Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Önerilen İletiler

Uzun Zamandan Beri Hep Birlikte Estanbul Gibi Büyük Bir Forumdayız.Binlerce İnsan Yani Hepimiz Dertlerimizi Sıkıntılarımızı Paylaşıyoruz.

Fakat Görülen O Ki Bütün Konuların Başlığı Altında Buna Uygulamalar Diğer Bilgi Paylaşımlarıda Dahil Olmak Üzere Her Konunun Altında Sohbet Ediliyor.

Kimi Özel Yaşamı Hakkında Derdini Anlatmış Kimi Sıkıntısını Kimi Başka Birşeyi,Bu Sebepten Dolayı Birçok Üye Forumdaki Konuların Başlığı Altında Yapılan Sohbetlerden Dolayı Konuyu Anlıyamadıklarını ve Buyüzden Bir Sürü Sayfayı Okumak Zorunda Kaldıklarından Şikayet Ediyorlar,Haklılarda

Bu Nedenle Bunların Önüne Geçmek için Bütün Üyelerimizin Bu Konu Başlığı Altında Sohbet Etmesini Rica Ediyorum ve Konu Açan Üyelerin Konularının Başlıkları Altında Sohbet Etmemelerini Diliyorum.

İnsanlara Yarar sağlarken Emeklerini Heba Etmenin Yanlış Olacağını Düşündüğüm için HerŞeyi Bu Başlık Altında Paylaşınız Diğer Konulardada Sohbet Etmek Yerine Sadece Konu Hakkında Merak Edilenleri Sormanız Yeterli Olacaktır..

Bütün Konularda Yapılan Sohbet Amaçlı Mesajlar Silinip Yaptırım Uygulanacaktır.

Herkes Burda Döksün içini Derdine Derman Arasın,Acısını Hafifletmek için Bağırsın Haykırsın ama Saygı Çerçevesinde Maksat Rahatlamak Olsun

İyi Forumlar Dileriz..

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birisini Seviyorum ama o beni sevmiyor herşeyi yapıyorum ama olmuyor

Sosyal ve güncel hayatımda cok sorunlarım var :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest sevgice1973

çok iyi bir fikir,hepimizin öyle ihtiyacı varki içini dökmeye......

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kendımıişe gırıcem o fırmada calısıcam dıye cok kandırdım resmen psıkolojımı bozdum ıcım sıkılıyo sureklı olumsuz seyler dusunuyorum kendıme guvenım azalıyo................

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Melinda

ya ben bugün kendimi çok umutsuz vaka hissediyorum..:( sanki herşey bitmişte ben karaya vuran balık gibi çırpınıp duruyorum modundayım.. niye böle kötü hissediyorum ben bugün yaaa..:(:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

katılıyorum bir arkadaşımız acil bir derdi için dua istiyor diğer biri sevdiğime dua okurmusunuz diyip olayı aşka getiriyor diğer bir gıcık olduğumda adam yazmış 14 sayfa olmuş biri çıkmış ne yapıyoduk nasıl yapıyorduk diye konuyu okumaya üşenip konu sahibini çileden çıkarıp sabır taşını çatlatıyor biraz daha saygılı olmanın kimseye zararı yok sizede teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlatın derdinizi sıkıntınızı neşenizi herkes bilsin sizlerde rahatlayın isterseniz geyik yapın..Kimseyi üzmeden gücendirmeden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir

ben çok kötü günler yaşıyorum.kara sevda oldum.aklımdan geçmediği an yok.öğretmenim ben.o da öyle.ne olur dua edin.onu istiyorum bennnnnnnn

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

insanların dualara sadece dünyalık sarılmasından...su kadar okursan su olur kıstaslarından.aslında herseyin kaderde ve nasipte olmasından nasıpten öte yol olmadığını bilmeyenlerden...şükür ve kanaatı bilmeyenlerden...sıkılıyorum...

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap