Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Recommended Posts

Anlayışlı insanlar bir başka oluyor..

şimdi tvde izliyordum bir kadın vardı başarılı bir iş kadını ve o bile kadın-erkek ayrımcılığından bahsediyor.Uluslararası bir şirkette yöneticiymiş ve diyor ki biz annelere erkek annelerine özellikle iş düşüyor,yetiştirme tarzımız ileride onların davranışlarını etkiliyor eğer kadınların suistimal edilmesini ve daha fazlasını engellemek istiyorsak daha erken yaşta bilinçli yetiştirmeliyiz diyor.çok hak verdim.Ki böyle yönetici bir bayan bile iş hayatında bu dengesizlikleri görüp dile getirebiliyorsa böyle bir programda azcıkta olsa umut vardır.İçime bir ferahlık geldi aydınlık bir insan görünce.

Eski üyelere mail yoluyla davetiye mi çıkartsak 🙄

Edited by Cangirl75
  • Like 1

Cangirl75, 28 dakika önce yazdı:

Eski üyelere mail yoluyla davetiye mi çıkartsak 🙄

Keşke yapabilsek ama bir çoğu gönülden kırıldığı için gelmez. 

• Thanks 1

beliza, 13 saat önce yazdı:

Hamile kadın saçına fön çektiremez mi ne demek ne işi var?saçı başı dağınık mı gezsin?Düz fön çektiriyordu.

fönde sprey Vs kullanılmıyor.Dışardakiler kaba saba olmalı  ama kişi kendini korusun ne mantıkmış bu ya?

zaar koruyordur kendini zaten kuaförde fön çektirmesi de psikolojik bir koruma 

Günaydın bu cevabı bana yazdın sanırım, 

Ben önce kendimi korurum herşeyi karşıdan beklemem benim mantığım bu, bu yaştan sonra beni değiştiremezsin. Evde saçımı güzelce yaparım dağınık gezmem.

Ayrıca, huyum bu Ankara da 2_3 kuaföre gittim beğenmedim saçlarıma omre yaptırmak için ta Konya ya gittim. Buda benim tercihim. 

Ayrıca ister kuaföre gitsin ister güzellik salonuna gitsin banane sanki parasını ben vericem. 

Not : şahsi değil yazdığım yazı, yazıya göre cevap verdim. Çünki ne seni tanırım, ne o hamile kadını nede kuaförü. 

Tavsiye, Biz dar kafalılar la uğraşma sen. Biz hamile iken sokağa çıkamazdık utancımızdan. Şimdi heryerden ilan ediyoruz torunumuz olacak, yeğenimiz olacak vs. Diye

Edited by hacersş

Alıntı

Keşke yapabilsek ama bir çoğu gönülden kırıldığı için gelmez. 

niye kırıldılarki   bu sitede kırıcı bi olay mı yaşandı ? cidden benim bilgim yok ? bilgisi olan lütfen  anlatabilirmi?🙄

Hamile olmaktan utanan bir bayan tanımıyorum çok şükür ,bin şükür .aynen istediklerini yaparlar kime ne?

Ayrıca dediğin gibi sen kimsin ki nesin hiç tanımam umrumda da değil.seni değiştirip napayım? :))) bana ne senden...benden yada ondan da kime ne?

Dar kafalılarla zaten ben uğraşmıyorum çok şükür sürekli eğitim alan bir insanım.Göründüğü üzere dar beyinliler yazılarımdan kendilerine ne münasebetse pay çıkarıyorlar,cevap veriyorlar...

Toplum bu dar görüşlüler yüzünden böyle.Kadın suistimallerinin tohumları böyle atılıyor bence.

Sizden bir tavsiye istemedim.Ergen bir kişi gibi tavsiyede vermicem, zaten tavsiye verecek durumda da görmüyorum sizi o ayrı.neyinize güvenip de tavsiye veriyorsunuz zaten :))

ben burda içimi döktüm.tavsiye istemedim.Konu başlığında tavsiye ver yazmıyor okumanız varsa.

Edited by beliza

Freestyle sen de çok kırgındım ama geri döndüm yazmıştın galiba cidden neye kırıldınız arkadaşım yaa şimdi daha çok merak ettim?

Teşekkür ederim.

Beliza kişisel bir kinin mi? var bana, burda okuma veya ders verme yeri de  değil. Bilgi ölçme yeride değil sadece bi kulum.

Eskiden biz utanırdık. Şimdi utanılmıyor ilan ediliyor dedim. Ben bile mutlu olup ilan ediyorum. 

Boş ver sen beni. 

Edited by hacersş

hacerş mesajıma cevap veren ve tavsiye vermeye çalışanda sensin!seninle hiç tanışmadık ki Konuştuğumuzu da hatırlamıyorum.zaten estanbulu seven bir kişiyim ki buraya içimi döküyorum gelip ekleşiyorsun mesajıma!öncelikle sen tavsiye de verme ki bana da cevap hakkı doğmasın.

dediğin gibi yapıp boş veriyorum.

şuraya iki içimi dökemicek miyim ya Allah Allah!

hacersş, 17.01.2020 - 20:40 yazdı:

Hamile kadında mı kuaförde çalışıyor. 

Hadi kuaförde çalışmıyorsa orda ne işi var. 

Ergen dediğin kişiler evli değilse anlamazlarki zaten.

Önce kişi kendini korumalı

Olayın başlangıcı bu mesaj dı...