Jump to content
Guest biggang

Mezarlıkta Ölülerle İçki İçen Adam

Recommended Posts

Guest biggang

Amacim kavga degil, bu olayi yillardir anlatirlar. Kimseye laf atmiyorum. Ustune alinma. Akil sagliklarini yitirme sebebi bence goruduklerinden dolayi.

Guest elacayib

Onlar muhtemelen kabir bitirimleridir.Cesetlerin altın dişlerini araklayıp içkiye yatırıyorlardır.

Guest star67

bu konuyu kapatın gitsin bence milyonlarca hikayeden biri hikaye işte adı üstünde gören varsa çıksın yazsın yoksa sussun :D:D:D ben duyduklarımın hiçbirine gördüklerimin bir kısmına inanırım şahsen:D kavgaya lüzum yok böyle bir konu için kırmayın birbirinizi

Guest elacayib

Bir de kabir başlarını mesken tutmuş,gelen meyyit yakınlarıyla meyyiti konuşturan adam vardı.İnanılmaz bir hadiseydi ama bir alim hadisenin mahiyetini ortaya çıkardı nihayetinde.

Guest arkeolog

çok kabir gördüm hepinizin gördüğünden yüzlerce fazlasını ama böyle bir şey yaşamadım uydurma bunların hepsi

Guest luciferian

ben böyle anlatımları sevmiyorum inandırıcı gelmiyor ne biliyim fake de olsa bir video veya foto olması daha çpok insan çeker...

Guest pinkfloyd

yahu arkadaşlar mantıklı düşünelim yhaw...akıl var mantık var,,,,bir insan öldü ve kabirde ruh nerede ya kabir azabı çekiyordur,,,yada mezarı cennetin bir köşesini andırmıştır orada rahat rahat kalıyordur...

bir kere adam içiyor zaten sarhoş,,,bu adamın verdiği her cevaba güvenilirmi,,,,çünkü adam bilincini yitirmiş beyine oksijen gitmiyor,,,ne konuştugunu bilmiyor,,,o adam dese valla ölü bir kız arkadaşım var meyhaneye gidecez şimdi içecegiz dese bunadamı inanacaksınız...GİDİN KABİR HAYATIYLA İLĞİLİ KİTAPLAR OKUYUN,,,bu akıl dışı şeylere inanmayın,,,içkiyi Allah yasak etmiştir,,,

ki öldükten sonra kişi yaptıgı yanlışlar için pişman olacaktır,,,azap cekecektir bide üstüne çıkıp içkimi içecek,,,YHAW BEN BİRAZ ÇAKIR KEYF OLAYIM ONDAN SONRA KABRE GİRER AZABA DEVAM EDERİZ...

arkadaşım komik duruma düşüyorsun,,,,

Guest elfstitan

benimde içmişliğim var ölülerle.sohbetleri çok hoş arkadaşlardı doğrusu :)

Guest INGIC

Yazık ya..

Ruhlar içki içmez ve insanlarda ki ruh un boyutu çok farklıdır astrali ileri derecede başaran herkes bilir bunu ve akabinde bu konunun çok tiri-viri oldugunu Böyle şeylerle doldurmayın o güzel aklınızı

Guest Amoress

yen gördüm bu konuyu, tam anlamiyla sacmalik!!!!!!!:mad:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...