Jump to content
Guest Cemre_

Dilekleriniz İçin Tesbih Duası (Perşembeyi Cumaya Bağlayan Gece)

Recommended Posts

arkadaşlar ben dün gece yaptım okadar zor geldiki bana ayaklarım uyuştu bi ara bırakmayı düşündüm ama bırakmadım sonuç alırsam yazarım

Guest janeozlem
arkadaşlar ben dün gece yaptım okadar zor geldiki bana ayaklarım uyuştu bi ara bırakmayı düşündüm ama bırakmadım sonuç alırsam yazarım

allah kabul etsin. ben de yapmak istiyorm. rabbim nasip eder inşallah..

--------------------

her bir tesbihe derken anlayamadım orasını. yani 1 tesbihi elimize alıp 100 adet 3 ihlas 1 fatiha mı okuyacağız? yani toplam 300 ihlas 100 fatiha edicek değilmi? yanlış anlamadım umarım.

Guest Cemre_

--------------------

her bir tesbihe derken anlayamadım orasını. yani 1 tesbihi elimize alıp 100 adet 3 ihlas 1 fatiha mı okuyacağız? yani toplam 300 ihlas 100 fatiha edicek değilmi? yanlış anlamadım umarım.

evt cnm doğru anlamışsın....her tesbihe değilde her boncuğa 3 ihlas 1 fatiha...Allah kabul etsin dualarınızı inşalllah...Amin....100 fatiha....300 ihlas evt

Guest esmer27

Ya birsey anlamadim her tesbihde 3 ihlas 1 fatiha derken tesbihdeki her boncuk icinmi kast ettin k. bakma anlamadimda.. bu arada bugun persembe cevabi hemen oyrenebilsem yaparim cunku ihtiyacim var .. allah razi olsun paylasim icin

ben bu terkibi geçtiğimiz ramazan ayında kadir gecesi yapmıştım şuan bi netice yok bekliyorum.

Guest caglam2001
ben bu terkibi geçtiğimiz ramazan ayında kadir gecesi yapmıştım şuan bi netice yok bekliyorum.

nilgüncümmm allahin rizasini yerine getirilmesse ve oo dilek senin icin hayirli deilse cokk beklersinn israrcii olmayinn sürekli karisdirmayinn olca varsada olmaz ters tebkiii verir ya sen sogarsinn yada karsii tamm giderrr unutmayalaimmm canimmm ben bosuna kurall demiyorum demiiii canimmm öpp

bunu benimde tanıdığım biri yaptı ve dileği oldu hatta aldığı tesbihlerden birini bana verdi ama ben yapmamıştım

Guest Cemre_
Ya birsey anlamadim her tesbihde 3 ihlas 1 fatiha derken tesbihdeki her boncuk icinmi kast ettin k. bakma anlamadimda.. bu arada bugun persembe cevabi hemen oyrenebilsem yaparim cunku ihtiyacim var .. allah razi olsun paylasim icin

1 tesbihin her boncuğuna okunuyor.....3 ihlas bir fatiha her boncuğa.....

Guest siyahinci83

cok güzel bi paylaşım olmuş.Allah razı olsun,peki dileğimiz olunca tespihi yerinden alıyoruz ya napıcaz?kullanmaya devam edip herhangi bi yere kaldırabilirmiyiz?