Jump to content
Faste

En Sinir Bozucu Reklam Hangisi?

Recommended Posts

son zamanlarda çok sık çıkan, ''birsen,şu 118 in yeni numarası neydi? sekseen !!! yüzonsekiz sekseeen '' kadının cevap veriş tonu:mad::mad::mad:

• Like 2

kimse yazmamış,reklamlardan çok size gıcık oldum şimdi:mad:

• Like 1

omo... kirlenmek güzelmiş... baban mı yıkıyor o çamaşırları.... yazık annalere... :mad:

• Like 2

- beni bi tek sen anlıyorsun

- ama sen benim için tek değilsin

- neee yoksa başka kadınlar da mı var, onların da saç uçları kuru saç dipleri yağlı mı??

haa bi de deterjan türü şeylerin reklamlarındaki saçma sapan kelimeler...

akıllı molekül

taed sistem

aktif oksijen sistemi

bir parfüm reklamı

içindeki ipek özleri sayesinde

abi ipek özü nasıl bişii hadi diyelim öyle bişey var onu nasıl gaz haline soktunuz...

• Like 1

beni bi tek sen anlıyorsun

- ama sen benim için tek değilsin

- neee yoksa başka kadınlar da mı var, onların da saç uçları kuru saç dipleri yağlı mı??

ilahi azrail sen adamı öldürürsün:D hiç izlememiştim bunu dikkat edeyim bi.

migros clup kart avantajları:

10 milyonluk alıs-veris yap(tamam)

git burger king'den bi menü al(olur)

iste tam bu sırada bi menü hediye(harika, saolun cok tesekkürler)ulen o parayı harcadıktan sonra onu ben de alırım bre danalar

--------------------

sabah'in verdigi 32 cd'lik dev egitim setinin reklami..

bilgisayar basindaki cocuga babasi moron ama sefkatli bi bicimde yaklasir ve guzel bi oneride bulunur :

-biraz da oyun oynasana oglum

cocuksa butun antipatikligi ve katlivacipligiyle yanitlar

-olmaz babacigim, ders calismam lazim!

tuyler diken diken, kalp nefret dolu..

--------------------

son olarak da calgon reklamı... kadın koca makinenin rezistansını söküp getiriyordu yaaaa....

bende cozur cozur yapılan yağda sucuklu yumurta daha doğrusu et ürünlerinin reklamlarına gicık oluyorum alıp ta yiyemeyen var yaa

• Like 1

ahhh yumurta dedin aklıma geldi...hala var mi bilmiyorum ama bir ara ihlas'in akillara durgunluk verecek gereksiz reklamları vardi, bilumum gereksiz ihlas ev aletleri icin. dumura ugratan bir tanesi mesela, ihlas yumurta pisirme makinesi, ne menem...milliyetci muhafazakar gorunuslu ciftimiz kahvaltida, hatun yumurtalari getiriyor, amcanin fena halde surati asiliyor, cunku gene yumurtalar yanmis (ohaaa yani, yumurta nasil yanarsa), neyse, bi nazlanma, bi sitem, tabi zevce hanim annesinin pisirdigi gibi pisiremiyor yumurtalari, adam tarif ediyor, kadin cok uzgun ve perisan allahim nicin beceremiyorum annesi gibi derkeeeen...ding dong, adamin anne babasi geliyor ve o ne!? ellerinde ihlaaas yuumuurta pisirme makinesiii (butun sesli harfler boyle uzatıla uzatıla telaffuz ediliyor), dunyanın sekizinci harikası, ve ihlas yumurta pisirme makinesinin adını belki 30 kez, iihlaaas... diye tekrarlayarak, aletin nasil kullanılacagini tarif ediyorlar, ayyy, herkes bi mutlu bi mutlu, topluca huzura eriliyor, cilekes kocanin yanmis yumurta yeme cilesi bitiyor. eh, onlar erdi muradina, biz cikalim zıkkımın pekine yani...

• Like 1

eti tutku bu reklam için harcama yaptılar ve halen yapıyorlar ne reklamına katlanabiliyorum nede para verip bu ürünü alırım!

• Like 1