Jump to content
Guest biggang

Mezarlıkta Ölülerle İçki İçen Adam

Recommended Posts

Guest biggang

Merhaba...

Sizlere cok eski olan ama benim yeni duydugum bir paranormal olayi anlatmak istiyorum... Kesinlikle yasanmis bir hikayedir, uydurma falan deyildir.

Olay 1950' lerde Mugla Milas'da gecmekte.

Tam ayrintilari ile bilmesem de yasanan olaya sahit olanin agzindan kisaca anlatayim.

bu sahis, aksam isinden evine gelir yatagina yatarmis ama kimse sabah adami yataginda bulamazmis. yook dusundugunuz gibi uykuda yurume gibi bir olay yok..

zaman icinde insanlar takip etmeye baslamis hareketlerini, nereye gidiyor ve ne yapiyor diye.

fakat bir turlu kimse bulamiyormus adam ne yapiyor nereye gidiyor diye.

Bir gece sehir mezarliginda elinde Icki siseleriyle mezarlikta tesaduf eseri oradan arabasiyla gecmekte olan bir tanidigi ve ailesi gorur.

Mezarlikta, birileriyle icki icerken gorulmus. Abi ne yapiyorsun burada demis?

Adam da gormuyormusun demis arkadaslarla icki iciyorum...

evet gercekten de icki iciyormus ama arkadaslariyla degil. Ama mezarlik sakinleriyle...

Sonra bu olayi donup sahit olanlar koyde anlatiysade kimse inanmak istememis...

Daha sonradan mezarlik bekcisininde bu tur olaylari gordugunu ve artik ruh sagligini yitirme korkusuyla isini biraktigi soylenir.

Guest star67

güzel bir hikayede bu şahit olanlar neye şahit olmuş anlayamadım kefenli çürümüş cesetlerin adamla içki içdiğinemi yoksa adamın kendi kendine içip arkadaşları görmüyonuzmu demesinemi:Dboş bir hikaye bence kafanı yorma böyle yüzlercesi var ben mezarlığın üstünde oturuyorum 10 yıl önce içkiyi bıraktım ondan önce hep mezarda içerdim hiçbiri kalkıpta bizede bi kadeh doldur demedi :D

Guest pinkfloyd

hiç bu kadar gülmemiştim arkadaşım çok safsın yhaw....SARHOŞ ADAMA İNANILIRMI Allah bilir o şahitler de cahilin ta kendisidir,,,etraı nasıl kandıracaklarını bilmemişlerdir böyle birşey uydurmuşlar,,,

***BELKİ BU ADAM DERVİŞ TİR DEYİP MEZARINA ÖLÜLERLE KONUSAN HOCA FALANDA YAZDIRMIŞLARDIR***İÇKİYİ BIRAKMAK İSTEYENLER ORAYA GİDİYORDUR...

amacım dalga geçmek değil ama komik ne yapayım,,ölen kişi kabir azabı görüyor yahu;içki içmek akıl karımı,,,belkide o ölü mezarından fırlamış adama din dersi vermiştir...herne olursa olsun BU YAZI SAÇMA

Guest dangerousangel

bende bu tip çok hikaye duydum ama gerçek yaşamışların ağzından dinlemedim ayrıca bende mezarlığa yakın oturuyorum star:D ve hiç mezarlardan birileri çıkmadı:D

Guest pinkfloyd

o zaman sizin oradaki ölülerin hepsi gizli gizli içiyordur!!!:D bende gidiyorum ara sıra ama mezarlar sanki bana bişeyler demek istiyor:emin olun bir çogu bana dünyada akıllı ol diyor aklını kullan diyor...

Guest biggang

bunun komik bir yani yok.. Bu tur olaylara sahit olan yuzlerce insan var. tabiiki kefenle icki icerken gorulmemis sizler gibi kiyafet varmis ustunde o mezarlik sakinlerinin.

Ayrica bu tur varliklar, yada paranormal olaylari, herkesin gorebilecegini sanmiyorum. Sadece 6.hissi kuvvetli, saf,(cocuklar ve artik cocuktan farki olmayan yasli insanlar) yada akil saglini yitirmis olanlar gorebilir.

Zaten cocuga, deliye, ve yasliya kimse inanmiyacagi icin. Zaten 6. hislerde toplumumzda fasa fiso gibi goruluyor.

Bende mezarlikta gormedim, ama varliklarini kabul ediyorum.

Guest pinkfloyd

BENİM 6. HİSSİMDE MAŞALLAH VAR YANİ...ama ben görmiyorum...

Guest arman

abartmayın bende gördüm aynısından yalnız benim gördüklerim hap alıyorlardı

Guest biggang

ben bu platforma abuk subuk hikayeler yazmak icin uye olmadim.

Inanmak istemeyen inanmasin ama dalga gecer bir bicimde yorum da yapilmasin.

Ustelik goren de ben degilim 1940 yillarinda Mugla geciyor. Surekli anlatilir bu olay.

Guest arman

üstüme alındımda bana diyorsun heralde neden parladınki sadece hap alıyorlardı dedim kendi yazdığına inanıyorsunda benimkine niye inanmıyorsun ve sana dalga geçer gibi geldi

bu arada bir düşün istersen niye akıl sağlığını yitirmişler görüyor sadece kimsenin onlara inanmayacağındanmı yoksa bşaka birşeymi???

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...