Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Recommended Posts

Çok fazla anlam yüklemeyin dünyaya. 
Yarısı şükür yarısı sabır yarısı kahır. 
Herkesin derdi kendine ağır. 
İnsanların yarısı samimiyetsiz yarısı size sağır 
Ve 
Unutmayın asla 
Ne kadar zorlarsanız zorlayın 
Sonuçta 
Her şey olacağına varır...
Alıntı

• Like 1

Herkesin parmağının ucuyla yaptığı bir işi bütün benligimle yapmaya kalkiyorum sonuç başarısız. Isyerimdeki herkesin on dakikada yaptırdığı bir işlem icin ben bütün günümü verdim yapamadım. Hep olumlama yapıyorum her olaya olumlu yaklaşıyorum coook yardımseverim maddi manevi herkesin elinden tutuyorum sma tuttuğumu kurutuyorum

Yıllar önce görüştüğüm biri vardı bir müddet görüştük birlikteliğimiz yüzük aşamasına geldiğinde adamın tayini çıktı başka şehre gitti. Bende güle güle dedim. Oturup konuşmaya gerek bile duymadım sanki iş arkadaşımdı. Gitti hiç aramadım aradı konuşmadım. Işimi bırakıp peşinden gitmeyi aklımın ucundan bile geçirmedim. Tabiki aradan geçen zamanda evlenmiş. Kızdım köpürürdüm. Ama benim hiiiç suçum yok.

• Like 1

berresu, 30.03.2019 - 21:39 yazdı:

Yıllar önce görüştüğüm biri vardı bir müddet görüştük birlikteliğimiz yüzük aşamasına geldiğinde adamın tayini çıktı başka şehre gitti. Bende güle güle dedim. Oturup konuşmaya gerek bile duymadım sanki iş arkadaşımdı. Gitti hiç aramadım aradı konuşmadım. Işimi bırakıp peşinden gitmeyi aklımın ucundan bile geçirmedim. Tabiki aradan geçen zamanda evlenmiş. Kızdım köpürürdüm. Ama benim hiiiç suçum yok.

Tabiki hiç suçun yok... 

• Haha 1

hacersş, 21 dakika önce yazdı:

Tabiki hiç suçun yok... 

Şimdi dusunuyorumda adama hiç sans vermemişim işini bırakıp yanımda mi oturacaktı 

• Like 1

Çok şükür kötü günleri geride bıraktık. Şimdi sırada daha kötü günler var.. ^^

berresu, 19 saat önce yazdı:

Şimdi dusunuyorumda adama hiç sans vermemişim işini bırakıp yanımda mi oturacaktı 

Hiç, 

Berresu ben seni anladım canım senin evlenmekte gönlün yok. Yürekten istesen evlenirdin. Bazen düşünüyorsun evlensem nasıl olur gibilerinden sonra geçmişi düşünüp fikrinden vazgeçiyorsun. Yoksa kısmetlerin çok değerlendirmiyorsun. Gönlün yok bence sen önce şu gönlüne laf geçir. 

• Thanks 1