Jump to content
Faste

En Sinir Bozucu Reklam Hangisi?

Recommended Posts

daha neler var bi bilsen isyan... mesela bak:ayşe teyzenin yıllardan beri süregelen bitmek, tükenmek bilmeyen bizi esir alma işlemidir. 15 senedir ısrarla aynı konu, aynı mantık benim anam, teyzem, halam, bacım bir türlü öğrenemediler o beyaz çarşafı sağından solundan tutup hızlıca çekersen yırtılır, bir tek ace kullanırsan yırtılmaz. tamam da niye ? niye asılıyorsun çarşafa beygir gibi be teyzecim niye ütüle ser yatağa, neyin peşindesin. ayrıca babasının limuzinini satıp bir sürü clio alan zeka seviyesinin de hayranıyım, özlüyorum...

:rofl::rofl::rofl: dimi ama biri de çıkıp demedi ki be kadın o çarşaf cırtlatmak iin değil üstünde yatmak için diye

Guest kırmızı_gül

Babasının yaptığı çileklii pastayı yiyen kızın ağzını açması ..ıyy yanii .Görgü denen bişiy var dimi :9_9

çarşaf dediniz de ayşe teyze nin sürekli çantada çamaşır suyuyla dolaşmasına ne demeli??? tacizcilere sepeliyo zahir:D

• Like 2

daha neler var bi bilsen isyan... mesela bak:ayşe teyzenin yıllardan beri süregelen bitmek, tükenmek bilmeyen bizi esir alma işlemidir. 15 senedir ısrarla aynı konu, aynı mantık benim anam, teyzem, halam, bacım bir türlü öğrenemediler o beyaz çarşafı sağından solundan tutup hızlıca çekersen yırtılır, bir tek ace kullanırsan yırtılmaz. tamam da niye ? niye asılıyorsun çarşafa beygir gibi be teyzecim niye ütüle ser yatağa, neyin peşindesin. ayrıca babasının limuzinini satıp bir sürü clio alan zeka seviyesinin de hayranıyım, özlüyorum...

Hahahaha süpersin yaaa deppresive koptum gülmekten yorumlarini okurken:rofl::rofl::rofl: Ayrica ben almanyadan katiliyorum almanyadan katilanlar bilirler yiyecek icecek reklamlari boldur artik icimiz disimiz namli ve baktat oldu nefret ediyorum yaa hemen zapliyom kanali

Guest ruuby

Yaaa bi tane reklam var tam emin degilim ama sanirim mentos reklami. cocuk kizi opunce dudgindan kiz boyle pervanemsi bi ivme kazanip firil firil donuyor yere yigiliyor.... resssssssssmen delioluyorum ona hem de coook

Guest kırmızı_gül
Yaaa bi tane reklam var tam emin degilim ama sanirim mentos reklami. cocuk kizi opunce dudgindan kiz boyle pervanemsi bi ivme kazanip firil firil donuyor yere yigiliyor.... resssssssssmen delioluyorum ona hem de coook

Evet .Bende sinir oluyorum .Neymiş o öyle :wacko:

ilk olarak mondi ile başladı bu iş. ebleh baba ve mental reterde kızı çarşıda gezip, şarkı söylemeye çalışıyorlardı. onun tiksintisi geçmeden pınar köfteleeeeeeeeeeeeeeeeer geldi. tüylerim diken diken hazırol vaziyetini korurken öldürücü darbe geldi: abc reklamı

fark göremezsin yok ki farkı/ abcnin farkı fiyatı ....

çocukluğuma ışınlandım yeminle. trt'nin renkli yayına yeni yeni geçtiği dönemlerdeyim sanki, o şarkı, şarkı sözleri, reklamdaki teyzelerin halleri...

reca ediyorum eti cin gülsün, dünya gülsün; eski reklamcılar geri gelsin

--------------------

ahhhh ben bunu nasıl unuturum yaaaa... türkiyenin havası dumansız hava sahası...

bu ne şimdi, her yerde fabrika pisliği, dumanı. sen gelmişsin kıytırık sigaranın dumanına laf ediyorsun. öldük egzoz dumanından, fabrika atığından. sen hala yok sigara dumanı yok yaşasın dumansız hava sahası diye maval okuyorsun. dön bak etrafına kapkara olmuş gökyüzümüz,denizimiz.ne zırvalarsın neyin savaşını verirsin.

• Like 1

Guest yamukprenses

tv seyretmiyorum renlamlardan bi haberim ama depresiv yorum süper...

:rofl::rofl::rofl: evin annesinin anlamsız bir şekilde mutfak masasında duran kızarmış tavuğun etrafında dansettiği şenpiliç reklamı. sonradan kızının gelip anne yine şen piliç olmuşsun gibi saçma sapan repliği, sonrasında kızarmış tavuğun görüntüsü.