Jump to content
Guest aygul67

Bilen Biri Bakabilir mi?

Recommended Posts

Guest aygul67

Arkadaslar cok zor zamanlar geciriyorum yüzüm taninmaz hale geldi akne sivilce yuzunden gitmedigim doktor kalmadi cok param gitdi okumadigim dua yok nisanlim benden bu yuzden ayrildi psikolojim bozuldu aynaya bakmaktan nefret ediyorum lutfen ben ne yapa bilirim ne duasi okuya bilirim bir yol gosterin ((

Dua sı muhakkak vardır ben bilmiyorum. 

Allah Şafi ismi ile şifa nasip eylesin. 

Bildiğimi söyleyeyim çekirdek severmisin bilmem lakin çok çekirdek yenilirse sivilce yapar, kan tahlili yaptır, karaciğer yağlanması sebebi dir. Geçmiş olsun. 

Cildiye Dr. Görünebilirsin 

Guest aygul67
hacersş, 2 saat önce yazdı:

Dua sı muhakkak vardır ben bilmiyorum. 

Allah Şafi ismi ile şifa nasip eylesin. 

Bildiğimi söyleyeyim çekirdek severmisin bilmem lakin çok çekirdek yenilirse sivilce yapar, kan tahlili yaptır, karaciğer yağlanması sebebi dir. Geçmiş olsun. 

Cildiye Dr. Görünebilirsin 

Neler yapmadimki bos psikolijim alt ust ben duaya cok inanirim doktordan bile cok tesekur ederim 

Nişanlın zaten senden ayrılmak istiyormuş bu da bahanesi olmuş. Yüzde akne var diye nişan mı atılır anasını satayım? Duaya doktordan fazla inanıyorsan alt üst olan psikolojin tepe taklak da olur. İstikrarlı bir tedavi sürecine başlaman gerekiyor ki bu zaten kısa süreli olacak bir şey değil.

Karaciğer veya hormonal bir rahatsızlık sanırım.. iyi bir uzman hekim kan ve hormon tahlilleri ile hemen bilir bunu zaten 

Guest KASIMPAŞALI

öncelikle çok geçmiş olsun.dediğinize göre çok doktor gezdim diyorsunuz. ilk önce baharatlı şeylerden uzak durun kuruyemiştende. size etkili basit bir tarif önermek isiyorum. 1 yemek kaşığı kuru papatyayı 1 su bardağı kaynamış suya atın ağzını kapatın 3 dk demleyin.sonra çay tabağının içine bir miktar demlenen papatya suyunu alın pamukla ılık şekilde cildinize sürün cildinizi yıkamayın kurusun bunu günde 3 kez yapın geri kalanıda bir bardağa koyun balla tatlandırarak için ama devamlı yapmaya gayret gösterin inanın çok başarılı olduğunu göreceksiniz kime tarif ettiysem dua etti . ilk önce inanmak lazım. duanı yine yap tabiki. ama dediğim gibi devamlılık lazım sonucunu bana bildirirseniz sevinirim acil şifalar diliyorum.

Guest aygul67
Dua, 15 saat önce yazdı:

O nişanlıya geri dönme. Sana birsürü terkip veririm. 

Yüzünü yıkarken ya Hay ya Nur de. Yüzüne 3 defa su çarp 3 defa de yeter.

Günlük 336 tane ya musavvir çek(bakan döner bir daha bakar güzelliğine)

Ya Cemil de yüz güzelliği verir.

Tedavin için de ya mücib ül şafi

Ya da 

Ya cami ül ya şafi oku 

Ya da sadece ya şafi oku.

Allah razi olsun kardesim bunlarin hepsini ayni andami okuyayim?

KASIMPAŞALI, 19 saat önce yazdı:

öncelikle çok geçmiş olsun.dediğinize göre çok doktor gezdim diyorsunuz. ilk önce baharatlı şeylerden uzak durun kuruyemiştende. size etkili basit bir tarif önermek isiyorum. 1 yemek kaşığı kuru papatyayı 1 su bardağı kaynamış suya atın ağzını kapatın 3 dk demleyin.sonra çay tabağının içine bir miktar demlenen papatya suyunu alın pamukla ılık şekilde cildinize sürün cildinizi yıkamayın kurusun bunu günde 3 kez yapın geri kalanıda bir bardağa koyun balla tatlandırarak için ama devamlı yapmaya gayret gösterin inanın çok başarılı olduğunu göreceksiniz kime tarif ettiysem dua etti . ilk önce inanmak lazım. duanı yine yap tabiki. ama dediğim gibi devamlılık lazım sonucunu bana bildirirseniz sevinirim acil şifalar diliyorum.

Allah razi olsun

Hadisi şerif Sizin serr bildiğiniz de hayr her hayr da bir serr vardır.demekki bir hayr vardır ki Allah sivilce ile imtihan etmiş nasıl amel edeceğini görmek istemiş.sonrasin da mutlaka mükafat verecektir.

Kaza ve kadere iman.

En büyük husus evvela tevekkel Allah. Allah'a dayanın.allah kendisine tevekkül edene yardım eder.

Doktorlarida vesile eder inşallah.

Edited by serbest