Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
esube

Çok Önemli Lütfen Bakar mısınız?

Question

merhaba yıllardır vesvese sorunum var bu böyle Haşa allah varmı yokmuyu çoktan gecti artık herseyle ilgili karısır boyuta geldi ve ben delirmek üzereyim 

çok hocaya gittim muskalar yazdırdım kısacık bir rahatlama oldu ama daha siddetli geri geldi 

büyük bir şeytan varmış üstümde hiç susmuyor ama beni çok kötü şeylerle suçluyor asla yapmadıgım düşünmedigim şeyler ne yapıcam bilmiyorum sadece intihar edersem susucagını söylüyor 

kendimi hiç yapmadıgım düşünmedigim hissetmedigim şeyler yüzünden kirli hissetmekten yoruldum şimdi ölsem kendimi kaybetmiş gibi sayıcam 

lütfen şunu uygula diyebiliceginiz bişey var mı? 

cin mektubu buldum netten acaba hiç bir bilginiz var mı?

yıllar öncede çok konu açtım burda dilek duaları okudum sevgilim için evlendim onunla çokta güzel bir oglum oldu hayatım o kadar yolundaki ama işte iç huzurum yok delirmek üzereyim bedenimi ruhumu gözümle görmedigim bir varlıkla paylaşıyorum 

Allah aşkına bir çare bilen varsa yazsın şuan göz yaşları içinde yalvarıyorum.

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Kendinize ya da başkasına zarar vermeden önce bir psikoloğa görünün. Sadece siz intihar ettiğinizde susacağını söyleyen ses, bir başkasına zarar verdiğinizde iç huzuru bulacağınız yönünde telkinde de bulunabilir.

• 0

onada gittim kac kere düşünme takılma 

ailemde hep böyle söylüyor takılma duyma

ama bu öyle bişey degil ki 😔

• 0
esube, 10 dakika önce yazdı:

onada gittim kac kere düşünme takılma 

ailemde hep böyle söylüyor takılma duyma

ama bu öyle bişey degil ki 😔

Başka bir psikoloğa gidin o zaman. Yani yazdıklarınıza bakılırsa ilaç tedavisi gerektiren bir durum. Çünkü bundan çok daha azı bile "orta derece" depresyon olarak değerlendiriliyor. Sizin için zor olduğunu biliyorum fakat hayata ve olaylara az da olsa bilimsel yaklaşmayı deneyin. 

• 0
Posted (edited)

19 gün en az 1000 defa Inna erselna aleyhim hasiba.ayetini bı okumaya çalışın.3.gunden sonra bazı haller gelirse devam edin.

Edited by serbest

• 0

Muhammed bey iyi günler geçmek bilmeyen sıkıntılarım var Türkiye turu attım kimi büyü kimi nazar diyo midem bagirsaklarim çok kötü alnından bı ağrı giriyo ölecek gibi oluyorum ne okumalıyım kaç adet okumalıyım kurtulamiyorum bı turlu artiyo her geçen gün

• 0
serbest, 17 dakika önce yazdı:

19 gün en az 1000 defa Inna erselna aleyhim hasiba.ayetini bı okumaya çalışın.3.gunden sonra bazı haller gelirse devam edin.

öncelikle çok teşekkür ederim yarın hemen okucam sadece nasıl hallerin gelicegini merak ettim çünkü çok yoruldumda bişeyle ugrasmaktan yanlış anlamayın lütfen🤲🏼

• 0

Yanı yazdıklarınızı doğru olarak kabul etsem de, uzun süre gülmeden edemedim.

O ne demek öyle ya 'intihar edersen susacağım''  Ya bu vesveseci ses çok komik bir şey!  ya da zekânızla alay ediyor.

Bir kaç seçenek daha yazacaktım aslında ama, zapt ettim kendimi.

• Haha 1

• 0

Esube sen eski uyelerden degil misin ? Dua kardesliginde sevdigine kavusmak icin dua ustune dua isteyen ?