Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Recommended Posts

hanafta, 20.06.2019 - 23:51 yazdı:

Az once asayisten aradilar bir dogu ilinden.korkudan oldum.yanlismis.

Dikkat edin öyle eve polis asayiş vs aramazlar dolandırıcı büyük ihtimal polise ihbar edin yine sizde güvende olursunuz

hacersş, 17 dakika önce yazdı:

Bazen oluyor böyle şeyler, eline yapışıp kalıyor. 

Bir avuç toprak al 7 adet fil süresi oku eve serp. Allahım bana hayırlı müşteri ver hayırlısı ile satayım, alan müşterime hayır ver hayırlısı ile güle güle kullansın de. 

Denemedim bilemiyorum ama dene istersen karınca duasını elle mürekkep kalem ile yazın o kağıdı kase dolusu suya batırın ve şişeye dökün o su ile mekânın duvarlarına serpiştirin denemeye değer

• Like 1

hacersş, 7 saat önce yazdı:

Bazen oluyor böyle şeyler, eline yapışıp kalıyor. 

Bir avuç toprak al 7 adet fil süresi oku eve serp. Allahım bana hayırlı müşteri ver hayırlısı ile satayım, alan müşterime hayır ver hayırlısı ile güle güle kullansın de. 

Allah razı olsun 

• Like 1

Cangirl75, 21 saat önce yazdı:

Dikkat edin öyle eve polis asayiş vs aramazlar dolandırıcı büyük ihtimal polise ihbar edin yine sizde güvende olursunuz

Denemedim bilemiyorum ama dene istersen karınca duasını elle mürekkep kalem ile yazın o kağıdı kase dolusu suya batırın ve şişeye dökün o su ile mekânın duvarlarına serpiştirin denemeye değer

Yok kuzum arastirdim geri aradim ben sonra.Gercekten emniyet asayis buroydu.

• Thanks 1

Normal bir mahallede normal bir cadde üstü apartmanda oturuyiruyorum. Oturduğum caddede çift sıra onlarca apartman var. Ilginc olan ne ; sabah camiden dönen dedeler brnim kaldırımımda sohbet eder, okula giden çocuklar benim kaldırımımda buluşur, pazara gidenler dönenler benim kaldırımımda sohbet eder akşam gençler yine burda buluşur konuşur, otobüslerin minibüslerin geçtiği bir cadde olmasına rağmen çocuklar birsürü park dururken benim kaldırımımda oynar, bütün telefon konuşmaları evlenme teklifleri boşanma kararları mahalle kavgaları hep benim binamın önündedir.

Bunlara inanmak tabiki zor çünkü bu kadar olayın tek bir yerde olması mümkün değil ama ben hep imkansızı başardım. Şu an da kadınlar sohbet ediyor çocuklar ciyak ciyak bağırarak kaldırımda oynuyor. Yeter kafam şişti.

Diziler filmler tabiki birer okul eğitim kurumu değil ama bazı şeyleride insanın gözüne sokmaya gerek yok. Filmde pizza söylüyorlar pizzaciyi etkisiz hale getirip motorunu çalıyorlar. Sonrada ülkemizde suç oranı bu kadar neden ve nasıl attı 

Bu arada kaldırımımdaki olaylar devam ediyor. Şu an da 10 15 genç müzik dinleyip dans ediyor 

uzun yıllardır görüşmediğim uzak uzak kuzenimle gecen sene face sayesinde tekrar kontağa geçmiştik. 

telefon numaraları alındı tabi farklı şehirlerde yaşıyoruz .,ısrarlı davetler oldu aramızda o bana ''sen gel'' ben ona ''lütfen sen gel.........'' 

ufak bir depresyon halim vardı son zamanlarda dur şu kuzene gideyim az kafam dağılsın dedim ve yazdım ''tatlım ben 2 günlüğüne yanına geliyorum'' ayyy sevinmeler havaya uçmalar....zor bela izin aldım iş yerimden bilet de tamam oooo yaşasın gidiyorum...bavul hazır hediyeler tamam iş yerine bavulu getirdim paydostan sonra gidiyorum... saat öğlene henüz gelmeden bilmediğim bir numaradan bana msj :=0 ''.... abla ,ben ....nın  küçük kızı.........yım, ablamın kayınvalidesi vefat etti o nedenle annem evde olamayacak bana numaranı verdi ve haber vermemi istedi.....'' ben şokkkk ya arkadaş vefat eden büyük kızının kayınvalidesiyse bu haberi bana neden küçük kızınla veriyorsan ,''....... kusura bakma gelme bana,uygun değilim'' demen zaten yeterliydi yahu...böyle bir ölüm olayıyla üstelik külliyen yalan olduğu besbelli olan bir bahanesi arkadaşlar.... sonrasında ben yinede inanmış gibi başınız sağolsun msj çektim tabiki de msj yanıt bile verilmedi :):)   

şimdi nedir bu böyle arkadaşlar insanlar hep mi hayal kırıklığı 🤔

7numara, 11 dakika önce yazdı:

uzun yıllardır görüşmediğim uzak uzak kuzenimle gecen sene face sayesinde tekrar kontağa geçmiştik. 

telefon numaraları alındı tabi farklı şehirlerde yaşıyoruz .,ısrarlı davetler oldu aramızda o bana ''sen gel'' ben ona ''lütfen sen gel.........'' 

ufak bir depresyon halim vardı son zamanlarda dur şu kuzene gideyim az kafam dağılsın dedim ve yazdım ''tatlım ben 2 günlüğüne yanına geliyorum'' ayyy sevinmeler havaya uçmalar....zor bela izin aldım iş yerimden bilet de tamam oooo yaşasın gidiyorum...bavul hazır hediyeler tamam iş yerine bavulu getirdim paydostan sonra gidiyorum... saat öğlene henüz gelmeden bilmediğim bir numaradan bana msj :=0 ''.... abla ,ben ....nın  küçük kızı.........yım, ablamın kayınvalidesi vefat etti o nedenle annem evde olamayacak bana numaranı verdi ve haber vermemi istedi.....'' ben şokkkk ya arkadaş vefat eden büyük kızının kayınvalidesiyse bu haberi bana neden küçük kızınla veriyorsan ,''....... kusura bakma gelme bana,uygun değilim'' demen zaten yeterliydi yahu...böyle bir ölüm olayıyla üstelik külliyen yalan olduğu besbelli olan bir bahanesi arkadaşlar.... sonrasında ben yinede inanmış gibi başınız sağolsun msj çektim tabiki de msj yanıt bile verilmedi :):)   

şimdi nedir bu böyle arkadaşlar insanlar hep mi hayal kırıklığı 🤔

kendi fake numaradan aramis olabilir

açıkcası bu da aklıma geldi ama bana ''gelme işim var,uygun değilim,maalesef işim yoğun...v..s ''dese hiç kırılmazdım. ama bu ne böyle yahu 🙄

• Like 1

7numara, Bir saat önce yazdı:

açıkcası bu da aklıma geldi ama bana ''gelme işim var,uygun değilim,maalesef işim yoğun...v..s ''dese hiç kırılmazdım. ama bu ne böyle yahu 🙄

Belki face de konustugun kişi  kuzenin değildi başka biriydi. Sen gel ben gel olayında o gelip seni dolandıracaktı belki 

fotoğrafları, paylaşımları vardı yani gerçekten o her ne kadar yaşlansak da yinede simalar değişmiyor yani facedeki kadın benim uzak uzak ola kuzen di

• Confused 1