Jump to content
Mira

İçini Dök Rahatla Anlat Derdini Rahatla Muhabbet Olsun Gönüller Şenlensin

Recommended Posts

arkadaşlar migren sorunum var hergün korkunç başağrıları çekiorum havasızlık ve sıcak en büyük tetikleyicim..çalıştıım şirkette de patronum pek bi cimri camları açtırmıo neymiş ısınmaya çok para harcıomuşuz..çalışamaz oldum ne ilaç etkilio ne bişi :confused:

Guest Melinda
:D rica ederim.. Mira ne kaldı geriye demişte onlar kalmıştı yazayım dedim..:rofl::rofl::rofl:

Guest sevgice1973

evim işyerimin üst katında, mesai bitince hemen esarnın evlenme programına,reklam verdiğinde de yemekteyiz programına takılıyorum, sonra mutfak faslına geçiyorum,yemek yapıyorum vs. türkçeden kuran-ı kerim okuyorum namazlarımı kılmaya çalışıyorum sonra yatıp uyuyorum,

Guest turkiyem

bende sevgilimden ayrilali 2 ay oldu geri donmesini istiyoruml onu ne kadar sevdigimi ayrildik tan sonra anladim

bana dua edin lutfen bir araya gelmemiz icin :(

mira keske konuyu asktan cekenler

işsızlıkten cekenler

aılesınden cekenler

parasızlıktan cekenler gıbı katagorılere ayırsaydın.........:D

Guest sevgice1973

Bu ne bİÇİm hayat, sİmİttende bayat

Guest perikızı
arkadaşlar migren sorunum var hergün korkunç başağrıları çekiorum havasızlık ve sıcak en büyük tetikleyicim..çalıştıım şirkette de patronum pek bi cimri camları açtırmıo neymiş ısınmaya çok para harcıomuşuz..çalışamaz oldum ne ilaç etkilio ne bişi :confused:

---------

arkadşım bende de aynı sorun vardı ? ne doktorlar ne ilaç banamısın demedi benm kullandğım bitkisel bir çay var vereyim ismini faydası olucaktır sarı kantaron çayı günde 1 tane gece iç uyku yapar.allah şifa versin

arkadaşlar yolum o kadar uzun ki akşamları trafik zaten felç durakta iki saat bekle 100 kişi hurraa otobüse çullanır aralarında sıyrıl otobüse bin trafik saatlerce neyse eve vardım diyelim kardeşim açbilaç beni bekler hayatta elini bişeye sürüp kendine yemek hazırlamaz öle her yemeğide beenmez illa sulu yemek olucak..hemen mtfağa giriorum..yemek hazırla sofra kur topla makineye bulaşıkları yerleştir tam 2,5-3 saat geçio saate bi bakıorum olmuş 10 az tv izliim diorum bakıorum koltukta sızmışım...haydaaa ertesi gün yine aynı terane..:confused:

--------------------

---------

arkadşım bende de aynı sorun vardı ? ne doktorlar ne ilaç banamısın demedi benm kullandğım bitkisel bir çay var vereyim ismini faydası olucaktır sarı kantaron çayı günde 1 tane gece iç uyku yapar.allah şifa versin

çok saol perikızı ne apranax fortlar ne minosetler fayda etmedi dediğin ilacı kullanayım bi inşallah faydalı olur

mira keske konuyu asktan cekenler

işsızlıkten cekenler

aılesınden cekenler

parasızlıktan cekenler gıbı katagorılere ayırsaydın.........:D

karma bir konunun kimseye zararı olmaz stres atmak için burdayız:):)