Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Recommended Posts

Kanser oldum kocam beni bıraktı şuan tedavi ortasındayım yarı yolda bırakıldım dua ediyorum dönsün diye mi iyileşir diye mi çok pis gol yedim hayattan bu kez

.

• Sad 1

Nazlı Gül, Bir saat önce yazdı:

Kanser oldum kocam beni bıraktı şuan tedavi ortasındayım yarı yolda bırakıldım dua ediyorum dönsün diye mi iyileşir diye mi çok pis gol yedim hayattan bu kez

.

Çok geçmiş olsun. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Bir anıyı hatırladım geçmiş zaman bir kadın daha yüz üstü bırakılmıştı. Kocası terk etti kadın azmetti iyileşti yeniden evlendi şimdi çok mutlu. 

Terkeden koca yeniden evlendi kendisi kanser oldu ve bu sefer karısı terk etmiş. Adam bin pişman yaptıklarımın bedelini ödüyorum demişti. 

Sen sağlığına dikkat et su akar yolunu bulur... Acil şifalar. 

Nazlı Gül, 2 saat önce yazdı:

.

Geçmiş olsun 

Cangirl75, 6 saat önce yazdı:

.....deme öyle..

Sevdiğin insanlar kırıyor seni sende taş olmalarini isyemiyorsun  :(

• Like 2

berresu, 2 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun 

Sevdiğin insanlar kırıyor seni sende taş olmalarini isyemiyorsun  :(

Haklısın belki ben bunları hak ediyorum..

• Sad 1

Cangirl75, 14 saat önce yazdı:

Haklısın belki ben bunları hak ediyorum..

Hayır tabiki haketmiyorsun  :(

• Like 1

Parasedemol alerjim olduğunu ogrenmem için bı ölüm tehlikesi atlatmam gerekiomuş.Ates kusma ishal derken nefes alamamak nasıl bir şeymiş onu da öğrenip kendi kusmugumda acilde pandemi hastaları ile beraber işkence çektim.Aramizdaki fark ben alerji ilaçları ve serumla ayağa kalkabilirken insanlar imdat kurtarın nefes alamıyorum diye bagiriyorlardi.Çok tuhaf bir dönem geçirmenize rağmen bu insanlardaki süper rahatlık beni rahatsız ediyor.Artik ölüm ü bile normallestirdik. Bir saatte trafikte önümden 4 cenaze arabası gecior ben mi çok abartiyorum yoksa insanlar mı normallestiriyor.Bilemedim.Hic mutlu hissedemiyorum.