Jump to content
Guest biggang

Mezarlıkta Ölülerle İçki İçen Adam

Recommended Posts

beterin beteri var.öldü sanılıp morgda veya mezarda dirilen insanları hep duyuyoruz belki çevremizde bile böyle olaylar olmuştur.Tam hatırlamasamda kısaca anlatayım.Bir kişi gömüldükten sonra babasının rüyasına giriyor ''baba beni kurtar,baba beni kurtar'' Adam dayanamıyor mezarlığa gidiyor bekçiyide alıp açtırıyor oğlunun mezarını.Mezarından çıkmaya çalışan kefenini yırtmış toprağa direnmiş bir cesetle karşılaşıyorlar.Adam bekçiyi azarlıyor '' Hiç bişey duymadınmı insan gelin kurtarmazmı'' diye ve inanılmaz bi yıkım yaşıyor.Bekçi '' Aman abi ben hep duyuyorum sesler,hepsi açmaya kalksam mezar kalmaz ''diyor trajikomik bi olay işte

Guest yarasi_sakli
güzel bir hikayede bu şahit olanlar neye şahit olmuş anlayamadım kefenli çürümüş cesetlerin adamla içki içdiğinemi yoksa adamın kendi kendine içip arkadaşları görmüyonuzmu demesinemi:Dboş bir hikaye bence kafanı yorma böyle yüzlercesi var ben mezarlığın üstünde oturuyorum 10 yıl önce içkiyi bıraktım ondan önce hep mezarda içerdim hiçbiri kalkıpta bizede bi kadeh doldur demedi :D

Neden acaba mezarlikta icilir hep merak etmisimdir, kalabalik ama kimse bisey diyemiyor ondanmi. yoksa birni bulamayan kalkipta bereber icicek arkadasmi bekler.

Siz neden mezarlikta icerdiniz mesela????????

Guest star67
Neden acaba mezarlikta icilir hep merak etmisimdir, kalabalik ama kimse bisey diyemiyor ondanmi. yoksa birni bulamayan kalkipta bereber icicek arkadasmi bekler.

Siz neden mezarlikta icerdiniz mesela????????

huzur verdiği için:)kimse rahatsız oldum demediği için ve gelen giden rahatsız edende pek olmadığı için olabilir .tam hatırlamıyorum 11 sene olmuş artık :)

Böyle bir olayın olması mümkün değil,ölülerin ruhları amellerine göre belirli yerleri ziyaret edebilir.Kimisi mezarında azap görür dışarı çıkamaz kimisi yalnız mezarlığı gezebilir kimisi evini ailesini ziyaret edebilir...vs.

İçki içecek olan çıkamaz zaten ki bide sarhoş adamın sözüne ne kadar itibar edilir ki...

En iyi ihtimalle cinlerle eğlenmiştir:D

Mezardan ses duyulmasına inanırnm ama.Çünkü bizzat kendim duymuştum...

Guest Turksavascisi18

bence bu mezarlikta varlik gormek yada onlarla konusmak tamamen cnlerin aldatmacasi yani bazi insanlari etkisi altina alip konusuyorlar yada farkli seyler yapiyorlar insanlarda bunlari olulerin ruhlariymis gibi algiliyor

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...