Jump to content
Guest Cemre_

Dilekleriniz İçin Tesbih Duası (Perşembeyi Cumaya Bağlayan Gece)

Recommended Posts

Okuyali aylar oldu dileğimle alakâlı en ufak bir gelişme olmadı.Rabbim hayirli bir zamanda hayirli olacak sekilde duama cevap verir inş...

Arkadaşlar bu duayı 2 arkadaşım yaptı ve olumlu sonuç aldı....kaynak belirtemiyorum ama perşembe gününe az kaldı diye ....faydam olması açısından yazıyorum....

Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece....2 rekat Allah rızası için...2 rekat Peygamber efendimiz (s.a.v.) için...2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz....sonra oturduğunuz yerden kalkmadan....her bir tesbihe 3 ihlas bir fatiha okuyorsunuz.....okudunuz 99 oldu....birde imamesine okuyun 100 adet olacak....sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz....dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz...camiyede verebilirsiniz...dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz....

Uygulaması basit ve gerçekten etkili bir duadır....umarım dilekleriniz kabul olur....

ben birşey soracağım şimdi namaz kılma yönü kıble kılbeye karşı derken kıbleye dönünce karşımda duvar oluyor karşımdaki duvaramı asacağım fakat başka bir odada cam oluyor ikisinden birine assam olurmu bazı sitelerde balkon felan diyorlarda açık biryere diye kapalı olsa olmazmı9_9 inşallah saçma birşey sormamışımdır:wacko:

Bugün bu terkibi aklımdan geçirmiştim ve karşıma çıktı..Daha önce yaptım hayırlı değilmiş ki istediğim olmadı..İnşallah yarın yapmak nasip olur..Yapmak isteyen arkadaşlar için de hatırlatma olsun...

evet bu gece yapmak isteyenler için buyuk fırsat

Rabbim dua ve dileklerımızı kabul etsın ınşallah Amın

Merhaba arkadaşlar bir sorum var acil cevaplarsınız inşallah peygamber efendimiz için namazı nasıl niyetleyip kılıcaz? Ne diycez yani yapan arkadaşlar nasıl yaptı?