Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Önerilen İletiler

Guest Melinda

evdeysem ya netteyim yada tv de bi film takar izlerim yada belgesel izlerim. dışarı çıkarım gezerim, alışveriş yaparım, kuaföre giderim, arkadaşlarla bişeyler yaparız..vs.vs. bu kadar..:P:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
evdeysem ya netteyim yada tv de bi film takar izlerim yada belgesel izlerim. dışarı çıkarım gezerim, alışveriş yaparım, kuaföre giderim, arkadaşlarla bişeyler yaparız..vs.vs. bu kadar..:D

ne kaldı geriye :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

calısacak bır ısım olsaydı eve gelınce ne yaptıgımı yazardım.........:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest perikızı

Bir konu hakkında herkes düşüncesini yazmasını rica ediyorum

çalışan kişilere sorum işden eve gidince ne yapıyorsunuz yolda zamanınız nasıl geçiyor

----------------------------------------------

çalışıyorum yorucu bir mesleğim var beyin,zihin yorgunluğu? evimle işim arası arabayla 10 dk arabayla gidiyorum?yemek yiyorum,işyerinde kılamadğım namazların farzlarını kılıyorum.1 saat dua okuyorum tespih çekiyorum sonra derse geçiyorum.saat 1 oluncada uyku moduna geçiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Melinda

bazen tuvalete gidip bazende banyo yapıyorum..:D:D bunları unutmuşum yazmayı..:P:rofl:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest MaSaL
kendımıişe gırıcem o fırmada calısıcam dıye cok kandırdım resmen psıkolojımı bozdum ıcım sıkılıyo sureklı olumsuz seyler dusunuyorum kendıme guvenım azalıyo................

Canım sakın kendine güvenini kaybetme, herşeyden önemlisi bu... Yani olmadı ben bırakıyorum, ben zaten neyimki, tabi beni işe almazlar, ben neyi başardım ki şu ana kadar gibi düşünceler sana ket vurmaktan başka işe yaramaz... Bunun yerine ben herşeyin iyisini hak ediyorum ve hayallerimdeki iş bir gün benim olacak ve bu beklediğim, sıkıntılı günlerime değecek demen gerekir...Çünkü sen cidden sana verilen görevleri yapabilecek, çalışmaktan kaçınmayan, başarılı birisin, bunun sende farkındasın ama koşullar daha oluşmadı..Bazen başarılılar değil, arkasında birisi olan başarıya yaklaşamayan insanlar alıyor işleri ama olsun, eninde sonunda ektiğini biçeceksin ama dikkat et düşüncelerine ki, olumsuzluk ekme :thumbsup::thumbsup: İlahi adalet ve çekim yasası birlikte işliyor unutma...

--------------------

bazen tuvalete gidip bazende banyo yapıyorum..:D:D bunları unutmuşum yazmayı..:P:rofl:

Sağol bunları bizimle paylaştığın için :rofl::rofl:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herseyde bır hayr vardır rabbım kendıseıne acılan ellerı bos cevırmez eger bız ısrarla ıstıyoruz fakat rabbım bızlere nasıp etmıyorsa belkı daha zamanı var belkı dualarımızı seviyor ve ısrarlamamısı istıyor yada hakkımızda hayrlı degıl ama dualarımızda karsılıgı vardır ::):):):) bız gormesek bıle bızı bırcoks eyden koruyor kalbımızı temızlıyor :D rabbımle yakınlastırıyor en onemlısı ::D:D:D ve bız dunyada almazsak ahırette karsılıgını alıcagız ins::):):):)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canım sakın kendine güvenini kaybetme, herşeyden önemlisi bu... Yani olmadı ben bırakıyorum, ben zaten neyimki, tabi beni işe almazlar, ben neyi başardım ki şu ana kadar gibi düşünceler sana ket vurmaktan başka işe yaramaz... Bunun yerine ben herşeyin iyisini hak ediyorum ve hayallerimdeki iş bir gün benim olacak ve bu beklediğim, sıkıntılı günlerime değecek demen gerekir...Çünkü sen cidden sana verilen görevleri yapabilecek, çalışmaktan kaçınmayan, başarılı birisin, bunun sende farkındasın ama koşullar daha oluşmadı..Bazen başarılılar değil, arkasında birisi olan başarıya yaklaşamayan insanlar alıyor işleri ama olsun, eninde sonunda ektiğini biçeceksin ama dikkat et düşüncelerine ki, olumsuzluk ekme :thumbsup::thumbsup: İlahi adalet ve çekim yasası birlikte işliyor unutma...

--------------------

ınan bunu cok soyledım ama yok ıste yok yok olmuyo.......................

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mesela benim işden eve gidişim abartısız 2 saat trafikde anaormallik varsa 2,5 saat bazende 3

eve gidene kadar zaten

tranvaydan in otobüse yetiş hergün aynı şey canım çıkıyo

eve gittiğim zamanda sersem gibiyim

birde annem babam bana soru sorunca tahammülüm kalmıyo

içimde canavar varmış gibi öcü diye bağırasım geliyo

eve gittiğim zaman yemek yemeye üşeniyorum üzerimi değiştirmeye okadar yolda harap olmuşum gibi eve gittiğimde takatim olmuyo.

hele eve vardığımda otobüsden inerkenki halim içler acısı okadar insanın içinden sıyrılıp otobüsün kapısından inmek işkence resmen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap