Jump to content
Guest Cemre_

Dilekleriniz İçin Tesbih Duası (Perşembeyi Cumaya Bağlayan Gece)

Recommended Posts

Guest Cemre_

Arkadaşlar bu duayı 2 arkadaşım yaptı ve olumlu sonuç aldı....kaynak belirtemiyorum ama perşembe gününe az kaldı diye ....faydam olması açısından yazıyorum....

Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece....2 rekat Allah rızası için...2 rekat Peygamber efendimiz (s.a.v.) için...2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz....sonra oturduğunuz yerden kalkmadan....her bir tesbihe 3 ihlas bir fatiha okuyorsunuz.....okudunuz 99 oldu....birde imamesine okuyun 100 adet olacak....sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz....dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz...camiyede verebilirsiniz...dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz....

Uygulaması basit ve gerçekten etkili bir duadır....umarım dilekleriniz kabul olur....

hımmm bunu tehbisle başka bir yöntem vardı sitede ama farklı bir dua okunuyordu canım. çarşamba günü deniliyordu. bu perşembe yapacam inş iyi haberler veririm :)

çok sağol

Guest Cemre_
hımmm bunu tehbisle başka bir yöntem vardı sitede ama farklı bir dua okunuyordu canım. çarşamba günü deniliyordu. bu perşembe yapacam inş iyi haberler veririm :)

çok sağol

dileğin olduktan sonra tesbih dağıtmayı sakın unutma arkadaşım....Allah tez zamanda isteğini kabul etsin....

bnde denicemm :) umarım olumlu sonuç alırım peki dileğimiz hiç olmazsa hep orda mı kalıcak tesbih

Guest Cemre_
bnde denicemm :) umarım olumlu sonuç alırım peki dileğimiz hiç olmazsa hep orda mı kalıcak tesbih

Bende kendime bu soruyu çok sordum ama yapanların hepsinde etkili olmuş...o açıdan ona cvp veremiyorum...hatta 1 arkadaşım 5 yıl istediği gibi işe giremedi... ...duayı yaptı...resmi kurumda şef oldu...1-2 ay beklersin alırsın orası sana kalmış artık...Allah kabul etsin dileklerinizi...

Guest yaaaa
Arkadaşlar bu duayı 2 arkadaşım yaptı ve olumlu sonuç aldı....kaynak belirtemiyorum ama perşembe gününe az kaldı diye ....faydam olması açısından yazıyorum....

Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece....Allah rızası için 2 rekat namaz kılıyorsunuz.....sonra oturduğunuz yerden kalkmadan....her bir tesbihe 3 ihlas bir fatiha okuyorsunuz.....okudunuz 99 oldu....birde imamesine okuyun 100 adet olacak....sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz....dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz...camiyede verebilirsiniz...dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz....

Uygulaması basit ve gerçekten etkili bir duadır....umarım dilekleriniz kabul olur....

100 adet imamesine okuyun burasını anlamadım bu duamı acaba....

Guest Cemre_
100 adet imamesine okuyun burasını anlamadım bu duamı acaba....

Yani tesbih sayısı 99 olduğu için....100 e tamamlansın diye öyle yazdım....100 adet toplam okuncak....evt bu dua..

Guest Cemre_
ilk defa duydum da neden tesbihi asıyosunki :)

O tesbihi okudun ve kıbleye doğru astın....düşün sence bu işte bi keramet yokmu dur...Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah...