Jump to content

Önerilen İletiler

ilginiz için çok çok teşekürler ayrıca 27 yaşındayım ve erken menepoz diyorlar başka bir doktorda erken menepoz diye birşey yok diyor anlıyacağın kime güveneceğimi bilmiyorum yazın batıya gidip uzmana görünmek istiyorum teşekürler a.e.o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pink

ay_ışığı çok teşekkürler ilgine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar ben diyetisyenim.Merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim.Genel bilgi de verebilirim.Bilmek de yetmiyor yeni zayıflamaya karar verdim ve bende irade sıfır.Size yardımcı olmak istedim.

ben çok problemliyim..derdime çare bulamıyorum buradada defalarca kez paylaştım ama hiçbir çözüme ulaşamadım..152 cm boyundayım ve 81 kiloyum..dersenizki nasıl oldu 2006 senesinden bu yana hızla kilo almaya başladım 46 kilodan 81 e çıktım ama sorunum bilinenlerden değil..kesinlikle acıkma hissi duymuyorum hiçbir zaman acıkıp çok yiynlerden değilim..ama içimde korkunç bir yeme isteği var bastıramıyorum ve sürekli yeme içme halindeyim..yaklaşık 5 yıl boyunca zaman zaman hep yeyip kusma işlemine başvurdum öle ki su içsem gidip kusturuodum kendimi sonra baktım bu ieş yaramıo zayıflamıorum sadece mevcut kiloyu muhafaza ediyorum boğazımdan da kan gelmeye zor yutkunmaya başlamıştım bıraktım sonra ver elini, kilolar..öle bi duruma geldim ki mecbur olmadıkça dışarıya çıkmıorum arkadaşlarımla görüşmüorum çok çirkinleştim üstüme kıyafet bulamıyorum..ve bu şuan bnm hayatımın en büyük sorunu..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 173 cm 73 kg fazla kilolu sayılmayan 21 yaşımda bir erkeğim benim tek sorunum göbek ve bel blgemdeki fazlalıklar.Forumda yazılı olan limon sarımsak ve mor lahana karışımı suyu iki haftadır düzenli tüketiyorum yani belirgin bi faydasını göremedim ne kadar zayıflarsam zayıflayyım göbeğim kalıyor.Benim göbeğimi yok etmem gerek dediğimde ise çevremdekiler tepkiyle senin göbeğin yokki diyor ama var ben biliyorum:D şu göbeğim için ne yapabilirim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

günaydın ay ışığı.kortizon aldım ameliyattan dolayı.benim öğrenmek istediğim kortizon alan neden kiloyu zor veriyo.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kesınlıkle zayıflamam lazım dedıkce ıyıce kılo alıyorum akapunktur denıycne dersınız..................

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mellchan söylediklerin hastalık belirtisi mutlaka doktora görünmelisin.İştahını bitki çaylarıyla azaltabilirsin mideni de rahatlatır.

--------------------

darkkness kilon gayet normal.Beyaz ekmeği kes.Yağ ve şekerden uzak dur.Öyle sarımsakmış lahanaymış gibi şeylere bulaşma bunlar metabolizmanızı altüst eder herkes kaldıramaz.Bölgesel zayıflama ancak sporla olur.Uzmantv.com da çok etkili egzersizler var karın yağları için.

--------------------

muki vücut kortizona tepki ve savunma olarak kilo aldırır.Bu da yağ dokusundan çok su ve tuz tutmasıdır.Tuzu keserek ve yağlardan uzak durarak başa çıkabilirsin.

--------------------

Atris kararlı olmak önemli ama stres yapmamalısın.Akupunktur vücut hormonlarını düzenleyerek iştahını azaltır.Doğrudan yağ yakmaz.Yani kiloyu yine kendin verirsin.Ama bir yerde bırakacağından kalıcı etkisi de olmaz.Bırakınca vücut savunma yaparsa fazla bile kilo alabilirsin.Egzersiz+spor dan vazgeçme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bir ürünle kilo vermeye çalışıyorum.Boyum 148.cm.Kilom 62 idi.Sabah kahvaltısı yapıyorum,bol su içiyorum.Domates salatalık yiyorum ve üründen alıyorum.Aslında çok aşırı kilo da vermedim.3 kilo.Ben bir haftada en fazla 2 yada 3 kilo vermeyi hedefliyorum.Doğru mu davranıyorum acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güldünya ürün kullanmak herkeste aynı sonucu vermez.Tabi ben ürünün içeriğini bilmiyorum.Ürünü kullanmakta ısrarlıysan beslenmene dikkat et ve hareketli ol ki vücudun bırakınca savunmaya geçmesin yoksa kiloları tekrar alırsın.Bol su içmeye devam et muhtemelen sana su kaybettirecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap