Jump to content
Yaraliasik

Enam Suresi ve Faziletleri

Recommended Posts

Kardeşim,Allah razı olsun sizden.Ben gece yarısından sonra bildiğimiz haliyle Enam Suresini okuyordum.Sayenizde bilgilendim,inşallah Rabbim tarif ettiğiniz şekilde okumayı da nasip eder.Ayrıca sabrınıza hayran oldum,Rabbim ilminizi artırsın,Amin.

Allah razi olsun Allah kabul etsin ...Amin..

Guest candostu

manevi sıkıntı içindeyim eşimle ayrılık durumumuz var okusam faydasını görürmüyüm yaraliaşık...

Yralıaşık kardeşim verdiğiniz uygulamada çok fazla yazım hatası var uyarmak zorundayım gizli ilimler kitabında bu uygulamanın orjinali var bence oradan kontrol edip düzeltmelisiniz hataları başka yerlerden kopyalayıp yapıştırınca maalesef doğrusu yanlışı hepsi aynen aktarılıyor yanlış anlamayın lütfen kalbinizin güzelliğini ve iyi niyetinizi biliyorum benim vaktim olsaydı düzenlerdim aa çok yoğunum maalesef

Yralıaşık kardeşim verdiğiniz uygulamada çok fazla yazım hatası var uyarmak zorundayım gizli ilimler kitabında bu uygulamanın orjinali var bence oradan kontrol edip düzeltmelisiniz hataları başka yerlerden kopyalayıp yapıştırınca maalesef doğrusu yanlışı hepsi aynen aktarılıyor yanlış anlamayın lütfen kalbinizin güzelliğini ve iyi niyetinizi biliyorum benim vaktim olsaydı düzenlerdim aa çok yoğunum maalesef

Ziyankar kardesim sagol uyarin icin ancak ben bu duayi kopyala yapistir yapmadim oturup yazdim elbette insanim benimde hatalairm olucak sadece en am suresini bir siteden aldim cunku cok uzun ama idger aralarda okunmasi gereken ayetleri kendim yazdim benimde vaktim yok eger dogrusunu en kisa zamanda iletirsen sveinirim bendeki kitapta arastirmalarimda dogru olan ayetler bunlardi..karsilastirmak isterim sneinki ilede...saolasin bildirdigin uyardigin için.

sabahladığında ilk 3 ayetini okuduğun anda seni korumak için 70bin Melek indiriyor ALLAH C.C. , bununla beraber elinde demirden bir kamçı olan bir Melek iniyor ki şeytan vesvese verip birşeyler sokacak olsa arana 70 bin demirden perde çekiyor şeytanla arana

Eine sağlık eksiksiz

ve

zahmet içinde yazılmış bir konu/dua olmuş.

Gizli ilimler 6. cilt sayfa 1316 özüdür.

sağ olasın sık sık okuduğum süre birde birisinin şerrinden korktuğum zaman 45.ayetini tesbih olarak çekmemi söylemişti hocam

Guest yıllar

Sevgili kardeşlerim bu dua için veren kardeşime teşekkürederim ama bazı arkadaşlarımızın ne yazıkki sorduğu sorulara cevaplar verilmemiş..Buraya üye olan bütün kardeşlerimiz kendi dertlerine şifa olması amacıyla verilen duaları allahın izni ile okuyarak faydalanmak istiyor...Ancak çok önceden sorduğum soruya allah rızası için kimse cevap vermemiş...Keza candostu kardeşimde soru sormuş oda sorusunun cevabını alamamış..Siden ricam bilen veya bu konuyu açan güzel kardeşimiz sorduğumuz sorulara ki eğer biliyorsa yada bir bilen varsa cevaplayıp yardım etsin...Teşekkürederim..

Yıllar kardesim buyur sorularini yeniden sor sayfayi tek tek incelemek her sorulan soruya cevap vermek biraz zor olyor buyur elimden geldigince yardimci olmaya calisirm...

--- Sonraki mesaj ---

Eine sağlık eksiksiz

ve

zahmet içinde yazılmış bir konu/dua olmuş.

Gizli ilimler 6. cilt sayfa 1316 özüdür.

Aciklama yaptigin icin sagol tesekkur ederim.Ama sanirim cilt ve sayfa sayisi sendeki ve bendeki kitaplarakilerle uyusmuyor.Yinede sagolasin.