Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Önerilen İletiler

yaw hep aşk hep sevdiğim insan diyorsunuz sizin okulunuz işiniz kariyeriniz hastalığınız yokmu bunları bir yapın nasılsa aşk gelecek önce hayatı idam ettirmek ve kaliteli yaşamı devreye koyun be valla bazen cinnet geçirecem aşk aşk nerdeyse başka konu yok gibi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yaw hep aşk hep sevdiğim insan diyorsunuz sizin okulunuz işiniz kariyeriniz hastalığınız yokmu bunları bir yapın nasılsa aşk gelecek önce hayatı idam ettirmek ve kaliteli yaşamı devreye koyun be valla bazen cinnet geçirecem aşk aşk nerdeyse başka konu yok gibi...

katılıyorum size hep aşk hep aşk ben en çok ahiretim için yanıp tutuşuyorum:(

otobüsde sözlü tacize uğrayıp sinirinizimi alamadınız burda haykırın ama küfür yok hakaret yok sadece stres atmak için:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allahı bırakıp insanlar tapar olduk resmen...bize her nimete verene ne mutlu etmek için caba sarfediyoruz nede verdiklerinin kıymetini biliyoruz.bulunduğumz an bizim için bir servet ve biz bunu olmadık düşüncelerle mahvediyoruz...kendimize acır hale geldik artılarımız cokken...

bizimse zaten gelir değilse bırak üzülmek bir işe yaramaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest zaman kayması

Ocak ayı içinde olmasını istediğim çok önemli bişey vardı.sanırım sonuç itibariyle biraz umutsuzluk yaşıyorum ...Allah'ım olacağına inanıyorum ne olur umutlarımı yok olmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inanc ben kızıyorum siz bana inadına aşk diyorsunuz iyi ya aşktan geberin sizi sevmese bile inadına sevin hatta yolunu yıllarca bekleyin yada vurun kendinizi of ya kafayı yedirdiniz bana..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir konu hakkında herkes düşüncesini yazmasını rica ediyorum

çalışan kişilere sorum işden eve gidince ne yapıyorsunuz yolda zamanınız nasıl geçiyor

çalışmayan kişiler içinde devamlı evde nelerle uğraşıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok karamsarım. bu huyumdan nefret ediyorum.. ne kadar karamsarlaşırsam o kadar çok midem bulanıyo. melankolik havada geziniyorum insanların arasında..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap