Jump to content
Guest biggang

Mezarlıkta Ölülerle İçki İçen Adam

Recommended Posts

Guest gokce_ank89

ben sordum böyle bir olay yokmuş.muğla milasta oturan çok yakın akrabalarım var

Guest maybe

:)Yarasınnnn

Guest amazonabla

bu komik bir şey çi,lingir sofrasında ruhlarla :)yerin altından kars tulum peyniride çıkartımmı bidonla rakıyla ne gider ruh yoktur ölen insan gelemez bu bir hastalıktır...şeytanın oyunudur.cinler ve iblisler vardır

yasanmıs olabılır arkadaslar saygı gosterın arkadasımız bıze duydugu bılgıyı aktarmak ıstemıs sadece saygıda kusur etmeyın

Guest amazonabla

saygılar sevgiler tabiki ama bu tazr olaylara inanmayın.sadece evliyaların ermiş insanların ruhu görünür net olarak.diğerleri göz yanıltması.yada başka bir varlık şeytan yanıltmacasıdır.ruhlar öldüklerinde amelleri tartılıP. ALLAHIN huzuruna çıkacak cennet ve cehenneme ulaşacaktır.ruhlar dünya üzerinde takılamazlar yaşayamazlar.sadece ziyaret ederler.ayan olmak için bitakım şeylere.yada msj vermek için.mezarlıkta içki içen adam ruh hastasıymış

mezardakı ınsanlar ruhu rahat olmak ıster yanı allahın ıstemeıdklerı ıcnde ınsana zarar veren alkolde var allah can vermıs sen alkolle bıtır allah bunu tum kullarına yasaklamıstır kıııı dıyecegım sey su mezarda nasıl ıckı ıcer bı ınsan o ınsanın ınancı yokkı dıne allaha orda ıcıyo ıckısını yanı sunu dıyecegım o adam kafadan kontakmıs yanı :D

Guest margil

bi de bunun gerçeği var Rusya da paskalya zamanı mezarlığa giderler sabaha kadar sarhoşlar votka içip mezarlıklarda yuvarlanırlar üstünede ölülerin şerefine bi duble votka içerler ama bu gerçek

Guest lailaminor

Arkadaslar hic duymadiniz mi mezarlikta piknik yapan adamlari? Gecen sene tv'de gosterdiler..

Biggang'in anlattiginda bir tuhaflik yok bence.

Ev arkadasimin cok guzel bir kiz kardesi vardi henuz 17 yasindaydi. O kadar guzeldi ki yolda yururken durdurup yuzunu seyrederlerdi. Kizcagizi ailesi 1 ay boyunca sabahin erken saatlerinde mezarlikta uyurken buldular. Arkadaslari ile sohbet ediyormus. Bir ay sonra intihar etti....

ölülerin derdi de içki içmekti yani adamlar yaptıklarının hesabını vermekle uğraşırken işi yok bide seninle kadeh tokuşturacak ben gülemedim çok absürd olduğu için

Guest

ben burda devreye girip tam shadowluk bir yorum yapmak istiyorum. :D

arkadaşlar anlayamadınız mı bunlar ölüler değil. bunlar cinler. oyun oynuyorlar çelmişler bu sarhoşun aklını başka mantıklı bir doğaüstü açıklama gelmiyor aklıma. ilginç resimler bölümünde kendi çektiğim bi ağaç fotosu yayınlanıştım. Geceleri o dağlık ovalık yerlerde cinler fink atarmış eniştem düğün gördüm diyor. etrafta yakında hiç köy yok ben gecenin 5 inde işe gdecem (maden var orda çalışıyorlar) baktım düğün yapıyolar o saatte orda insanların işi ne diyor haklı olarak diyor tabi. yine babamın amcasını bötyle tenha bir yerde sofraya davet etmişler o yoldan geçerken gitmiş oturmuş sakın aklından geçeni söyleme demişler tabi o sırada o panikle bizim amca besmele çekmesiyle bunlar şekil değiştirip kaybolmuşlar :/ bence o mezarlıktaki olay da bu anlattıklarımdan farksız :/

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...