Jump to content
Faste

En Sinir Bozucu Reklam Hangisi?

Recommended Posts

Intens (doğrumu yazdım bilmiyorum ) reklamı Burçin Terzioglu yla güzel ezgi mola hiiiç olmamış 

• Like 1

berresu, 16 saat önce yazdı:

Intens (doğrumu yazdım bilmiyorum ) reklamı Burçin Terzioglu yla güzel ezgi mola hiiiç olmamış 

Reklamı seyretmedim ama ezgi güzel ve hoş biri ben ikisinide çok severim. Sempatik geliyorlar bana. Reklama bakmam lazım :)

• Like 1

Mfö, reklam kuşağını işgal mı etti, nedir? Hiç hoş bulmuyorum eski şarkıların reklamlarda kullanılmasını. Bi de bazen sözleri değiştirip , ürüne adapte ediyorlar, hepten rezillik.

AYLİN, 5 saat önce yazdı:

Mfö, reklam kuşağını işgal mı etti, nedir? Hiç hoş bulmuyorum eski şarkıların reklamlarda kullanılmasını. Bi de bazen sözleri değiştirip , ürüne adapte ediyorlar, hepten rezillik.

Şarki sözlerini veya atasozu ve deyimlerin değiştirilip söylenmesi benimde hoşuma gitmiyor ama mfo nün reklamını coook beğendim 

Bu adamın şansızlığı kimsede yok geçtiğimiz yıllarda kumların üzerinde cebellestigi bir içecek reklamı şimdide takım elbiseyle üzerine oturup çok anlamsız bir görüntü oluşturan yatak reklamı. Talihsiz özcan deniz  :(

Ramazan bayramında 1 yıl geri ödemeli 2 ay ertelemeli kredi veren bankalar, bu insan ramazanda aldığı krediyi odeyemeden kurban bayramı geliyor onu bitirmeden tekrar ramazan bayramı. Bankacılar insanlarla dalgamı geçiyorsunuz 

Sutburger reklamı da komik, okul cağından küçük iki çocuk. Telefonda kadın evin çocuğunu soruyor kadin evde diyor. Sonra mert de mi geliyor diyor kadin. Bunlar minnak çocuklar tabiki anneleriyle gezecek 

Adini yazamayacağım şampuan reklamı çok saçma. Biri dansçı kadın biri sporcu erkek saçlarındaki kepek yüzünden başarısız olacaklarını düşünüyor bu şampuanı kullanınca başarılarına başarı katılıyor  :)  :).

Tam enerji içeceği reklamı olması gerekirdi 

Fanta reklamındaki sarı saçlı kadin, yaşıtları 2.çocuğa doğum öncesi izni kullsnsammi diye düşünüyor kendi hâlâ yüksek ses müzik dinleme peşinde  :) :)  :)