Jump to content
  • 0
WinterBird

Kalpler Çekmek İçin Deneyenler

Question

Merhaba arkadaşlar, ben sürekli bu sitedeyim çok güzel dualar var ve ben de sürekli yapıyorum bunları ama ayrıntılı bulamadığım bir konu var:

Şimdi ben herkes tarafından sevilmek istiyorum, işte çevrem geniş olsun,kısmetim açık olsun, kalpleri çekeyim, hayatımda olmak istesinler, vs sadece spesifik bir kişi için değil de çevremdeki herkese etki etsin istiyorum bunun için dua yapıp da etkisini görenler varsa ne okuduklarını yazabilirler mi?

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

kardesim bi sure sonra sikilirsin telefonun susmaz sensiz is yapmaz olurlar benden gunah gitti sadece insanlar degil mesela kopeklerde sevdigi kisilerin yaninda yurumek isterler kopek korkusu olan biri ne yapacak

gunde on kere okunur fazlada okunur

bide baisu duasi var oda etkilidir

Allahumme sahhirli ve meyyilli veczibli gulube ibadike ecmaine minelinsi velcinni veczibli havatirehum bil mahabbetid daimetil gaimeti aladdevami bidevamilleyli vennahar ve ente mugallibulgjlubi velebsari ya azizu ya gaffaru ya celilu ya cabbar ys muinu ya settar unsurni nasran aziyzan veftahli fethan mubina vahzul eadai hizlanen kebira fedemmernahum tedmira birahmetike ya erhamer rahimiyn ve selamun alel murselin vel hamdu lillahi rabbilalemiyn

• Like 2

• 0
Posted (edited)
manyetik, 11 saat önce yazdı:

kardesim bi sure sonra sikilirsin telefonun susmaz sensiz is yapmaz olurlar benden gunah gitti sadece insanlar degil mesela kopeklerde sevdigi kisilerin yaninda yurumek isterler kopek korkusu olan biri ne yapacak

gunde on kere okunur fazlada okunur

bide baisu duasi var oda etkilidir

Allahumme sahhirli ve meyyilli veczibli gulube ibadike ecmaine minelinsi velcinni veczibli havatirehum bil mahabbetid daimetil gaimeti aladdevami bidevamilleyli vennahar ve ente mugallibulgjlubi velebsari ya azizu ya gaffaru ya celilu ya cabbar ys muinu ya settar unsurni nasran aziyzan veftahli fethan mubina vahzul eadai hizlanen kebira fedemmernahum tedmira birahmetike ya erhamer rahimiyn ve selamun alel murselin vel hamdu lillahi rabbilalemiyn

Baisu duası sukru34ün pylaştığıysa onu aldım onu okuyacağım bir de bunu okuyayım sağ olun teşekkür ederim 😍 10 kere üst üste mi okumalıyım yoksa bölsem de olur mu peki?

Edited by WinterBird
Ekleme

• 0

Pekiyi kocam icin okusam evden gideli bir buçuk yıl oldu ama sanırım muhabbet duası degil 

• 0
WinterBird, 9 saat önce yazdı:

Baisu duası sukru34ün pylaştığıysa onu aldım onu okuyacağım bir de bunu okuyayım sağ olun teşekkür ederim 😍 10 kere üst üste mi okumalıyım yoksa bölsem de olur mu peki?

olur bolsende olur fazla okusanda olur ikisi fazla gelmesin sonra

Beyala, 9 saat önce yazdı:

Pekiyi kocam icin okusam evden gideli bir buçuk yıl oldu ama sanırım muhabbet duası degil 

kardesim sana baglanmasi icin 

Allahumme salli ala Muhammedin mehtelefel melevani ve teakabel asarani kerrerel cedirani ( sevdiginin adi ) ferkani (kendi adin ) bellig ruhahu ve ervahe ehli beytihi minnet tahiyyete vesselame vebarik vesellim aleyhi ve aleyhim tesliman kesiran kesira

• Like 1

• 0
manyetik, 19 saat önce yazdı:

olur bolsende olur fazla okusanda olur ikisi fazla gelmesin sonra

kardesim sana baglanmasi icin 

Allahumme salli ala Muhammedin mehtelefel melevani ve teakabel asarani kerrerel cedirani ( sevdiginin adi ) ferkani (kendi adin ) bellig ruhahu ve ervahe ehli beytihi minnet tahiyyete vesselame vebarik vesellim aleyhi ve aleyhim tesliman kesiran kesira

Şimdi baktım da bu verdiğiniz duada galiba biraz eksiklikler var okumak isteyecek arkadaşlar dikkat etsin internetten doğrusuna baksın sevgiyle

• 0
WinterBird, 10 saat önce yazdı:

Şimdi baktım da bu verdiğiniz duada galiba biraz eksiklikler var okumak isteyecek arkadaşlar dikkat etsin internetten doğrusuna baksın sevgiyle

evet kardesim dua daha uzun fakat kendine baglamasi icin okumasi gereken kisim budur o yuzden bukadarini yazdik  yeterki inanilarak okunsun  insALLAH faydali olur