Jump to content
Faste

En Sinir Bozucu Reklam Hangisi?

Recommended Posts

Guest kırmızı_gül

son zamanlarda çok sık çıkan, ''birsen,şu 118 in yeni numarası neydi? sekseen !!! yüzonsekiz sekseeen '' kadının cevap veriş tonu:mad::mad::mad:

Evet bu reklam .. ıyyy :confused:

eklemeden geçemeyeceğim:

hasan sas ın annesinin ve hasanın oynadıgı reklamı bu baslıgın altına mukemmel uymaktadır.arzum icin yapılmıs bu reklam kalitesiz cekimleri ve nerden geldigi belli olmayan bir arzum alın mantıgıyla oldukca igrenc.

-annesi:sut cekerken bakmıyorum.gozumu kapıyorum.

-hasanın tisortu:ac gozlerini anne.

son kısım arzum

ne alakası var.

Guest KaFKaSYa

Carton Neetwork da Ben10 Reklamı Her 5 Dk da Bir Girmeye Başladı Harbiden Baya Sinirimi Bozdu:)

Perwoll reklamları aşırı saçma :wallbash:

Allah aşkına insan oğlunu - kızını - kardeşini vs izlemeye giderken yanında deterjanı da götürür mü :rofl:

-Gömleği yeni olmalı?

-Hayır Perwoll ile yıkandı (ve şaakk Perwoll çıkar ortaya)

Allah'ım ne mantıksız reklamdır :wacko:

Hele bir de ikizler herşeyi ortak kullanır -Herşeyi mi ?- repliği yok mu ? Böğğğğk.

Guest Alperen

BEEEEDAAAAVAAAA gezioz yiyoz içioz die vardıya bi paçozlar cıkıpdu..ayar oluodum..

yeni türeyen magnum kalem ucu reklamı

bir kızla bir erkek arkası dönük ve birden dönerler.....:mad:daha fazla anlatamıyciiim.anlatılmaz yaşanırrr:devil:

--------------------

BEEEEDAAAAVAAAA gezioz yiyoz içioz die vardıya bi paçozlar cıkıpdu..ayar oluodum..

imzana bayıldım yawww:D

kosla vanish halı ve kosla vanish tül reklamları.

halı'daki ev hanımını oynayan kadını artık nerden buldularsa, oyunculuğu bişeye benzemeyen , abartılı mimikler, göz pörtletmeler, ağız yaymalar... bizim üst komşu ayten teyze olsa ondan iyi oynardı. tül'deki kadın ondan da beter. karşı apartmandaki tüllere bakıp sidik yarıştırıyor resmen "onunki daha beyeeaaazz". kadının varoluş amacı tüllerinin beyaz olmasından başka bişey değil. allah cezalarını versin diyor, elimi yüzümü yıkamaya gidiyorum.

• Like 1

:rofl:

halı'daki ev hanımını oynayan kadını artık nerden buldularsa, oyunculuğu bişeye benzemeyen , abartılı mimikler, göz pörtletmeler, ağız yaymalar... bizim üst komşu ayten teyze olsa ondan iyi oynardı. tül'deki kadın ondan da beter. karşı apartmandaki tüllere bakıp sidik yarıştırıyor resmen "onunki daha beyeeaaazz". kadının varoluş amacı tüllerinin beyaz olmasından başka bişey değil. allah cezalarını versin diyor, elimi yüzümü yıkamaya gidiyorum.

:rofl::rofl::rofl: şüphem kalmadı sen sahici psikopatsın :rofl:

ayyyyyyyy gözümden yaş geldi gülmekten:D:D nasıl ezberliyon bunca şeyi yaw

daha neler var bi bilsen isyan... mesela bak:ayşe teyzenin yıllardan beri süregelen bitmek, tükenmek bilmeyen bizi esir alma işlemidir. 15 senedir ısrarla aynı konu, aynı mantık benim anam, teyzem, halam, bacım bir türlü öğrenemediler o beyaz çarşafı sağından solundan tutup hızlıca çekersen yırtılır, bir tek ace kullanırsan yırtılmaz. tamam da niye ? niye asılıyorsun çarşafa beygir gibi be teyzecim niye ütüle ser yatağa, neyin peşindesin. ayrıca babasının limuzinini satıp bir sürü clio alan zeka seviyesinin de hayranıyım, özlüyorum...