Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
UÇURUM

Kireçlenme Ile Ilgili Bilgisi Olan Var Mi?

Question

Ablamın dizinde ve omzunda 4 yıldır kireçlenme var ve çok rahatsız durumda.. Doktor doktor geziyo ama ne ilaçlar ne de fizik tedaviden fayda görebildi...Günlük işlerini dahi yapamayacak durumda... 10 yaşında ikizleri var diğer çocukları üniversitedeler.. çocuklarına bile bakamayacak kadar hareket sıkıntısı çekiyor...

bitkisel denemiş çözümler...reçeteler bilen varsa lütfen paylaşsın...şimdiden teşekkür....

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

öncelikle geçmiş olsun benim yeni öğrendiğimm bişey var en etkili çözümmüş Ayrık otunu toz haline getir birde keçi boynuzu pekmezin olsun bir kavanozun yarısına keçi boynuzunu yarısına da ayrık otu koy karıştır ablana bunu hergün 1 tk yedir çok etkiliymiş (Dr.Ömer Çoşkun söyledi)

• 0

Önelikle çok geçmiş olsun diyorum.Esra Ceyhan’ın programına katılan Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu tüm kireçlenmeler için Olgunlaşmış çınar yaprağı kürünü anlattı

Bunun için gerekli olan malzeme 2-3 adet olgun çınar yaprağını kurutun ufalayıp kavonozda muhafaza edin..1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1-2 çay kaşığı kurutulmuş çınar yaprağını koyun ve 1 dakika boyunca kaynatın.Ilımaya bırakın.

Günde 2 defa olmak üzere öğleden önce 1 bardak ,öğleden sonra 1 bardak içiniz.15 gün boyunca uygulayın ve 1 hafta gün ara verin. 15 gün tekrar aynı kürü uygulayın.Göreceksiniz kireçlenmeniz çok çabuk çözülecek...Yanlız çınar yaprağı el şeklinde dilim dilim olanından imiş.Bırde dilimsiz yuvarlak yapraklı cinsi var çınar yaprağınin biliyorsunuz.Rabbim şifa versin inşaallah..

• 0
Guest yıllar

Soyadı saraçoğlu ile biten pr hocada kireçlenme hakkında çınar yaprağını sıcak suya konularak içilmesini önermişti.Her gün taze taze yapılıp25 gün kadar içilmelidir demişti.Yalnız yerden toplanan çınar yaprağı olmuycak,dalından koparılacak....Yaprakların üzerindeki çizgiler keskin çizgiler olacak...Böyle demişti kardeş...Geçmiş olsun..

• 0

annemin kolunda da yillardir kireclenme var ameliyar oldu ama eski haline dönmedi maalesef.

benim de boynumda var siddetli bas agrisi yapiyor. Allah acil sifa versin kardesim.

• 0
annemin kolunda da yillardir kireclenme var ameliyar oldu ama eski haline dönmedi maalesef.

benim de boynumda var siddetli bas agrisi yapiyor. Allah acil sifa versin kardesim.

Sağol kardeşim.... Biberiye yağı ile ovuyoruz günde 2-3 kez bayağı açılma var hareketlerinde ve de ağrısı kalmadı sanada yararı olursa sevinirim...sana ve annenede acil şifalar....

• 0

Glukozamin içeren ürünlerin faydalı oldugunu duydum ben ve ablamda kullanıyoruz faydasını gördük