Jump to content
Yaraliasik

Enam Suresi ve Faziletleri

Recommended Posts

Guest yıllar

Ahh canım allah razı olsun...Şunu sormuştum...Hergün bir kere okusak olurmu...Mesela eşimle aramı iyi etmem maksatlı okusam olurmu...Kinleride yok edermi?Sevgi zuhur oluşturan bir suremi ...Kardeşim ilgin için çok teşekkürederim,ALLAH yolunu açık ve parlak etsin,sevgiler...

Sevgili kardeşlerim bu dua için veren kardeşime teşekkürederim ama bazı arkadaşlarımızın ne yazıkki sorduğu sorulara cevaplar verilmemiş..Buraya üye olan bütün kardeşlerimiz kendi dertlerine şifa olması amacıyla verilen duaları allahın izni ile okuyarak faydalanmak istiyor...Ancak çok önceden sorduğum soruya allah rızası için kimse cevap vermemiş...Keza candostu kardeşimde soru sormuş oda sorusunun cevabını alamamış..Siden ricam bilen veya bu konuyu açan güzel kardeşimiz sorduğumuz sorulara ki eğer biliyorsa yada bir bilen varsa cevaplayıp yardım etsin...Teşekkürederim..

Burdan ulasamadiginda yada herhangi bir baska konuda ulasamadiginda özel msj yoluyla ve arkadasin da ayni skeilde özel msj yoluyla ulasip sorulairnizi sorabilirdiniz.yinede aklinizda olsun sadece bu konu ile sabit ilgilenmiyorum her saniye bu konuda kim ne ayzdi diye bakamiyorum o zyuden kusuruma bakmayin gözden kacmis sorulariniz tekrar sormanizi bekliyorum 1 saat icersinde cikicam daha sorna yine zaman asimina ugramasin sorulariniz.

--- Sonraki mesaj ---

Ahh canım allah razı olsun...Şunu sormuştum...Hergün bir kere okusak olurmu...Mesela eşimle aramı iyi etmem maksatlı okusam olurmu...Kinleride yok edermi?Sevgi zuhur oluşturan bir suremi ...Kardeşim ilgin için çok teşekkürederim,ALLAH yolunu açık ve parlak etsin,sevgiler...

Hergun 1 kere okusanizda olur ancak esinizle aranizda huzur istiyorsaniz gunde 7 kere fetih 1 yasin suresi okumanizi tavsiye ederim.

Guest yıllar

Ahh canım allah razı olsun..Bu sureyi hergün okusak olurmu? Birinin öfkesini yada kinini yok etmek içinde okunabilirmi?Bu sure sevgi zuhur etmeye yönelikte okunabilirmi? teşekkürederim..Allah yolunu açık etsin güzel kardeşim,teşekkürederim...

--- Sonraki mesaj ---

Cevabın için teşekkürederim..

Ahh canım allah razı olsun..Bu sureyi hergün okusak olurmu? Birinin öfkesini yada kinini yok etmek içinde okunabilirmi?Bu sure sevgi zuhur etmeye yönelikte okunabilirmi? teşekkürederim..Allah yolunu açık etsin güzel kardeşim,teşekkürederim...

--- Sonraki mesaj ---

Cevabın için teşekkürederim..

Rica ederim.....

Guest yıllar

Fetih suresini 7 yasini 1 kere demişsin...Hergünmü okuycağız bu sureleri yoksa haftanın bir gün okumak yeterlimi,Yada ayda bir kere uygulasak olurmu? teşekkürederim..

Fetih suresini 7 yasini 1 kere demişsin...Hergünmü okuycağız bu sureleri yoksa haftanın bir gün okumak yeterlimi,Yada ayda bir kere uygulasak olurmu? teşekkürederim..

Ne kadar cok istiyorsaniz o kadar cok yada az uygulayin...COK Cok huzurlu olmak istiyosaniz hergun yok daha az o akdar cok dert degil diyosanizda ayda bir uygulayin bu size kalmis sizin niyetinize isteginize kalmis...

Guest edebiyat ögrencisi

teşk ederim arkadaşım emek verdigin çok belli bizleri bilgilendiriyorsun bilmillahirrahmanirrahimin güzelligini okuyarak senin sayende anladım Allah razı olsun

Guest İbni Sina

Konuyu güzel açmışsın ama bu son yorumundan anlaşılan biraz bu işlere uzak birisin. Okuma adediyle doğru orantılımıdır etkisi. Bir daha düşünmende fayda var. Yanlış bilgilendirmekten Allaha sığınmalı:thumbsup:

Konuyu güzel açmışsın ama bu son yorumundan anlaşılan biraz bu işlere uzak birisin. Okuma adediyle doğru orantılımıdır etkisi. Bir daha düşünmende fayda var. Yanlış bilgilendirmekten Allaha sığınmalı:thumbsup:

Bana gelen soru ne kadar okumaliyim di bende ona göre cvp verdim keske yorum yapmadan önce gelen soruyuda okusaydiniz.??Ben bana gelen soruya göre cevap veririm...Eleştiri yapmadan önce yazilanlari tekrar gözden gecirniz lutfen..bu işleri biliyorum ben diyede hicbirzaman kendimi öne atmadim ben bunu biliyorum diyede piyasaya sunmadim kendimi...Lütfen tanimadigni kişiler hakkında yorumalriniza dikkat edin..Bu sizden bir ricadir.Yanlisim varsada duzeltirsiniz.Bilginizi katarsiniz.Burasi paylasim sitesi .Ve herseyin en dogrusunu yalnizca Allah bilir...Selametle

Guest yıllar

Nedemek istedim kardeşim...Biraz daha açık ve net neyin doğru olmadığınıda yazabilirmisin...Yani okumak adedi derken neyi kasteddin..