Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Recommended Posts

Freestyle, 22 saat önce yazdı:

Önce gözlerime kilitlenip dalmaya başladı, sonra muhabbeti de çok fena sardı. Hani ne zaman ona baksam beni izliyordu sanki. Gözlerini yakalıyordum ona her baktığımda. Sonra aradan bir kaç gün geçti ve artık emin oldum, ball gibi de aramızda bir şeyler vardı. Yan yana geldiğimiz de gülümsüyorduk. Ikimize kahve yapardı bazen yada iki bardak çay koyardı mola da yada bir kaçamak esnasında birer de sigara yakardık. Dünya umurumuzda olmazdı bizim. Sanki sadece ikimiz vardık. Bir bahaneyle tlf numaramı aldı. Sonra bir akşam ben onu aradım, uzun uzun konuştuk. Sanki bir birimizin yüreğinden besleniyorduk. Derken bir yada iki hafta sonra ağzımdan baklayı çıkardım. Bir gece aradım ve ben senden çok fena hoşlanıyorum dedim. Biliyorum dedi. Biliyorum ama bunu sabah yüz yüze konuşalım...

O gece sabah olmadı, ama nihayet olduğunda "Ben Sana hayranım, hemde herşeyine ama benim dört yıldır görüştüğüm biri var, vee bunu yapmayı hiç istemiyorum ama onunla ayrılmıştık iki gün önce yeniden barıştık ve bunu sana nasıl anlatacağımı bilemedim. Eğer o olmasaydı... dediği anda sözünü kestim. Sus dedim, yeter anladım...

Takmamaya çalışıyorum ama hakkaten acıdı lan bu!!!

Ya ben bu tür adamları anlamıyorum. Bu zihniyet birinin o döndüğü barıştığı kızcağıza hayrı olacak bi? Bu tarz insandan hayır gelir mi? Bence Allah’ın sevgili kuluymuşsun en baştan serilmiş her şey önüne...

hicaz, 58 dakika önce yazdı:

Ya ben bu tür adamları anlamıyorum. Bu zihniyet birinin o döndüğü barıştığı kızcağıza hayrı olacak bi? Bu tarz insandan hayır gelir mi? Bence Allah’ın sevgili kuluymuşsun en baştan serilmiş her şey önüne...

Bu tam olarak ne demek ya yazdıklarını tercüme eder misin hicaz? "Bu zihniyet birinin döndüğü barıştığı kızcağıza hayrı olacak bi?" Ne demek mesela?? Ne tür adamları anlamıyorsun? Hayır gelir mi derken beni mi yoksa onu mu kast esiyorsun? 

Freestyle, 1 saat önce yazdı:

Bu tam olarak ne demek ya yazdıklarını tercüme eder misin hicaz? "Bu zihniyet birinin döndüğü barıştığı kızcağıza hayrı olacak bi?" Ne demek mesela?? Ne tür adamları anlamıyorsun? Hayır gelir mi derken beni mi yoksa onu mu kast esiyorsun? 

Birisi ile ilişkisi tam bitmemiş iken başka bir insan ile ilgilenen adamlar. .. bu tarz bir insandan kime hayır gelir ki? Bu arada ben sizi bayan olarak düşünerek cümlelerimi kurdum, tersi bir durum ise bir bey iseniz anlam karmaşası oradan da doğmuş olabilir🤔

Edited by hicaz

hicaz, 54 dakika önce yazdı:

Birisi ile ilişkisi tam bitmemiş iken başka bir insan ile ilgilenen adamlar. .. bu tarz bir insandan kime hayır gelir ki? Bu arada ben sizi bayan olarak düşünerek cümlelerimi kurdum, tersi bir durum ise bir bey iseniz anlam karmaşası oradan da doğmuş olabilir🤔

Anladım. Evet anlam karmaşası burdan doğuyor. Ben erkeğim bahsi geçen şahıs ise bayan. 

Freestyle, 10 saat önce yazdı:

Anladım. Evet anlam karmaşası burdan doğuyor. Ben erkeğim bahsi geçen şahıs ise bayan. 

Bu bana Türk filmi vardı ya turşucular onu hatırlattı. Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen. 

Demek isteniyor ki Allah ın sevgili kulu imişsin, erken fark etmişsin. 

Düşmem dersin düşersin. Şaşmam dersin şaşarsın. En garibi de budur ya; Öldüm der durur yine de yaşarsın.” Mevlana ...

Tv seyrettim ilginç ve tuhaf aile ilişkileri var bir adam anne kızı idare edebiliyor. 

Annenin haberi yok kızından, kızın haberi yok annesinden, yada kendilerini aklamak için salak rolü oynuyorlar. 

Allah sonumuzu hayır etsin. 

Edited by hacersş

hacersş, 1 saat önce yazdı:

Bu bana Türk filmi vardı ya turşucular onu hatırlattı. Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen. 

Demek isteniyor ki Allah ın sevgili kulu imişsin, erken fark etmişsin. 

Düşmem dersin düşersin. Şaşmam dersin şaşarsın. En garibi de budur ya; Öldüm der durur yine de yaşarsın.” Mevlana ...

Tv seyrettim ilginç ve tuhaf aile ilişkileri var bir adam anne kızı idare edebiliyor. 

Annenin haberi yok kızından, kızın haberi yok annesinden, yada kendilerini aklamak için salak rolü oynuyorlar. 

Allah sonumuzu hayır etsin. 

Yok daha neler, ablacim nerelere gittin sen o kadar da değil. Tövbe tövbe...

• Like 1

Freestyle, 13 dakika önce yazdı:

Yok daha neler, ablacim nerelere gittin sen o kadar da değil. Tövbe tövbe...

Var var, ben şimdi çocuklardan duyuyorum karısını et mak. Geçirenler varmış vs. Yuhh dedirten ilginç haberler. Eskişehirde iken komşumdan duymuştum kadın kocasını öldürmüş yurt dışına gitti yakında bizide yanına alıcak diye laf yaymış. Sonradan öğrenmişler ki adamı yemişler... 

Adamdan lahmancun yapmış millete dağıtmış. Kocası yurt dışına gitti diye sevinç belirtisiymiş. Kadın mahkum edilmişti. 15 yıl önce yaşanmış olay. Çok çoook dikkatli olmak lazım. Ben şimdi komşuculuk kavramını bitirdim. Eşim olmadan bir yere gitmem. Tanımadığım sürecede evime kimseyi kabul etmiyorum. Ne olmaz ne olmaz.... 

Ana kızda şimdi Müge Anlıda gerçek yani.. 

Edited by hacersş