Jump to content
Yaraliasik

Enam Suresi ve Faziletleri

Recommended Posts

:)) karıştırdım biraz ortalığı, ama bir ben değilmişim vesvese yapan sağolun arkadaşlar son acaıklama iyi oldu .

:)) karıştırdım biraz ortalığı, ama bir ben değilmişim vesvese yapan sağolun arkadaşlar son acaıklama iyi oldu .

Ustune alinma olabilio bazen karsiklik :) Allah kabul etsin dualarinizi

Sabrına ve paylaştıklarına yürekten teşekkür etmek isterim,bende okumaya başlayacağım.

Allah hepimizin dualarını kabul etsin...

Guest bird

7 gun boyunca aralıksız aynı tarifteki gibi uyguladım ve okudum,bir kaç gün oldu bitireli şimdi Rabbimin takdiri ilahisi hangi gün kabul edilecek ise sabırla bekLiyorum tez wakitte..Allah razı olsun arkadasım,dualarımızı kabul eylesın rabbim..

yaralı aşik dıkkatle okudum yazılarını başdan sona , cok guzel baylasım olmus emeklerine saygım oldu. şimdi benım sorum olacak sevdıgım bir bayan var onu etkılemem sevmezi ıcın enam süresi 124 ayet okunmazı lazımmıs sizce dogrumu ve yasın süresınde bir ayet varmıs enam süresi 124 ayetle okunmazı gerekliymış onu bulamadım bılenler soylemedı daha dogrusu ama varmıs onu biliyormusunuz şimdiden tesekkur ederım allaha emanet ol

Guest yıllar

Peki hergün 1 kere enam suresini okusak oda olurmu.

yaralıasık kardes yine ben!

simdi bu uygulamayı ayetleri 1. den baslayıp sona kadar giderken belirtiginiz ayetleri mi verilen sayıda tekrar edip sureyi bastan sona okuycaz?

yoksa sadece o ayetleri mi okuycaz 7 ser kez?

teşekkürler

--- Sonraki mesaj ---

arkadaslar bunu yapan var mı?varsa 7 serli okuma kac saat suruyor

kac saat surse de yapıcam da su an ayetel kursılı formulude uygulucam acaba bunu ertelesem mı o da baya suruyor cunku

icinden hangisi ile dua etmek geliyorsa onu yap cokmutluluk, bu uygulama tahmini 2-3 saat surer bence...

Kardeşim,Allah razı olsun sizden.Ben gece yarısından sonra bildiğimiz haliyle Enam Suresini okuyordum.Sayenizde bilgilendim,inşallah Rabbim tarif ettiğiniz şekilde okumayı da nasip eder.Ayrıca sabrınıza hayran oldum,Rabbim ilminizi artırsın,Amin.