz  :(

@berresu ben hidrellezde yapilan tuzlu bazlama yemistim su ikram edenle evliyim ve bi tanede bebe var biliyorsun 😆😆

• Like 1

Ivy, Bir saat önce yazdı:

@berresu ben hidrellezde yapilan tuzlu bazlama yemistim su ikram edenle evliyim ve bi tanede bebe var biliyorsun 😆😆

Bebeğini Allah bağışlasın biliyorum minigi.

Bende tuzlu hamur yapıp yemiştim elinden su içtiğim kişi evlendi çocukları oldu sonra boşandı şimdi yeniden evlendi :)

Cangirl75, 31.03.2020 - 15:06 yazdı:

Henüz hiç kimsenin evine gitmediyseniz ilk gecede görebilirsiniz..

Örneğin taşınmış olur siz evine girmiyorsunuz ama daha sonra yatılı kalacaksınız herhangi bir sebeble olur kardeş, abi, abla, anne ve baba, arkadaşta vs. olabilir..  

En önemlisi ilk defa eve girmenizdir.. Ev sahibinin bundan haberi olmaması gerekiyor.. 

Kalacağınız günü bir poşete biraz tuz dolduracaksınız ve bir parça ekmek ağzını bağlıyorsunuz ve o yatacağınız sırada yastığının altına yerleştiriyorsunuz o esnada bir fatiha 3 ihlas okuyup Allah`tan kiminlen evleneceğiniz kişinin göstermesini niyaz edip amin deyip direk yatıyorsunuz .

Daha o gece sabaha karşı vesikalık şekilde canlı görüntü ile uyanırsınız.. 

Poşet tuz, ekmek parçasından hiç bir şekilde ev sahibinin haberi olmaması gerekiyor.

Merhaba görür müsün bilmiyorum ama evine gittiğim ama yatıya kalmadığım bi yer olur mu şimdi gitsem yatıya kalsam