Jump to content
Mutsuz_Palyaço

Amazon Kadınları da Yakışıklı Seviyormuş

Recommended Posts

Evet abi aynen bunu demek istiyorum. Öfkeni kadınların tercihlerine yöneltip bunu takıntı yapmak yerine enerjini çözüm üretmek için kullanabilirsin. En azından biraz empati yap. 

• Thanks 1

güzel kadın yakışıklı erkek sevilir kardaş bu bukadar nettir insanın doğası bu

zebercet, 2 saat önce yazdı:

güzel kadın yakışıklı erkek sevilir kardaş bu bukadar nettir insanın doğası bu

Güzel kadın da sevilir, çirkin kadında sevilir, yakışıklı erkek de sevilir.Bundan kazançlı çıkmayan tek taraf tipsiz erkekler olur. Arada fark var arkadaşım

Guest rapapogal

benim bildiğim kadarıyla amazonların yakınlarında yine kendileri gibi savaşçı ve iyi görünümlü, tamamı erkeklerden oluşan başka bir grup daha var, o dediğiniz işi bunlarla yapıyorlar. bu elemanlar sürekli savaştığı için doğal seçilimle en iyileri hayatta kalıyor. doğum zamanı geldiğinde çocuklara biraz baktıktan sonra erkek olanları o kabileye verip kız olanları kendilerine alıyorlar, çarşı pazarda elin adamını seçmiyorlar yani. konuya gelirsek herkes bilinçaltında en başta kendine seksi gelen insanı seçer sonrası ruhların uyumudur, bu posttaki ilk ve son yorumum öncekileri okumadım, biraz polemik olmuş yani biri yok öyle değil derse dönüp cevap veremeyebilirim, bilgi olsun diye söylüyorum.

rapapogal, 59 dakika önce yazdı:

benim bildiğim kadarıyla amazonların yakınlarında yine kendileri gibi savaşçı ve iyi görünümlü, tamamı erkeklerden oluşan başka bir grup daha var, o dediğiniz işi bunlarla yapıyorlar. bu elemanlar sürekli savaştığı için doğal seçilimle en iyileri hayatta kalıyor. doğum zamanı geldiğinde çocuklara biraz baktıktan sonra erkek olanları o kabileye verip kız olanları kendilerine alıyorlar, çarşı pazarda elin adamını seçmiyorlar yani. konuya gelirsek herkes bilinçaltında en başta kendine seksi gelen insanı seçer sonrası ruhların uyumudur, bu posttaki ilk ve son yorumum öncekileri okumadım, biraz polemik olmuş yani biri yok öyle değil derse dönüp cevap veremeyebilirim, bilgi olsun diye söylüyorum.

İşte o kişiler seçilmiş kişilerdi.Sırf bu bilindiği için iskitler asker yollamamış, görünümleri yakışıklı gözlemcilerini yollamışlar.Ve daha sonra iki tarafta birlikte yaşamayı teklif etmişler kendi topraklarında.Yakışıklı iskitler de Amazonların bu teklifini kabul edip yanlarına yerleşmişlerdir.

Senin burdaki çaban; "kadınlar dış görünüşle ilgilenmez" demeye getirmek, ama tutmaz...Herkes de biliyor ki, Amazon kadınları da dahil, tarihler boyunca, bugün de kadınlar sadece yakışıklı erkekleri çekici bulmuştur ve bulmaya da devam edecektir.Sen yalan söylemeye devam et arkadaşım...

Guest rapapogal

güzel kardeşim ben de zaten yazmışım herkes kendine seksi geleni seçer diye. kadınlar, seçme imkanı olduğunda olduğu gibi dış görünüş ve güce bakarlar, diğer özellikler bundan sonra gelir. bu güç her anlamda olabilir. yani sana "ben anlayışlı, iyi huylu, beni seven biri olmasına bakıyorum" dedikleri zaman senin bunu "ben yakışıklı, güçlü, anlayışlı, iyi huylu, beni seven" diye otomatik olarak çevirmen lazım. böyle olmayanlar var mı, var. ama sayıları çok az, onların bir kısmına da erkekler bakmıyor mesela. yani erkek de güzel arıyor. ama bu konuda kadınların aksine dürüstler. 

Öyle bir yazdın ki, aksini düşündüğünü sandım
Dış görünüşü önemsemeyen kadın, azınlığa düşecek kadar bile yok, yani hiç yok... Ben üniversitede okulun en çirkin kızıyla da arkadaşlık kurmak istedim, beni red etti, birk kaç gün sonra başka biriyle gördüm onu. Sen düşün artık....

• Haha 1